atikin5 11.01.06, 12:43 patrzę z okna na wysokości 12 piętra PKiN i nie widzę dziś Warszawy. Czy ktoś wie, co wyprełnia powietrze na stolicą? Mgła czy smog? I jak można się tego pozbyć? Bo wiadomo, że odpowiedziali za to są bracia Kaczyńscy.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pra_gosia Sposób na mgłę 11.01.06, 12:48 Wypij ćwiarteczkę, widoczność znacznie się poprawi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stasi Re: Sposób na mgłę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 13:00 A na drugie oko drugą. Odpowiedz Link Zgłoś
atikin5 Sposób na mgłę 11.01.06, 13:10 za Twoje zdrowie zawsze, zwłaszcza umysłowe. niektóre żarty śmieszą tylko raz, a potem tylko budzą współczucie dla żartujących.... dlatego nie polecam Ci okularów, ale ponawiam pytanie: co to za zjawisko atmosferyczne i czy można jakoś się tego pozbyć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he he he Re: Sposób na mgłę IP: *.chello.pl 11.01.06, 13:20 atikin5 napisał: > dlatego nie polecam Ci okularów, ale ponawiam pytanie: co to za zjawisko > atmosferyczne i czy można jakoś się tego pozbyć? a kto to "zjawisko" tak wywindował na 12p? Odpowiedz Link Zgłoś
jhbsk Re: Sposób na mgłę 11.01.06, 16:30 Zajawisko jak najbardziej atmosferyczne, tzn. brudy miejskie + brak wiatru. Zniknie po zmianie pogody. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Sposób na mgłę 11.01.06, 13:05 Gosiu - nie ma już "ćwiarteczek" trzeba 200 ml - wypić ;). Odpowiedz Link Zgłoś
pra_gosia Zapomniałam, że ... 11.01.06, 16:40 w Unii nie ma ćwiarteczek, tylko "mniejsze" ćwiarteczki. Najgorsze jest to, że jak wyszłam na balkon, to nie ujrzałam Pałacu Kultury. A przecież zawsze go widzę. Mam nadzieję, że nikt go nie ukradł, bo - jak pewnie wiecie - ja Pajaca bardzo lubię. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: Zapomniałam, że ... 12.01.06, 08:57 Naprawdę ukraqli?Miód na moje serce .Miałem nadzieję,że za Kaczyńskiego ten gó..any torcik zniknie,ale chyba on jest od gadania,a nie od działania. Ale boję się,że to złudzenie i toto dalej stoi.A mogłoby być ładnie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaciekawiony Re: smog IP: *.aster.pl 12.01.06, 09:53 Stoi na stacji lokomotywa ciężka, ogromna i pot z niej spływa... Takie myśli przychodzą jak się czyta takie bztedne posty - wiadomo nie wiadomo itp. Ludzie nie macie co pisać? Nad Wawa po prostu zalega głęboki niż z chmurami śniegowymi...a jak tak jest to i widoczność spada nieraz do 50m. Dzisiaj jest tzw.szadź. To normalne zjawisko atmosferyczne. I nie maja tu nic Kaczyńscy ani Tuskowie i inne rody mieszczańskie. Widać nie macie co robić. A szkoda bo tyle jest w Wawa do zrobienia właśnie przez samorządnych prawych mieszkańców. Wszedłem przeczytełem i znikam Odpowiedz Link Zgłoś
warzaw_bike_killerz Re: smog 12.01.06, 12:05 Caly ten pyl dzis osadzil sie na drzewach. Wszystkie sa biale. Ratujmy drzewa! PS. Czy ma to cos wspolnego z ostatnia katastrofa komunikacyjna? Zauwazylem, ze na Pradze jest jeszcze gestszy ten smog. Chyba, ze to od EC Kaweczyn i Zeran. Odpowiedz Link Zgłoś