Dodaj do ulubionych

jecki,odezwij się:D

IP: *.dobrynet.pl / 83.238.140.* 04.09.05, 16:37
Przesłałam Ci jeszcze raz fragmenty statutu - łotrzymałeś czy nie????

Czy aż tak źle, że wolisz się nie wypowiadać???
Pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Jecki asiouku, Du hast jeckis Ehrenwort, dass mein IP: *.arcor-ip.net 04.09.05, 16:51
      Postfach leer ist, absolut leer. Im übrigen hatte ich noch nie Probleme mit
      Postempfang ! :-))
      j.
      • Gość: asiouek OK ich versuche es nochmal zu schicken n/t IP: *.dobrynet.pl / 83.238.140.* 04.09.05, 17:05
        • Gość: Pippi Re: und wieder NICHTS!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.05, 17:16
          MfG.
          • Gość: asiouek Pippi=jecki???? n/t IP: *.dobrynet.pl / 83.238.140.* 04.09.05, 18:55
            • Gość: Jecki Eigenlich müsste ich jetz IP: *.arcor-ip.net 04.09.05, 18:58
              beleidigt sein...
              j.
              • asiouek ich dachte nur, 04.09.05, 19:08
                du schreibst, dass das Postfach wieder leer ist. Wieso antwortet Pippi denn auf
                meine Eintraege?
                • Gość: Jecki Richtet sich Deine Frage nicht zufällig IP: *.arcor-ip.net 04.09.05, 19:23
                  an die falsche Person ? :-)
                  j.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka