sunrise222
16.06.06, 16:38
Ciekawa jestem, jakie jest wasze zdanie na temat zdrady w związku.
Bo roznie do tego ludzie podchodza... Jedni uwazaja, ze zdrada jest kompletnie
niedopuszczalna i sami nigdy-przenigdy nie zdradza. Inni nie maja nic przeciwko.
A co np w takiej sytuacji - jestescie same na wyjezdzie, bez chlopaka. Daleko
od domu. Poznajecie oszalamiajacego faceta... Pojawi sie miedzy wami chemia.
Masz ochote na "malutki szybciutki skok w bok" bez zobowiazan i dalszej
znajomosci. Wiesz ze Twoj partner i tak sie nie dowie.
Czy moglabys zdradzic???????