27.05.08, 13:33
prosze o porade kobiety po cesarskim cieciu,,jak sie nalezy
przygotowac do operacji ,co nalezy zabrac...z gory dziekuje i
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • miacasa Re: cesarka 27.05.08, 13:47
      Nie potrzebowałam niczego specjalnego przy cc, tak, jak przy sn podkłady
      poporodowe, majtki jednorazowe, wkładki laktacyjne, koszula nocna, stanik. Umyj
      sobie włosy, wydepiluj nogi, bo później ciężko się schylić, miej zmyty lakier z
      paznokci, pozdejmuj biżuterię. Upatrz sobie model laktatora i zapisz na kartce,
      jeśli będzie ci potrzebny mąż kupi go bez trudu w aptece przyszpitalnej. Powodzenia
      • fufinia2223 Re: cesarka 27.05.08, 13:51
        dzieki za szybka odpowiedz ,o 16 mam sie dzis wstawic do szpitala a
        jutro operacja,,,hm..pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka