Gość: fj1200 IP: *.chello.pl 14.08.06, 10:21 Witam! Poszukuje używanych wydechów do FJ 1200, ewentualnie zamienników. Pozdr! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarli26 Re: wydech 15.08.06, 18:12 a ja potrzebuje końcówkę wydechu do ZZR 1100 (rocznik 93-02) Odpowiedz Link Zgłoś