Gość: Kania IP: *.aster.pl / 10.69.7.* 11.11.03, 22:56 Gratuluję, tak trzymajcie. Życie jest wystarczająco szare. Kania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dżej Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce IP: *.chello.pl 12.11.03, 22:34 akurat dziś trafiło mi się 45 minut na pomarańczowej wykładzinie :) dopiero zaczęłam studia na iberystyce, jednak tu szybko można się zadomowić, a pani Ania wielce w tym pomaga. potrafi wpaść do sali, powiedzieć coś śmiesznego, po czym zniknąć z uśmiechem :) poza tym, studenci zginęliby bez jej ogłoszeń. pozdrawiam iberystów ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: estudiante Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce IP: *.chello.pl 12.11.03, 22:34 Pani Ania is the best!!!! Co my bysmy bez niej zrobili??!! A iberystyka najlepszym wydzialem pod sloncem!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
higher_eu Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce 12.11.03, 23:34 Na sali 121 "Dobry wieczór... nie płaczcie...!!! czyli... zajęcia odwołane" i rymowanka "co to będzie" nt. odwołania zajęć 10 i 11 listopada... :) Nie studiuję na Iberystyce... ale często wpadam... ciekawy wydział :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czu Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce IP: *.tonagro.com.pl / 192.168.12.* 13.11.03, 11:36 pani Ania czarodziejka!!! dzieki niej mamy goracy i kolorowy klimat iberoamerykanski w szarej wszawskiej rzeczywistosci...MUCHAS GRACIAS PANI ANIU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nipaqui PANI ANIA RULEZ!!!!!! IP: *.dialup.telenergo.pl 15.11.03, 12:52 Pani Ania jest bogiem!!! co my byśmy bez niej zrobili?!?!? Nikt nie ma takiej pani Ani jak nasza!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś