Gość: gość
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.06.08, 11:53
Po raz kolejny kupowałam ryby w sklepie przy ul. Warszawskiej i po
raz kolejny bardzo śmierdziały, nie nadawały się do spożycia, nie
dostałam paragonu więc nie mogłam ich reklamować, myślę, że tym
sklepem powinien zainteresować się sanepid, proszę o więcej opinii.