88kasia88
18.08.08, 21:21
dostałam kiedyś z Niemiec pewne pismo :) i tak się złożyło, że właśnie je
odkopałam pod stertą papierów i chciałabym, aby ktoś pomógł mi w
przetłumaczeniu tego paskudztwa :) bo ja nie bardzo znam niemiecki... jeśli
byłby ktoś chętny do pomocy to proszę zostawcie e-mail ja wyślę skana lub
treść tego pisma. pozdrawiam