Dodaj do ulubionych

Ubranie robocze

09.09.09, 09:58
Czy wie ktoś w jakim supermarkecie można kupić ubranie robocze?
Chodzi mi o same spodnie.Np Leroy Merlin albo Castorama?
Obserwuj wątek
    • Gość: MAVERIC Re: Ubranie robocze IP: 195.88.28.* 09.09.09, 10:42
      Na Bór przy przystanku tramwajowym w stronę centrum jest hurtownia
      takich ubrań. Budynek wzdłuż przystanku schodami na górę. Mają
      niskie ceny. Sam tam kupowałem kilka rzeczy.
      • Gość: klaska Re: Ubranie robocze IP: *.54.171.214.tvksmp.pl 09.09.09, 17:53
        a ja nie polecam tego miejsca
        • Gość: robol Re: Ubranie robocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.09, 07:58
          stary daj namiar to ci sprzedzm jakie chcesz ogrodniczki czy zwyłe
          daj namiar
    • Gość: Sam Re: Ubranie robocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.09, 15:10
      Poszukaj w Leroy Merlin albo w Castoramie. Głupia odpowiedź. Ale zadajesz głupie pytania, sam sobie jednoczesnie na nie odpowiadając.
    • pinbkio8 Re: Ubranie robocze 04.01.10, 01:51
      spodnie możesz kupić w obi ja sie zajmuje sprzedażą takich
      rzeczy jak chcesz to zobacz moją oferte

www.pinosik.sklepna5.pl

allegro pinokio8
      www.allegro.pl/show_user.php?search=pinokio8

• Gość: gośc Re: Ubranie robocze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 18:34
        albo ty jesteś chory albo zyjesz jak za komuny idz człowieku na
        zawodzie na rynek a tam kupisz co chcesz a nie po jakiś loreła czy
        innych pierdołach chodzić
    • Gość: robotnik Re: Ubranie robocze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 12:22
      w kzdym sklepe odziezowym
    • cizemki Re: Ubranie robocze 31.01.14, 13:27
      Porządne spodnie robocze dostaniesz w firmie Promocja BHP w Opolu. Ich asortyment można też dostać w sklepie internetowym: sklep.probhp.eu
      • ghokin przeciez w czestochowie są sklepy BHP 31.01.14, 14:49
        ale po co do OPOLA?? uwierz i w Częstochowie jest wiele takich sklepów z rozsądnymi cenami
        osobiście polecam hurtownie Robotex na warszawskiej 100.( kupilem tam buty Polskie i ubranie i muszę przyznać ze nie do zdarcia a cena, sprawdzałem w innych i szczerze tutaj wypadło najtaniej).

• pawelkos3 Re: przeciez w czestochowie są sklepy BHP 23.04.14, 10:06
          Bez urazy, ale mamy XXI w. i chyba najprościej po zakupy pójść do internetu :/ Pełno jest tych sklepów BHP online, tu masz pierwszy lepszy przykład z brzegu. Spodni a spodni.
    • paradise44 Re: Ubranie robocze 22.05.14, 18:01
      w kazdym takim supermarkecie co oferuje rzeczy do domu. Poza tym mozesz tez kupic w elli bo maja duzy wybor i do tego bardzo dobrej jakosci rzeczy wiec warto rozwazyc rowniej zakup u nich
    • anetka.dddd Re: Ubranie robocze 29.04.15, 11:50
      My kupowaliśmy ubrania robocze w glovex
      • paleo90 Re: Ubranie robocze 13.08.15, 14:12
        Ja zamawiam zawsze z [url=https://www.glovex.com.pl/][/url] i nigdy nie ma problemu żadnego - dobra jakość, szybka wysyłka... ;)
        • jupek79 Re: Ubranie robocze 13.08.15, 17:11
          a ja nie polecam sklepu glovex, juz po cenie czyściwa czy ubrań przesadzają z ceną a gdzie jeszcze koszty wysyłki czekanie i czekanie na reklamacje i wymiany. Mając kilkudziesięciu ludzi w firmie kupowanie w internecie to naprawdę masakra ( ciągle wymiany i koszty wysyłki nawet najtańsza cenę windują w górę). Jeżeli chodzi o bhp i obsługę firm czy zakupy chemii czy czyściwa XXI wiek nie ma tutaj znaczenia ;) A i na miejscu możesz towar zobaczyć przymierzyć przez internet to loteria , bo co producent to inna rozmiarówka.

W Częstochowie jest kilka większych sklepów z art. BHP także do wyboru do koloru zostaje sprawa cen jakości i obsługi ( wygodny jest dowóz i obsługa od A do Z przynajmniej w moim przypadku) - nie mam czasu na pierdoły .

Mam sprawdzony sklep ale nie podam nazwy i linka bo nie robię reklamy napiszę tylko że jest koło castoramy - kto chce sobie znajdzie. ( skoro zaopatrują się u nich nawet inne hurtownie to chyba mówi samo za siebie) , a ceny i jakość jak dla mnie super i od a do z nawet z nadrukami i sortem dla pracownika.
          • adriana7744 Re: Ubranie robocze 26.08.15, 20:07
            zamawiałam 3 razy odzież roboczą, raz szyła dla mnie taka typowa pani jadzia, ale jak potrzebowałam ich więcej, to nie dałaby rady sama, wiec zleciłam firmoweciuchy.pl (firma we Wrocławiu, ale z przesyłką nie było problemu) i generalnie wyszło taniej. Jakośc ok.
    • pbrzdek Re: Ubranie robocze 25.05.16, 12:25
      Ubrania z marketów modą być wątpliwej jakości dlatego polecam jeżeli jesteś z Warmii i mazur sieć hurtowni bhp-nord.pl mają oddziały w Olsztynie, Kętrzynie i Ełku mają naprawdę duży asortyment przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Możesz też sprawdzić co mają w ofercie na stronie www.bhp-nord.pl
    • taniarada Re: Ubranie robocze 25.05.16, 22:46
      Najtańsze ubrania robocze to na Ryneczku n Zawodziu.Najlepsze kasztany to na Placu Pigal.
    • adrianwladek Re: Ubranie robocze 18.09.22, 20:19
      Ja polecam sklep spod Wrocławia. Ceny nizsze na pewno niz w marketach. Mają niższe ceny i bogaty asortyment, a dodatkowo zrobili mi hafty. Wcześniej zamawiałem też nadruki i też są ok. www.odziezroboczaibhp.pl mają dużą ilość marek, nie wszystko w sklepie warto napisać maila, oferte wysyłają w ten sam dzień.
    • adrianwladek Re: Ubranie robocze 18.09.22, 20:24
      Ja polecam sklep spod Wrocławia. Wszystko wysyłaja w 3 dni. Mają niższe ceny i bogaty asortyment, a dodatkowo zrobili mi hafty. Wcześniej zamawiałem też nadruki i też są ok. www.odziezroboczaibhp.pl mają dużą ilość marek, nie wszystko w sklepie online, wiec warto napisać maila, mi ofertę wysłali w ten sam dzien i była konkurencyjna.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka