Gość: x
IP: 217.153.49.*
03.06.03, 13:50
UE, to gospodarka centralnie sterowana, duze podatki i jakies
podejrzane fundusze, ktore moze sie dostanie, a moze nie, ponadto
koncesje, dzieki ktorym urzedasy zarobia na lapowkach i doplaty
dla najbardziej chamskiej i bezczelnej czesci spoleczenstwa,
ktora w majestacie prawa blokuje drogi i zada biopaliw.
NIEDOCZEKANIE ! POWIEDZ UE NIE ! ZAPROTESTUJ PRZECIW
BOLSZEWICKIEJ PROPAGANDZIE !