Dodaj do ulubionych

Gasthochschule

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 07:55
Witam! Jak ładnie przetłumaczyć owe słowo? Dziękuje już z góry:)) miłego dnia wszystkim:)
pozdrawia
kromka
Obserwuj wątek
    • s.haesner Re: Gasthochschule 26.07.06, 10:03
      Hallo Schnittchen!

      Skoro jestesmy juz starymi znajomymi to "wer weiss" moze i ja moge Cie dzis
      swiadczyc usluge aby rachunki tutejszy policzyc?

      O to moja propozycjia:

      Für Ihr Erscheinen danken wir Ihnen sehr und wären Ihnen zu noch weitaus
      größerem Dank verpflichtet, wenn Sie sich hier mit Ihren Anfragen nicht mehr
      blicken lassen würden! Wir wünschen Ihnen einen denkwürdigen Tag und für Ihr
      weiteres Leben Besinnung und eine Aufgabe, die Ihnen und anderen von u. a. auch
      moralischem Nutzen ist und Sie Positives bewirken lässt ! "

      Hochachtungsvoll

      Stefanie Haesner
      • Gość: Schnittchen Re: Gasthochschule IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 10:35
        "Prosimy o szanowanie rozmówców i stosowanie się do zasad netykiety"
        ale niektorzy mysla ze sa tu bogami
        niemilego dnia zycze
      • Gość: tiggerific Re: pijesz? :))))) IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 26.07.06, 23:14
        i jak długo?
        • Gość: Schnittchen hmmm to do mnie pytanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 23:48
          • Gość: tiggerific Re: skąd do Ciebie :)))) IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 27.07.06, 01:07
            do stefy,
            Ty jestes wporzo :)))
            • Gość: Schnittchen to i Tobie dziekuje za wsparcie:))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.06, 16:44
    • Gość: pajuś 1. du haesener, wenn die Dummheit... IP: 80.50.171.* 26.07.06, 14:16
      wachsen würde, könntest du kniend Wasser aus der Dachrinne trinken! solltest du
      immer noch Bauchschmerzen haben, dann kannst du mich mal auf meiner
      Klabusterbeerenplatage besuchen, ich weiß dir zu helfen

      2. uczelnia goszcząca

      p.
      • Gość: Schnittchen Re: 1. du haesener, wenn die Dummheit... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 14:30
        dziekuje za wsparcie Pajuś:)) i za pomoc:) milego dnia
        pozdrawiam
        • Gość: jecki podobnie jak "Gasteltern", kromeczko - IP: *.pools.arcor-ip.net 26.07.06, 16:56
          nie wszystko da sie przetlumaczyc "ladnie"... :-)

          j.
          • Gość: jecki coz Ci wiec pozostaje ? IP: *.pools.arcor-ip.net 26.07.06, 17:15
            szkola/uczelnia goszczaca jako odpowiednik profesora, prowadzacego wyklady
            goscinne... oder ?

            j.
            • Gość: Pippi Re: coz Ci wiec pozostaje ?, - eben, eben! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.06, 16:50
              Gość portalu: jecki napisał(a):

              > szkola/uczelnia goszczaca jako odpowiednik profesora, prowadzacego wyklady
              > goscinne... oder ?

              He, he! Irrwitzig, wie man Leute, wenn man es beabsichtigt, an der Nase
              rumführen kann....
              MfG.
              Ihre Pippi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka