Dodaj do ulubionych

jaka opinia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 19:14
witam!!
chciałabym wiedziec jaka opinie ma Wyższa Szkoła im. Bogdana Jańskiego??
ogólnie oraz głównie o wydział zamiejscowy w krakowie w/w szkoły? Z góry
dziekuje
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka