kreatywni 07.03.07, 19:32 Znowu zakładam akwarium :-) Czy ktoś na terenie Łodzi cierpi na nadmiar roślinności? Chętnie pomogę pozbyć się problemu ;-) Okupię, chętniej przyjmę. Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj