makami1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:40 ja nie śpię... Właśnie poraz kolejny oglądałam "Wieczną miłość" - spłakałam się jak bóbr.... Chyba już zawsze pozostanę niepoprawną romantyczką... Pozdrawiam Cię i wszystkie nocne marki Marzena Odpowiedz Link Zgłoś
18lipiec Ja juz ide spac,dobranoc,sakado -napisalam 24.07.04, 00:44 wiec odpisz jak mozesz, ja jutro jak tylko wstane odpisze. Milej nocy. Pa! Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 02:26 ja też nie śpię sacada podpasowałaś mi charakterem niewiem dlaczego ale Cię lubię moje chłopaki ( mąż i syn) śpią, a ja sobie siedzę jeszcze chwilkę pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:45 Ja nie śpię, ja i lipiec też jeszcze nie śpi. Jakieś 3 min. temu jeszcze nie spał Odpowiedz Link Zgłoś
marta_km Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:46 dopisuję się za godzinę i tak byłabym obudzona M. i Jaśko (25.05.2004) Odpowiedz Link Zgłoś
marta_km Re: A jutro worki pod oczami:)))) 24.07.04, 00:52 jakie worki?? ja sypiam do 11-tej Dopiero wtedy mój Jasiek budzi się na dobre (oczywiście w międzyczasie coś przekąsi parę razy, ale nie wybudza nas to specjalnie ze snu Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: A jutro worki pod oczami:)))) 24.07.04, 00:53 Mój Oskar śpi do około 12... (wiadomo z przerwą na karmienie około 6 rano) Odpowiedz Link Zgłoś
akve Re: A gdzie Maluszki? 24.07.04, 00:57 Zosia juz jadła jakieś pół godziny temu A mamusia czyli ja przy kompu.Odrabiam zaległości ,bo mnie tu nie było prawie 2 tygodnie... Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
agaa25 Re: A jutro worki pod oczami:)))) 24.07.04, 00:55 Ja tez nie spie Bo cierpie na bezsennosc I uzaleznienie od internetu Odpowiedz Link Zgłoś
sakada agaa25 24.07.04, 00:58 to samo... Czas wolny, mały śpi... Nie trzeba nic robić... Odpowiedz Link Zgłoś
mama_ola Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:57 Hmm... to ja już chyba pójdę spać bo Julka wstaje ostatnio ok. 7:00... buuuuuu! )) Odpowiedz Link Zgłoś
slonko12345 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 01:01 Patrycja budzi mnie o 8 niestety... ale Wy macie dobrze... 11, 12!!! U nas tak nigdy nie było. Idę spać, bo mi się soczewki odklejają i już ledwie widzę) Miłego surfowania, dobranc Marta Odpowiedz Link Zgłoś
marta_km Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:58 maluszki śpią tatusiowe śpią gary nie umyte, a mamusie w internecie Może ja lepiej jakieś brzuszki poćwiczę... Odpowiedz Link Zgłoś
sakada wiecie co? Emamy - kobietami... 24.07.04, 01:00 Stają się. Ja teraz zapominam (nie do końca, rzecz jasna), ale staram się... Jestem JOANNĄ. Nie mamą... Ale tylko teraz... wieczorami... Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Już prawie nie ma... 24.07.04, 01:02 Prawie nie ma mnie... dziwne to uczucie... Odpowiedz Link Zgłoś
lensi Re: Już prawie nie ma... 24.07.04, 01:07 ja resztkami sił, ale wciąż jestem )) lensi Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Pamiętacie?. 24.07.04, 01:09 Jakie byłyście? Ale nie mamy - wy osoby. Pamiętacie? Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: Pamiętacie?. 24.07.04, 01:10 Bo ja byłam szalona, niezrównoważona, nieprzwidywalna. Kochałam lato (teraz ono jakby mija... obok mnie), przygodę, wyzwanie. Odpowiedz Link Zgłoś
agaa25 Re: Nikt nie pozostał? 24.07.04, 01:21 U mnie podobnie. Jakos wszystko mija obok mnie i wszystko wydaje sie inne! Odpowiedz Link Zgłoś
agaa25 Re: Nikt nie pozostał? 24.07.04, 01:36 Sama nie wiem czy sobie z tym radze Jestem teraz na etapie jakiegos czekania............... Sama nie wiem......... Siedze po kilka godzin w internecie.............. A Ty??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Dobranoc 24.07.04, 01:37 Jednak sama tu jestem dziś w nocy Idę się kłaść obok niemęża i synka. Wszystkim mamom życzę miłych snów. Dobrej nocy Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: hej hej jeszcze ja... 24.07.04, 02:11 Ja też jeszcze jestem, ale już nie długo, niestety o 8.00 muszę wstać. Odpowiedz Link Zgłoś
melanie Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 02:41 Ja tez moge sie dopisac? Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:14 No i jak tam kobietki? Dziś sobota. Któraś mama nie śpi jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:18 No co wy? Wszystkie grzecznie w łóżkach? Nie żartujcie.... Odpowiedz Link Zgłoś
jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:19 No ja, ale chyba idę spać, bo myśli mam coraz cięższe Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:22 No to dobranoc A ja chyb się zanudzę na śmierć... Za nic mi się spać nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:24 rany, co Ty taki nocny marek???? Odpowiedz Link Zgłoś
jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:27 Ale synka masz fajnego. A mój sie zbudził i płacze, no nic, to jednak dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:29 Dzięki Twój się zbudził o 1.30? On tak ma zawsze? Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:28 Ja tak zawsze... Na szczęścię mogę, bo Małym jutro się tatuś zajmie. Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale ja często zakładam takie wątki. Kiedyś były imprezki/znajomi... teraz nie mam co ze sobą zrobić w sobotni wieczór. A nigdy nie lubiłam spać przed 3 rano (w weekendy) Odpowiedz Link Zgłoś
mabrulki Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 08:46 Sakada,a można wiedzieć o której wstajesz? Może ty jesteś jak Edison,podobno wystarczały mu 4 godziny snu --- "Wierzę,że tam w górze jest ktoś,kto nad nami czuwa. Niestety,jest to rząd." Woody Allen Odpowiedz Link Zgłoś
jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 09:50 dzień dobry. Mały zawsze ładnie śpi, ale teraz ząbkuje i stąd 1.30, a jutro może być inna magiczna godzina . Miłego dnia ) Odpowiedz Link Zgłoś
steffa Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 22:59 A dzisiaj wszyscy śpią, czy jest jeszcze za wcześnie ? Odpowiedz Link Zgłoś
mamamamamama Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 23:45 jestem ja !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nariolla Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 26.07.04, 00:26 Hej ! Ja też ,ale dziś to wyjątkowo ,bo rano nie muszę zrywać się do pracy .W domku wszyscy już sobie smacznie śpią ,a pies naśladuje kosiarkę do trawy- chrapie :o) Odpowiedz Link Zgłoś
ejaeja Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 26.07.04, 00:57 i ja nie spie u mnie dopiero 22.55 dwie godz. wczesniej maly dopiero zasnal , i pospi do 5 , karmienie i spanko do 11 ! Pozdrawiam nocne marki.... Odpowiedz Link Zgłoś
ejaeja Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 26.07.04, 01:02 ejaeja napisała: > i ja nie spie u mnie dopiero 22.55 dwie godz. wczesniej maly dopiero zasnal , i > > pospi do 5 , karmienie i spanko do 11 ! Pozdrawiam nocne marki.... ale byk............ ups... Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 28.07.04, 02:49 nie spię i jeszcze kilka godzin tu posiedzę... Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:37 "Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś..." Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:42 święte słowa Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:45 Witam kolejnego nocnego marka A gdzie maluszek/malutka? Śpi słodko? Bo Oskar i Tata pogrążeni w błogim śnie... Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:46 maluszek (3 lata, hehe) śpi z tatusiem, a mamusia w pracy Odpowiedz Link Zgłoś
asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:50 Witam Dzieci śpią . Długi dzień za nami i długa noc przed nami . Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:49 Szczyt mojej aktywności życiowej zawsze zaczynał się po 24.00 Odkąd pamiętam. Nie powiem... miało to dość nieprzyjemne konsekwencje za czasów szkolnych i w świetle tamtego wstawania na 7.00...Na rosyjski Do tej pory - po 4 latach nauki nie znam nawet alfabetu Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:51 Pracujesz? O 01.50? Ciekawą masz pracę jak mniemam? Teraz jesteś w pracy? A czym się zajmujesz (pomińmy siedzienie na forum rzecz jasna? Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:55 służba zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:04 Służba zdrowia.... hmmmm.... pielęgniarka? Pani doktor? Położna? Internet w szpitalu? Nie, żebym była wścipska - jak nie masz ochoty - nie odpowiadaj. Tylko najzwyczajniej w świecie ciekawość mnie zżera Ja gwoli ścisłości studiuję filozofię. Póki co - mam wakacje Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:06 pielęgniarka. a net w szpitalach, tych większych, to teraz norma Odpowiedz Link Zgłoś
asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:06 mam mamę w służbie zdrowia bedąc nastolatką ( nie tak dawno temu lubiłam nocne dyżury - mogłam wszedzie wychodzic bez jej wiedzy Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:07 byleby wrócic przed 8 rano, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:10 właśnie czasami wraca ( - ła )do domu nawet ok. 12-stej , taki wyzysk u niej w szpitalu ! Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:17 Nie żebym była z prowincji... ale u nas w 3 mieście takich nowinek nie wprowadzili Żarty żartami, ale myślę sobie, że ciężko być pielęgniarką. Jak bym nie potrafiła. Ten zawód wymaga olbrzymiej dyscypliny i wytrzymałości. Mam znacznie większy szacunek dla pielęgniarek niż kiedyś, gdy jedna z nich (tylko nie odbieraj tego jako ataku na siebie - to tylko anegdota) - zrobiła mi 3 centymertową bliznę na... tyłu nieudolnie wykonując zastrzyk. Tu musi być ciężka i stresująca praca? Tyle od Ciebie zależy... Emocjonujące zajęcie napewno. Choć twoja szara rzeczywistość dnia codziennego napewno nijak się ma do moich wyobrażeń Odpowiedz Link Zgłoś
mamadwojga Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:22 Cześć dziewczyny . Ja też dzisiaj bezsenność zaliczam, ale u mnie to rzadkość. Za dużo wrażeń dzisiaj miałam i czai się na mnie migrena Zawsze zaczyna się to u mnie bezsennością Ale zapodałam sobie już aspirynę i może migrenę przegonię. Odpowiedz Link Zgłoś
asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:27 Czesc , fajne zdjecia Twoje dziecko zrobilo Odpowiedz Link Zgłoś
mamadwojga Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:31 Nooo, oprócz tego napstrykała całe mnóstwo zbliżeń swojej skarbonki, pluszaków i innych głupot. He he. Jak to dziecko. A aparatu to oddać nie chciała. Bezsenność to straszna rzecz. Jutro będę nie do życia(( A Maks mi zrobi pobudkę o szóstej........ Czy Wasze dzieci dają się Wam wyspać? Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:36 młody wstaje 7.30-9.00. Czasem w nocy zateskni i przyłazi Generalnie to już nie pamietam jak to jest wyspać się tak naprawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:37 Tak , kiedy wstaje starsza córa , ma w zwyczaju witac i budzic wszystkich po kolei . Mlodsza corcia jest bardziej wyrozumiala , lezy albo bawi sie sluchawka od telefonu . A ja chyba ide spac Milej nocki zycze Asia Odpowiedz Link Zgłoś
mamadwojga Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:39 A ja jeszcze posiedzę. Ale chyba wyłączę kompa. Dobranoc dziewczyny Fajnie że o trzeciej nad ranem też można sobie pogadać Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:40 Oskar budzi się o 6.00 - potem je i śpi dalej do około 10.30/11.00. Chyba mam farta... Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:45 chyba masz Odpowiedz Link Zgłoś
koleandra Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 06.08.04, 00:24 Ja też mam farta bo rano wstaje mąż, robi dziecku śniadanie a dla mnie kawę. Ada sama zdejmuje sobie pieluchę i obsługuje się na nocniku. Pośpię sobie ja i jutro do 9, a co se będę żałować.... Pozdrówka dla Wszystkich nocnych nie tylko marków Odpowiedz Link Zgłoś
mamamarka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 06.08.04, 01:34 Ja nie śpię, Marek śpi, Rafał się kąpie spać mi się chce jak nie wiem już ale tak fajnie posiedzieć.... pozdrawiam marki i niemarki Odpowiedz Link Zgłoś
evee1 Spac w srodku dnia - to sie nie da !!! :-)))) 06.08.04, 01:38 U mnie moze nie srodek dnia, ale 9:30 rano. Ach, jakbym sobie pospala.... Odpowiedz Link Zgłoś
sugar_mama_danielcia Re: Spac w srodku dnia - to sie nie da !!! :-)))) 06.08.04, 04:25 Nie moge spac, wlasnie analizuje co sie dzis w nocy wydarzylo. makabra - post o skradzionym dziecku ( Sugar Odpowiedz Link Zgłoś
sakada Re: Spac w srodku dnia - to sie nie da !!! :-)))) 07.08.04, 01:35 A dziś spać nie mogę. Zubożenie i zgnilizna... Widziałam tylko syf, chorobę i zło. Odpowiedz Link Zgłoś