07.03.07, 19:32
Znowu zakładam akwarium :-)
Czy ktoś na terenie Łodzi cierpi na nadmiar roślinności? Chętnie pomogę
pozbyć się problemu ;-) Okupię, chętniej przyjmę.

Pozdrawiam
Ania
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka