Gość: andzia IP: *.hsi.kabelbw.de 03.01.06, 22:07 czyli Otwarty Fundusz Emerytalny. Moglabym sobie cos sklecic, ale moze istnieje juz powszechnie uzywana nazwa tego ustrojstwa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj