IP: *.acn.waw.pl 27.04.06, 16:24
Mam proste pytanie.

Czy motocykl można holowac na lince za samochodem ??
albo moze jest jakas inna metoda o kórej nie wiem.
Proszę o info bo musze moto do serwisu odstawić, a nie moge go uruchomić......
Obserwuj wątek
      • smyczkowa Re: holowanie 28.04.13, 12:29
        wydaje mi się, że da radę. Wiem,że niektóre pomoce drogowe mają w swojej ofercie holowanie motocykli, ale nigdy się tym nie interesowałam
        --
        <a href="/browse.php?u=O21zHuc1Z%2BIpHMMOZ%2Bkv7WssWXY6Hw%3D%3D&b=31" target="_blank">www.795-210-855.pl/</a>
    • Gość: Potas Re: holowanie IP: 195.128.228.* 27.04.06, 16:44
      To oczywiśce zależy jakie moto. oplastikowane to nie ma jak. Naked, cruiser bez
      szyby przedniej da się. chodzi o to, że linka musi znajdować się jak najbliżej
      osi motocykla przewleczona przez kierownicę. Jak nie będzie po środku to nie
      utrzymasz kierownicy w rękach nawet przy ruszaniu będzie paciak. Ale jak
      ciągniesz go do serwisu, to oprócz odpalenia, będą mogli go także wyprostować
      po wywałce, jak go będzie wlókł na boku. Linka musi być luźno związana z
      motocyklem, czyli zakręconana kierownicy i trzymana w ręku. W sumie jak tego
      nie robiłeś to najpierw potrenuj, bo w razie czego to taniej wyniesie
      wyprzyczenie gdzieś przyczepki i przewiezienie jak biały człowiek
      • Gość: jacek Re: holowanie IP: *.chello.pl 27.04.06, 20:37
        linka nie może być okręcona dookoła kierownicy bo przy pociągnięciu skręci koło
        i gleba jak talala. Linkę trzeba okręcić dookoła stałego elementu np ramy lub
        gmola, owija się raz i wtedy owija się kierownice /nie wiązać/ i przytrzymać
        ręką aby można było w razie potrzeby puścić ją. Udanego holowania i pozdrawiam
        jacek
        • jurgov Re: holowanie 27.04.06, 21:25
          To jest nie fajny pomysł z holowaniem. Lepiej zawieść jak radzi Potas.
          Probowaliśmy kiedyś z kumplem pociągnąć jego Intrudera 1400(drugim moto) i
          skończyło się kiepsko obaj się wyglebiliśmy.
          Pzdr.
          • mariusz-ef Re: holowanie 27.04.06, 23:17
            bo jesli sa 2 motocykle, zwlaszcza ciezkie to sie nie ciagnie ale pcha - nogą
            i powaznie pisze, nie robie sobie jaj
            wymaga to nie tylko min.dostateczego opanowania motocykla ale i silnej nogi
            --
            Nie bądź Ojcem Inwestorem! - Bądź bogatszy o 5 groszy
            • jurgov Re: holowanie 28.04.06, 08:32
              mariusz-ef napisał:

> bo jesli sa 2 motocykle, zwlaszcza ciezkie to sie nie ciagnie ale pcha - nogą

Patent z pchaniem przypomniał mi się jak już wysłałem posta o glebie, bo jakoś
              lepiej zapamiętałem żeby się więcej nie ciągać.
              Nawet czytałem relację z jakiegoś rajdu, gdzie Czachor opowiada jak pchał moto
              Dąbrowskiego kilkadziesiąt km do punktu, gdzie można było naprawiać. No i nie
              był tym zachwycony.

• simsun Re: holowanie 28.04.06, 10:27
      Co to za maszyna? jesteś z okolic Warszawy? Mam przyczepkę i samochód z hakiem -
      mozemy się jakoś dogadać i przewiozę maszynę.
      Pozdrawiam
    • Gość: mmarcinn Re: holowanie IP: 213.199.201.* 28.04.06, 10:51
      Ja byłem tak holowany (linka przezk kierownice i trzymana w ręku) w czasie
      kursu kiedy to na jednej z jazd przebiło sie tylne koło w MZ 150. Instruktor
      mnie zawiązał do Punciaka i pomalutku w strone placu manewrowego. jakies 3km:)
      w kamizelce z wielka L-ka na błotniku super obiach dobrze ze kask mialem pełny:)
      Jednym słowem das sie ale chyba nieco wolniej niz np holowanie samochodu
    • aliss_00 Re: holowanie 25.05.20, 16:00
      Kredyt samochodowy SANTANDER
      • dopasowany kredyt
      • oprocentowanie już od 2,99%
      • RRSO 9,12%
      leadstar.pl/c?pid=30750&tid=2745&ha=2411128022&r=1773&epi1=xxx&epi2=yyy
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się