Dodaj do ulubionych

Popper......

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 19:30
co to znaczy?
Popper, Punks(Pankowie)a Popper......?
Man tragt Jeans mit Flicken, Schlag, Parka, Batikhemden.....????
Pomadefrisuren......?
Schlauchkleid.......?
Ruschenhemd..........?koszule w falbanki
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Popper...... IP: 217.96.58.* 02.03.05, 19:43
      może ludzie, którzy słuchają myzyki pop?:)
    • Gość: Jecki Wene dich an Alma, IP: *.arcor-ip.net 02.03.05, 19:43
      sie ist in dem Alter. Jecki ist zu alt dafür... :-(
      j.
      • Gość: Jecki Re: Wende natürlich IP: *.arcor-ip.net 02.03.05, 19:44
        j.
      • Gość: a Re: Wene dich an Alma, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 19:45
        czy chodziło o "wende dich an..."???
      • Gość: Alma Re: Wene dich an Alma, IP: *.dip.t-dialin.net 02.03.05, 23:22
        Alma ist aus dem Windelalter längst raus, lieber Jecki.Jahrgang 77 nämlich.
        • Gość: Jecki war doch keinesfalls negativ gemeint, Alma ! IP: *.arcor-ip.net 02.03.05, 23:30
          j.
          • Gość: Alma-by-night Ich weiß, ich weiß... IP: *.dip.t-dialin.net 02.03.05, 23:34
            Hat mir sogar geschmeichelt. Aber wie du siehst, so blutjung bin ich nicht
            mehr! Leider! :)
        • tiggerific Mein Gott, 03.03.05, 01:09
          bin ich alt... :))))))))))))))
          • kokolores Re: Mein Gott, 03.03.05, 01:12
            tiggerific napisała:

            > bin ich alt... :))))))))))))))
            >

            Alt ist relativ!!
            • tiggerific ja, ja, aber nicht im Vergleich :)))) 03.03.05, 01:15

          • Gość: Pippi Re: Mein Gott, IP: *.protonet.pl 03.03.05, 20:01
            tiggerific napisała:

            > bin ich alt... :))))))))))))))

            - Ja, die Jugend ist schön! Sowieso aber, das Leben ist wie Hühnerleiter, man
            kommt nur zum lauten Dreck, nichts weiter!

            MfG.

            "Wer nicht pariert wird erschossen!"
    • adrianapl Re: Popper...... 02.03.05, 19:49
      ja wprawdzie nie Alma, ale... :)
      "Popper- szczególnie w latach 80tych 20wieku, młodzież, która poprzez staranny
      wygląd i modny ubiór, świadomie odłączała się od punków"
      moje tłumaczenie definicji z Dudena:))))
    • abel0ne Re: Popper...... 02.03.05, 19:55
      Popper - chyba fryzura na poppersa, modna grzywa na pół twarzy w latach
      80.Punks -panki
      nosi się jeansy z łatami,
      Schlag, to chyba o kanty od spodni chodzi
      Parka to parka, rodzaj kurtki wiatrówki
      Batikhemden znów lata 80 i 70 koszule batikowe, zdobione batikiem (technika
      farbowania rodem z Indii)
      Pomadefrisuren wypomadowane fryzury, włosy na pomadę
      Schlauchkleid, nie dam głowyu, ale chyba suknia rura
      Rüschenhemd koszula z falbankamisorry za chaos
    • ggigus Re: Popper...... 03.03.05, 15:26
      Popper to po polsku poppers, liczba mnoga poppersi.
      Czyzby szanowne grono forum nie dzelilo sie na poppersow i punki?
      pozdrawia
      Ggigus, we wczesnej mlodosci ofiara popperyzmu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka