Dodaj do ulubionych

oplata adiacencka

01.09.09, 19:33
mam problem dokonałem podziału działki i otrzymałem do płacenia opłATĘ
adiacencką w kwocie 25 tys zlna dzień dzxisiejszy nie mam takiej kasy czy z
tej sytuacji jest jakies wyjście proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • bruum Re: oplata adiacencka 01.09.09, 19:59
      Po samym tylko podzieleniu działki tak duża opłata adiacencka? Rozumiem, gdyby
      wykonano jakieś przyłącza typu energia, woda, gaz, wybudowano ulicę i wartość
      działki znacznie by wzrosła. Proponuję przeczytać artykuł na stronie UM
      Ciechanów.
      Tu link
    • Gość: any-any Re: oplata adiacencka IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.09, 21:12
      wydaje mi się że możesz wnieść o rozłożenie tej płatności na raty. Ja
      np płacę określoną kwotę co rok - i tak przez kilka lat.
      • a00s Re: oplata adiacencka 02.09.09, 07:56
        czy twoja kwota związana jest z taką lub podobną opłatą na ile rat podzielono
        twoje płatności pozdrawiam
        • Gość: any-any Re: oplata adiacencka IP: *.adsl.inetia.pl 02.09.09, 22:05
          opłata adiacencka moich rodziców jest nieporównywalnie mniejsza niż
          twoja. Rodzice rozłożyli ją na 10 rat - płatna 1 rata co roku. Było to
          rok temu. Przejdź się do Urzędu Miasta i spytaj o taką możliwość.
      • Gość: a00s Re: oplata adiacencka IP: 83.2.24.* 03.09.09, 08:36
        czy te twoje raty podlegają oprocentowaniu oraz na ile rat zostały tobie
        podzielone
        • Gość: s Re: oplata adiacencka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.09, 09:02
          może Ciechanów to już Las Vegas z taką daniną na rzecz mafii ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka