Dodaj do ulubionych

audi brak światel

25.09.08, 00:22
witam,
od niedawna jestem włascicielką pojazdu więc średnio(czyt.wcale)się
znam na takich rzeczach:)
wczoraj jak chciałam ruszyć okazało się,że nie działają mi światła
mijania i kierunkowskazy...wiem ze niedawno zarówki były wymieniane
wiec to nie one sa przyczyną...co moze nią być?bez swiateł to mi
nawet trudno gdzies dojechac...co to moze byc i ile moze kosztowac
naprawa takiej przyjemnosci?
Obserwuj wątek
    • black_code Re: audi brak światel 26.09.08, 20:18
      a moze by warto chociaz napiosac o jaki samochod chodzi
      konkretnie czy liczysz na pomoc jasnowidzow
    • sk-1 Re: audi brak światel 02.10.08, 00:31
      Aaudi i brak świateł???Myślę,że mogło się rozchodzić o zaśniedziałego pająka -
      to taki zespół włączników pod kierownicą.
      Warto w tym podłubać,bo nowy pająk (zwłaszcza do starszych audi)jest zespolony i
      bardzo drogi.
      Czasami się to udaje i ~~300(czysta)złociszy zostaje na inne sprawy.
      pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka