fufinia2223 27.05.08, 13:33 prosze o porade kobiety po cesarskim cieciu,,jak sie nalezy przygotowac do operacji ,co nalezy zabrac...z gory dziekuje i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miacasa Re: cesarka 27.05.08, 13:47 Nie potrzebowałam niczego specjalnego przy cc, tak, jak przy sn podkłady poporodowe, majtki jednorazowe, wkładki laktacyjne, koszula nocna, stanik. Umyj sobie włosy, wydepiluj nogi, bo później ciężko się schylić, miej zmyty lakier z paznokci, pozdejmuj biżuterię. Upatrz sobie model laktatora i zapisz na kartce, jeśli będzie ci potrzebny mąż kupi go bez trudu w aptece przyszpitalnej. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
fufinia2223 Re: cesarka 27.05.08, 13:51 dzieki za szybka odpowiedz ,o 16 mam sie dzis wstawic do szpitala a jutro operacja,,,hm..pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś