IP: *.chello.pl 14.08.06, 10:21
Witam! Poszukuje używanych wydechów do FJ 1200, ewentualnie zamienników.
Pozdr!
Obserwuj wątek
    • czarli26 Re: wydech 15.08.06, 18:12
      a ja potrzebuje końcówkę wydechu do ZZR 1100 (rocznik 93-02)
      • czarli26 Re: wydech 17.08.06, 15:49
        ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka