dame_de_lotus
26.07.07, 12:52
Mam takie pytanie odnosnie zapisu kwoty po przecinku w funtach. Przyklad: po polsku majac 12 zl 55 groszy piszemy po prostu - 12,55 zl
A w Anglii spotkalam sie z takim zapisem: GBP 120.3300 i sie zgubilam. Czy to po prostu 120 funtow i 33 pensy? Dlaczego dodane sa jeszcze te dwa zera na koncu?
Jak to w koncu jest? Bylabym wdzieczna jesli ktos wyjasnilby mi ta pieniezna sprawe.