duszek19940
20.04.10, 19:57
Witam, kilka dni temu zauważyłem bana na moim koncie Duszek19940pl, było to spowodowane przez "fish bota" mojego młodszego kuzyna, on dostał bana i ja w konsekwencji, lecz nasze konta nie sa powiązane, nie należą do 1 gracza, wiec uważam ze nie powinienem dostać bana na swoje konto na 20 lat... Rozmawiałem z kuzynem, przyznał się do tego, opowiedział mi o rozmowie z GM, usunąłem mu nielegalne oprogramowanie, bardzo żałuje tego co zrobił i bardzo przeprasza. Ja tez bym chciał za niego przeprosić. Obiecuje jak zespól dał by mi 1 szanse pokazania ze naprawdę jestem uczciwym graczem, taka historia nigdy by się nie powtórzyła. Bardzo proszę nad tym pomyśleć i proszę o odpowiedz. Dla mnie metin2 nie jest zwykła gra tylko czymś więcej...
Z poważaniem