a00s 01.09.09, 19:33 mam problem dokonałem podziału działki i otrzymałem do płacenia opłATĘ adiacencką w kwocie 25 tys zlna dzień dzxisiejszy nie mam takiej kasy czy z tej sytuacji jest jakies wyjście proszę o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bruum Re: oplata adiacencka 01.09.09, 19:59 Po samym tylko podzieleniu działki tak duża opłata adiacencka? Rozumiem, gdyby wykonano jakieś przyłącza typu energia, woda, gaz, wybudowano ulicę i wartość działki znacznie by wzrosła. Proponuję przeczytać artykuł na stronie UM Ciechanów. Tu link Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: any-any Re: oplata adiacencka IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.09, 21:12 wydaje mi się że możesz wnieść o rozłożenie tej płatności na raty. Ja np płacę określoną kwotę co rok - i tak przez kilka lat. Odpowiedz Link Zgłoś
a00s Re: oplata adiacencka 02.09.09, 07:56 czy twoja kwota związana jest z taką lub podobną opłatą na ile rat podzielono twoje płatności pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: any-any Re: oplata adiacencka IP: *.adsl.inetia.pl 02.09.09, 22:05 opłata adiacencka moich rodziców jest nieporównywalnie mniejsza niż twoja. Rodzice rozłożyli ją na 10 rat - płatna 1 rata co roku. Było to rok temu. Przejdź się do Urzędu Miasta i spytaj o taką możliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a00s Re: oplata adiacencka IP: 83.2.24.* 03.09.09, 08:36 czy te twoje raty podlegają oprocentowaniu oraz na ile rat zostały tobie podzielone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: oplata adiacencka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.09, 09:02 może Ciechanów to już Las Vegas z taką daniną na rzecz mafii ? Odpowiedz Link Zgłoś