Gość: Schnittchen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 07:55 Witam! Jak ładnie przetłumaczyć owe słowo? Dziękuje już z góry:)) miłego dnia wszystkim:) pozdrawia kromka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
s.haesner Re: Gasthochschule 26.07.06, 10:03 Hallo Schnittchen! Skoro jestesmy juz starymi znajomymi to "wer weiss" moze i ja moge Cie dzis swiadczyc usluge aby rachunki tutejszy policzyc? O to moja propozycjia: Für Ihr Erscheinen danken wir Ihnen sehr und wären Ihnen zu noch weitaus größerem Dank verpflichtet, wenn Sie sich hier mit Ihren Anfragen nicht mehr blicken lassen würden! Wir wünschen Ihnen einen denkwürdigen Tag und für Ihr weiteres Leben Besinnung und eine Aufgabe, die Ihnen und anderen von u. a. auch moralischem Nutzen ist und Sie Positives bewirken lässt ! " Hochachtungsvoll Stefanie Haesner Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schnittchen Re: Gasthochschule IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 10:35 "Prosimy o szanowanie rozmówców i stosowanie się do zasad netykiety" ale niektorzy mysla ze sa tu bogami niemilego dnia zycze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiggerific Re: pijesz? :))))) IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 26.07.06, 23:14 i jak długo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schnittchen hmmm to do mnie pytanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 23:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiggerific Re: skąd do Ciebie :)))) IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 27.07.06, 01:07 do stefy, Ty jestes wporzo :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schnittchen to i Tobie dziekuje za wsparcie:))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.06, 16:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pajuś 1. du haesener, wenn die Dummheit... IP: 80.50.171.* 26.07.06, 14:16 wachsen würde, könntest du kniend Wasser aus der Dachrinne trinken! solltest du immer noch Bauchschmerzen haben, dann kannst du mich mal auf meiner Klabusterbeerenplatage besuchen, ich weiß dir zu helfen 2. uczelnia goszcząca p. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schnittchen Re: 1. du haesener, wenn die Dummheit... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 14:30 dziekuje za wsparcie Pajuś:)) i za pomoc:) milego dnia pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jecki podobnie jak "Gasteltern", kromeczko - IP: *.pools.arcor-ip.net 26.07.06, 16:56 nie wszystko da sie przetlumaczyc "ladnie"... :-) j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jecki coz Ci wiec pozostaje ? IP: *.pools.arcor-ip.net 26.07.06, 17:15 szkola/uczelnia goszczaca jako odpowiednik profesora, prowadzacego wyklady goscinne... oder ? j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pippi Re: coz Ci wiec pozostaje ?, - eben, eben! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.06, 16:50 Gość portalu: jecki napisał(a): > szkola/uczelnia goszczaca jako odpowiednik profesora, prowadzacego wyklady > goscinne... oder ? He, he! Irrwitzig, wie man Leute, wenn man es beabsichtigt, an der Nase rumführen kann.... MfG. Ihre Pippi. Odpowiedz Link Zgłoś