Dodaj do ulubionych

Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce

IP: *.aster.pl / 10.69.7.* 11.11.03, 22:56
Gratuluję, tak trzymajcie. Życie jest wystarczająco szare.
Kania
Obserwuj wątek
    • Gość: dżej Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce IP: *.chello.pl 12.11.03, 22:34
      akurat dziś trafiło mi się 45 minut na pomarańczowej
      wykładzinie :) dopiero zaczęłam studia na iberystyce, jednak tu
      szybko można się zadomowić, a pani Ania wielce w tym pomaga.
      potrafi wpaść do sali, powiedzieć coś śmiesznego, po czym
      zniknąć z uśmiechem :) poza tym, studenci zginęliby bez jej
      ogłoszeń. pozdrawiam iberystów ;)
    • Gość: estudiante Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce IP: *.chello.pl 12.11.03, 22:34
      Pani Ania is the best!!!! Co my bysmy bez niej zrobili??!! A
      iberystyka najlepszym wydzialem pod sloncem!!!!!
      • higher_eu Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce 12.11.03, 23:34
        Na sali 121

        "Dobry wieczór... nie płaczcie...!!! czyli... zajęcia odwołane"

        i rymowanka "co to będzie" nt. odwołania zajęć 10 i 11 listopada... :)

        Nie studiuję na Iberystyce... ale często wpadam... ciekawy wydział :))
    • Gość: czu Re: Niekonwencjonalne ogłoszenia na iberystyce IP: *.tonagro.com.pl / 192.168.12.* 13.11.03, 11:36
      pani Ania czarodziejka!!! dzieki niej mamy goracy i kolorowy
      klimat iberoamerykanski w szarej wszawskiej
      rzeczywistosci...MUCHAS GRACIAS PANI ANIU!!!
    • Gość: nipaqui PANI ANIA RULEZ!!!!!! IP: *.dialup.telenergo.pl 15.11.03, 12:52
      Pani Ania jest bogiem!!! co my byśmy bez niej zrobili?!?!? Nikt
      nie ma takiej pani Ani jak nasza!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka