Gość: Adam IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.07.06, 18:41 Ile jest cmentarzy w Elblągu ? (oczywiście mówię o czynnych) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
generallo Re: Zagadka dla Elblążan 13.07.06, 10:17 01. Cmentarz "Dębica" 02. Cmentarz "Agrikola" 03. Cmentarz przy św. Wojciechu 04. Cmentatrz przy Sadowej to tyle znanych mi cmentarzy, cociaż wiem że były jeszcze inne, obecnie już nieużywane, po których pozostały pamiątkowe tablice, mówiące że dawniej były w owych miejscach :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Nie zgadłeś Generallo IP: *.elblag.dialog.net.pl 13.07.06, 20:13 poza tym wspomniałeś o cmentarzu już NIECZYNNYM! mowa jest wyłącznie o czynnych! Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Nie zgadłeś Generallo 14.07.06, 09:32 A jaką przewidujesz nagrodę za poprawną odpowiedź? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfa i omega odpowiedz IP: *.elblag.dialog.net.pl 14.07.06, 14:57 Są cztery cmentarze czynne na terenie miasta Elbląga: - AGRYKOLA - DĘBICA - ZAWADA - kościół Św. Wojciecha - PRÓCHNIK Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: odpowiedz 14.07.06, 16:43 Przy św, Wojciechu jest nieczynny cmentarz :( a Próchnik to przedmieścia, więc ich nie można zaliczać do terenu miasta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: odpowiedz IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 14.07.06, 17:23 W Prochniku jest cmentarz chyba parafialny,taki dla miejscowych,Genaerallo,nie zgodze sie z tobą,mimo braku infrastruktury miejskiej pomiedzy samym Elblagiem,a Prochnikiem,miejscowośc ta jest integralną częscią naszego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Próchnik to wiocha :DDDD 14.07.06, 20:38 Więc jak można porównywać go z Elblągiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 14.07.06, 21:28 Wiocha w granicach miasta,ktora za parę lat moze sie stac podmiejskim osiedlem,w przyszlosci połaczonym zabudową z miastem,podobnie zreszta jak i Rubno. Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Próchnik to wiocha :DDDD 15.07.06, 09:36 A możesz trochę dokładniej, określić kiedy to nastąpi? Proszę o datę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bara bara Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 14:48 ale ty jestes glupi generallo! dobrze, ze nie masz dzieci, nikt nie odziedziczy tego po tobie.... Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Próchnik to wiocha :DDDD 15.07.06, 15:23 Gość portalu: Bara bara napisał(a): > ale ty jestes glupi generallo! > > dobrze, ze nie masz dzieci, nikt nie odziedziczy tego po tobie.... Za takie słowa można by cię podać do sądu, ale nie zniżę się do twojego poziomu inteligencji :) bo poniżej twego poziomu są już tylko bakterie :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 15.07.06, 16:41 Generallo,tego naprawde nie wiem,wszystko chyba zalezy od zasobnosci kieszeni potencjalnych inwestorow,jak wiesz dzielnica Prochnik lezy w obszarze krajobrazu chronionego,tzw.Park Krajobrazowy Wzniesienie Elblaskie,wiec zabudowa ma byc niska,willowa.Spytaj sie lepiej u wladz miasta,one wiedzą,uwazam ,najlepiej,ja w tym niestety nie siedzę.Ps.ta wiocha jest naprawde pieknie polozona,nie sadzisz?:) Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Próchnik to wiocha :DDDD 16.07.06, 09:50 Może i tak ale cóż z tego, skoro elblążanie budują sobie "dacze" w Dąbrowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normalny i teraz generallo sie znowu bedzie upieral!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 10:14 Moze powiesz znowu, ze tym razem Dabrowa nie jest dzielnica Elblaga? Boze co za czlowiek, wezcie go stad!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: i teraz generallo sie znowu bedzie upieral!!! 16.07.06, 11:22 A jest? ;-) Ja tam się do głupot w wykonaniu generallo zdążyłem przyzwyczaić. Nie ma co się bulwersować, on po prostu taki już jest. Szkoda, że nie emigruje znów na Forum Olsztyn... Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: i teraz generallo sie znowu bedzie upieral!!! 17.07.06, 09:44 Nie wyemigruję bo w przeciwieństwie do niektórych, uważam Elbląg za moje miasto :) Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Jest i to jaką :) 17.07.06, 09:42 Same wille tam stwaiają sobie co bardziej majętni elblążanie :) a w Próchniku będą się budować ci biedniejsi :( Odpowiedz Link Zgłoś
the_jazz Re: Jest i to jaką :) 17.07.06, 13:01 Ciezko nazwac biedniejszymi tych, ktorzy i tak sie buduja :P Zeby kazdy byl tak "biedny", aby mogl sobie chate budowac :D Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Jest i to jaką :) 17.07.06, 15:32 Tyle że ci biedniejsi mają swoje "domy" na działkach w Próchniku :( Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: Próchnik to wiocha :DDDD 15.07.06, 22:09 Oj generallo, ja bym nie był taki pewien. Ktoś kiedyś dowiódł, że nawet atom można podzielić ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 16.07.06, 21:37 Generallo,jezeli willa mająca ponad 200 m2 powierzchni jest wedlug ciebie daczą,to zycze wszystkim takich mieszkań w mieście Elblągu. Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: Próchnik to wiocha :DDDD 16.07.06, 22:00 Te po 200m2 to i tak jedne z mniejszych... Odpowiedz Link Zgłoś