IP: *.hsi.kabelbw.de 03.01.06, 22:07
czyli Otwarty Fundusz Emerytalny. Moglabym sobie cos sklecic, ale moze
istnieje juz powszechnie uzywana nazwa tego ustrojstwa?
Obserwuj wątek
    • Gość: ich Riester-Rente. ;))) IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 03.01.06, 22:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka