Dodaj do ulubionych

Zagadka dla Elblążan

IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.07.06, 18:41
Ile jest cmentarzy w Elblągu ? (oczywiście mówię o czynnych)
Obserwuj wątek
    • generallo Re: Zagadka dla Elblążan 13.07.06, 10:17
      01. Cmentarz "Dębica"
      02. Cmentarz "Agrikola"
      03. Cmentarz przy św. Wojciechu
      04. Cmentatrz przy Sadowej

      to tyle znanych mi cmentarzy,
      cociaż wiem że były jeszcze inne,
      obecnie już nieużywane,
      po których pozostały pamiątkowe tablice,
      mówiące że dawniej były w owych miejscach :(
      • Gość: a Nie zgadłeś Generallo IP: *.elblag.dialog.net.pl 13.07.06, 20:13
        poza tym wspomniałeś o cmentarzu już NIECZYNNYM! mowa jest wyłącznie o czynnych!
        • generallo Re: Nie zgadłeś Generallo 14.07.06, 09:32
          A jaką przewidujesz nagrodę za poprawną odpowiedź?
          • Gość: Alfa i omega odpowiedz IP: *.elblag.dialog.net.pl 14.07.06, 14:57
            Są cztery cmentarze czynne na terenie miasta Elbląga:
            - AGRYKOLA
            - DĘBICA
            - ZAWADA - kościół Św. Wojciecha
            - PRÓCHNIK
            • generallo Re: odpowiedz 14.07.06, 16:43
              Przy św, Wojciechu jest nieczynny cmentarz :(
              a Próchnik to przedmieścia,
              więc ich nie można zaliczać do terenu miasta ;)
              • Gość: alfik Re: odpowiedz IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 14.07.06, 17:23
                W Prochniku jest cmentarz chyba parafialny,taki dla miejscowych,Genaerallo,nie
                zgodze sie z tobą,mimo braku infrastruktury miejskiej pomiedzy samym
                Elblagiem,a Prochnikiem,miejscowośc ta jest integralną częscią naszego miasta.
                • generallo Próchnik to wiocha :DDDD 14.07.06, 20:38
                  Więc jak można porównywać go z Elblągiem?
                  • Gość: alfik Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 14.07.06, 21:28
                    Wiocha w granicach miasta,ktora za parę lat moze sie stac podmiejskim
                    osiedlem,w przyszlosci połaczonym zabudową z miastem,podobnie zreszta jak i
                    Rubno.
                    • generallo Re: Próchnik to wiocha :DDDD 15.07.06, 09:36
                      A możesz trochę dokładniej,
                      określić kiedy to nastąpi?
                      Proszę o datę ;)
                      • Gość: Bara bara Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 14:48
                        ale ty jestes glupi generallo!

                        dobrze, ze nie masz dzieci, nikt nie odziedziczy tego po tobie....
                        • generallo Re: Próchnik to wiocha :DDDD 15.07.06, 15:23
                          Gość portalu: Bara bara napisał(a):

                          > ale ty jestes glupi generallo!
                          >
                          > dobrze, ze nie masz dzieci, nikt nie odziedziczy tego po tobie....


                          Za takie słowa można by cię podać do sądu,
                          ale nie zniżę się do twojego poziomu inteligencji :)
                          bo poniżej twego poziomu są już tylko bakterie :DDD
                          • Gość: alfik Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 15.07.06, 16:41
                            Generallo,tego naprawde nie wiem,wszystko chyba zalezy od zasobnosci kieszeni
                            potencjalnych inwestorow,jak wiesz dzielnica Prochnik lezy w obszarze
                            krajobrazu chronionego,tzw.Park Krajobrazowy Wzniesienie Elblaskie,wiec
                            zabudowa ma byc niska,willowa.Spytaj sie lepiej u wladz miasta,one
                            wiedzą,uwazam ,najlepiej,ja w tym niestety nie siedzę.Ps.ta wiocha jest
                            naprawde pieknie polozona,nie sadzisz?:)
                            • generallo Re: Próchnik to wiocha :DDDD 16.07.06, 09:50
                              Może i tak ale cóż z tego,
                              skoro elblążanie budują sobie
                              "dacze" w Dąbrowie?
                              • Gość: Normalny i teraz generallo sie znowu bedzie upieral!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 10:14
                                Moze powiesz znowu, ze tym razem Dabrowa nie jest dzielnica Elblaga?

                                Boze co za czlowiek, wezcie go stad!!!!!!!!!!
                                • francuz_el Re: i teraz generallo sie znowu bedzie upieral!!! 16.07.06, 11:22
                                  A jest? ;-) Ja tam się do głupot w wykonaniu generallo zdążyłem przyzwyczaić.
                                  Nie ma co się bulwersować, on po prostu taki już jest. Szkoda, że nie emigruje
                                  znów na Forum Olsztyn...
                                  • generallo Re: i teraz generallo sie znowu bedzie upieral!!! 17.07.06, 09:44
                                    Nie wyemigruję bo w przeciwieństwie do niektórych,
                                    uważam Elbląg za moje miasto :)
                                • generallo Jest i to jaką :) 17.07.06, 09:42
                                  Same wille tam stwaiają sobie co bardziej majętni elblążanie :)
                                  a w Próchniku będą się budować ci biedniejsi :(
                                  • the_jazz Re: Jest i to jaką :) 17.07.06, 13:01
                                    Ciezko nazwac biedniejszymi tych, ktorzy i tak sie buduja :P
                                    Zeby kazdy byl tak "biedny", aby mogl sobie chate budowac :D
                                    • generallo Re: Jest i to jaką :) 17.07.06, 15:32
                                      Tyle że ci biedniejsi mają swoje "domy" na działkach w Próchniku :(
                          • francuz_el Re: Próchnik to wiocha :DDDD 15.07.06, 22:09
                            Oj generallo, ja bym nie był taki pewien. Ktoś kiedyś dowiódł, że nawet atom
                            można podzielić ;-P
                            • Gość: alfik Re: Próchnik to wiocha :DDDD IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 16.07.06, 21:37
                              Generallo,jezeli willa mająca ponad 200 m2 powierzchni jest wedlug ciebie
                              daczą,to zycze wszystkim takich mieszkań w mieście Elblągu.
                              • francuz_el Re: Próchnik to wiocha :DDDD 16.07.06, 22:00
                                Te po 200m2 to i tak jedne z mniejszych...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka