Gość: Soul
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
24.02.07, 18:03
Niemieckiego uczę się od 4 klasy podstawówki (teraz jestem w 1 klasie
liceum), ale właściwie dopiero w tym roku polubiłam ten język, wcześniej mało
się go uczyłam (pewnie dlatego, że miałam wredną babę od tego przedmiotu...),
ale jednak coś tam zawsze umiałam. Chciałabym się czegoś dowiedzieć o
studiach na wydziale germanistyki i o maturze rozszerzonej z niemieckiego.
Czy trzeba umieć bardzo dobrze ten język? Bo nie wiem, na ile ja go umiem,
chociaż mało też na pewno nie. Gdzie znajdują się jakieś uczelnie o tym
kierunku? Jest tu ktoś, kto studiuje lub studiował germanistykę? Z góry
dzięki za odpowiedzi :)