Dodaj do ulubionych

Zaręczyny

27.06.05, 16:33
Skąd mam wiedzieć że jestem na nie gotowa??? Jesteśmy razem już ponad 5 lat,
wiele się w tym czasie zdarzylo, bywalo i tak ze odchodzilismy od siebie i
mielismy w tym czasie innych partnerów, tym razem juz chyba nasze nawiększe
upadki mamy za sobą. Jestesmy dorośli, mamy perspektywy na przyszlosc, on juz
chce nawet dziecka na co ja na pewno nie jestem gotowa.Zaręczyny to taki
przelomowy krok i strasznie sie boję....
Obserwuj wątek
    • snowpanter Re: Zaręczyny 27.06.05, 17:05
      Spróbuj popatrzeć na to co czujesz obiektywnie, niemysl teraz o nim tylko o tym
      co dla Ciebie najlepsze najwazniejsze.Porozmawiaj z nim szczerze, Jezeli Cie
      kocha zrozumie że to jeszcze nie ten czas, może sie jeszcze uczysz bądź liczysz
      na kariere a napewno urodzenie dziecka by Ci w tym niepomogło. Mam taką
      propozycje wiele par przed ślubem czy zaręczynami mieszka ze soba aby sprawdzić
      czy sie dla siebie nadają . Mysle że warto przeprowadzić ten eksperyment po tym
      powinny się rozwiać twoje watpliwosci .
      Pozdrawiam :)
      • kinia2505 Re: Zaręczyny 27.06.05, 17:18
        my już praktycznie mieszkamy razem. Co do naszego życia we dwójkę nie mam
        watpliwości. Każdy mężczyzna ma w sobie coś z dziecka i jak dzieckiem trzeba
        się opiekować. Problem w tm iż ja się po prostu boję !!!
    • taki_jeden_gosc Re: Zaręczyny 27.06.05, 17:08
      > on juz chce nawet dziecka

To masz odpowiedź dlaczego chce zaręczyn :). Może facet jest porządny i nie wyobraża sobie życia bez ślubu z dzieciakiem. Zawsze możesz sie zgodzić, w końcu
      zaręczyny to jeszcze nie ślub ale twoj mężczyzna pewnie go za jakis roczek planuje :). Więc sie nie przejmuj, coma byc to będzie
    • kinia2505 Re: Zaręczyny 29.06.05, 13:04
      Jeszcze nie wiem co zrobie, wciąż się wacham, ale to co napisaliście dało mi do
      myślenia.... Wciąż jednak sądzę że to ważny krok który może wile zmianić i
      chciałabym być przekonana że tylko na lepsze. Że dzięki temu będę sie czuła
      bardziej bezpieczna, będe miała większą stabiloność..... a jesli nie.... jeśli
      on poczuje sie zbyt pewnie...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka