Dodaj do ulubionych

Miłość na Krymie

15.05.10, 12:07
Czy ktoś z Was widział "Miłość na Krymie" w Teatrze Narodowym w Warszawie?
cała plejada gwiazd ...warto się wybrać?
Obserwuj wątek
    • Gość: b Re: Miłość na Krymie IP: *.spray.net.pl 15.05.10, 14:01
      Obowiązkowo!!!!! Świetny spektakl, rewelacyjni aktorzy a szczególnie
      Jan Frycz!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka