11.01.06, 12:43
patrzę z okna na wysokości 12 piętra PKiN i nie widzę dziś Warszawy. Czy ktoś
wie, co wyprełnia powietrze na stolicą? Mgła czy smog?
I jak można się tego pozbyć? Bo wiadomo, że odpowiedziali za to są bracia
Kaczyńscy....
Obserwuj wątek
    • pra_gosia Sposób na mgłę 11.01.06, 12:48
      Wypij ćwiarteczkę, widoczność znacznie się poprawi.
      • Gość: stasi Re: Sposób na mgłę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 13:00
        A na drugie oko drugą.
        • atikin5 Sposób na mgłę 11.01.06, 13:10
          za Twoje zdrowie zawsze, zwłaszcza umysłowe. niektóre żarty śmieszą tylko raz,
          a potem tylko budzą współczucie dla żartujących....
          dlatego nie polecam Ci okularów, ale ponawiam pytanie: co to za zjawisko
          atmosferyczne i czy można jakoś się tego pozbyć?
          • Gość: he he he Re: Sposób na mgłę IP: *.chello.pl 11.01.06, 13:20
            atikin5 napisał:


            > dlatego nie polecam Ci okularów, ale ponawiam pytanie: co to za zjawisko
            > atmosferyczne i czy można jakoś się tego pozbyć?

            a kto to "zjawisko" tak wywindował na 12p?
          • jhbsk Re: Sposób na mgłę 11.01.06, 16:30
            Zajawisko jak najbardziej atmosferyczne, tzn. brudy miejskie + brak wiatru.
            Zniknie po zmianie pogody.
      • roborobi Re: Sposób na mgłę 11.01.06, 13:05
        Gosiu - nie ma już "ćwiarteczek" trzeba 200 ml - wypić ;).
        • pra_gosia Zapomniałam, że ... 11.01.06, 16:40
          w Unii nie ma ćwiarteczek, tylko "mniejsze" ćwiarteczki.
          Najgorsze jest to, że jak wyszłam na balkon, to nie ujrzałam
          Pałacu Kultury. A przecież zawsze go widzę. Mam nadzieję, że
          nikt go nie ukradł, bo - jak pewnie wiecie - ja Pajaca bardzo
          lubię.
          • andrzej.sawa Re: Zapomniałam, że ... 12.01.06, 08:57
            Naprawdę ukraqli?Miód na moje serce .Miałem nadzieję,że za Kaczyńskiego ten
            gó..any torcik zniknie,ale chyba on jest od gadania,a nie od działania.
            Ale boję się,że to złudzenie i toto dalej stoi.A mogłoby być ładnie!!!!!
    • Gość: zaciekawiony Re: smog IP: *.aster.pl 12.01.06, 09:53
      Stoi na stacji lokomotywa
      ciężka, ogromna i pot z niej spływa...
      Takie myśli przychodzą jak się czyta takie bztedne posty - wiadomo nie wiadomo
      itp.
      Ludzie nie macie co pisać?
      Nad Wawa po prostu zalega głęboki niż z chmurami śniegowymi...a jak tak jest to
      i widoczność spada nieraz do 50m.
      Dzisiaj jest tzw.szadź. To normalne zjawisko atmosferyczne.
      I nie maja tu nic Kaczyńscy ani Tuskowie i inne rody mieszczańskie.
      Widać nie macie co robić. A szkoda bo tyle jest w Wawa do zrobienia właśnie
      przez samorządnych prawych mieszkańców.

      Wszedłem przeczytełem i znikam
      • jhbsk Re: smog 12.01.06, 10:23
        Ciśnienie to akurat jest wysokie.
    • warzaw_bike_killerz Re: smog 12.01.06, 12:05
      Caly ten pyl dzis osadzil sie na drzewach. Wszystkie sa biale. Ratujmy drzewa!

      PS. Czy ma to cos wspolnego z ostatnia katastrofa komunikacyjna? Zauwazylem, ze
      na Pradze jest jeszcze gestszy ten smog. Chyba, ze to od EC Kaweczyn i Zeran.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka