Dodaj do ulubionych

E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-)

24.07.04, 00:36


Obserwuj wątek
    • makami1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:40
      ja nie śpię...
      Właśnie poraz kolejny oglądałam "Wieczną miłość" - spłakałam się jak bóbr....
      Chyba już zawsze pozostanę niepoprawną romantyczką...


      Pozdrawiam Cię i wszystkie nocne marki

      Marzena
      • 18lipiec Ja juz ide spac,dobranoc,sakado -napisalam 24.07.04, 00:44
        wiec odpisz jak mozesz, ja jutro jak tylko wstane odpisze.
        Milej nocy. Pa!
        • sakada Masz znów wiadomość 18 lipiec...:-) 24.07.04, 00:51


        • sakada 18 lipiec - odpisałam...:-) 24.07.04, 01:01


      • babka71 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 02:26
        ja też nie śpię sacada podpasowałaś mi charakterem
        niewiem dlaczego ale Cię lubię
        moje chłopaki ( mąż i syn) śpią, a ja sobie siedzę jeszcze chwilkę
        pozdrawiam
        • sakada :-)))))))) 24.07.04, 13:52
          dzięki. Miło mismile
    • wegatka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:45
      Ja nie śpię, ja i lipiec też jeszcze nie śpi. Jakieś 3 min. temu jeszcze nie
      spał
    • marta_km Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:46
      dopisuję sięsmile
      za godzinę i tak byłabym obudzonawink

      M. i Jaśko (25.05.2004)
      • slonko12345 Re: A jutro worki pod oczami:)))) 24.07.04, 00:48
        Pozdrawiam,
        Marta
        • marta_km Re: A jutro worki pod oczami:)))) 24.07.04, 00:52
          jakie worki??smile
          ja sypiam do 11-tejsmile Dopiero wtedy mój Jasiek budzi się na dobresmile
          (oczywiście w międzyczasie coś przekąsi parę razy, ale nie wybudza nas to
          specjalnie ze snuwink
          • sakada Re: A jutro worki pod oczami:)))) 24.07.04, 00:53
            Mój Oskar śpi do około 12... (wiadomo z przerwą na karmienie około 6 rano)
            • sakada A gdzie Maluszki? 24.07.04, 00:55
              wasze? Śpią?
              • akve Re: A gdzie Maluszki? 24.07.04, 00:57
                Zosia juz jadła jakieś pół godziny temu smile
                A mamusia czyli ja przy kompu.Odrabiam zaległości ,bo mnie tu nie było prawie 2
                tygodnie...
                Ewa
          • agaa25 Re: A jutro worki pod oczami:)))) 24.07.04, 00:55
            Ja tez nie spie smile

            Bo cierpie na bezsennoscsad

            I uzaleznienie od internetu smile
            • sakada agaa25 24.07.04, 00:58
              to samo... Czas wolny, mały śpi... Nie trzeba nic robić...
    • mama_ola Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:57
      Hmm... to ja już chyba pójdę spać bo Julka wstaje ostatnio ok. 7:00...
      buuuuuu!
      smile))
      • slonko12345 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 01:01
        Patrycja budzi mnie o 8 niestety... ale Wy macie dobrze... 11, 12!!! U nas tak
        nigdy nie było.
        Idę spać, bo mi się soczewki odklejają i już ledwie widzęsmile)
        Miłego surfowania, dobranc
        Marta
    • marta_km Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 00:58
      maluszki śpią
      tatusiowe śpią
      gary nie umyte,
      a mamusie w interneciesmile

      Może ja lepiej jakieś brzuszki poćwiczę...
      wink
      • sakada wiecie co? Emamy - kobietami... 24.07.04, 01:00
        Stają się. Ja teraz zapominam (nie do końca, rzecz jasna), ale staram się... Jestem JOANNĄ. Nie mamą... Ale tylko teraz... wieczorami...
        • sakada Już prawie nie ma... 24.07.04, 01:02
          Prawie nie ma mnie... dziwne to uczucie...
          • lensi Re: Już prawie nie ma... 24.07.04, 01:07
            ja resztkami sił, ale wciąż jestem smile))

            lensi
            • sakada Pamiętacie?. 24.07.04, 01:09
              Jakie byłyście? Ale nie mamy - wy osoby. Pamiętacie?
              • sakada Re: Pamiętacie?. 24.07.04, 01:10
                Bo ja byłam szalona, niezrównoważona, nieprzwidywalna. Kochałam lato (teraz ono jakby mija... obok mnie), przygodę, wyzwanie.
                • sakada Nikt nie pozostał? 24.07.04, 01:13


                  • agaa25 Re: Nikt nie pozostał? 24.07.04, 01:21
                    U mnie podobnie.
                    Jakos wszystko mija obok mnie i wszystko wydaje sie inne!
                    • sakada Re: Nikt nie pozostał? 24.07.04, 01:24
                      A jak sobie z tym radzisz?
                      • agaa25 Re: Nikt nie pozostał? 24.07.04, 01:36
                        Sama nie wiem czy sobie z tym radze sad
                        Jestem teraz na etapie jakiegos czekania...............
                        Sama nie wiem.........
                        Siedze po kilka godzin w internecie..............
                        A Ty???????????
                      • sakada Dobranoc 24.07.04, 01:37
                        Jednak sama tu jestem dziś w nocysmile Idę się kłaść obok niemęża i synka. Wszystkim mamom życzę miłych snów. Dobrej nocysmile
                        • edytek1 hej hej jeszcze ja... 24.07.04, 01:53
                          Czekam aż ktoś mi odpisze.
                          • wegatka Re: hej hej jeszcze ja... 24.07.04, 02:11
                            Ja też jeszcze jestem, ale już nie długo, niestety o 8.00 muszę wstać.
    • melanie Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 24.07.04, 02:41
      Ja tez moge sie dopisac?smile
    • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:14
      No i jak tam kobietki? Dziś sobota. Któraś mama nie śpi jeszcze?
      • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:18
        No co wy? Wszystkie grzecznie w łóżkach? Nie żartujcie....smile
      • jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:19
        No ja, ale chyba idę spać, bo myśli mam coraz cięższe
        • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:22
          No to dobranocsmile A ja chyb się zanudzę na śmierć... Za nic mi się spać nie chcesmile
          • jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:24
            rany, co Ty taki nocny marek????
            • jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:27
              Ale synka masz fajnego. A mój sie zbudził i płacze, no nic, to jednak dobranoc.
              • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:29
                Dziękismile Twój się zbudził o 1.30? On tak ma zawsze?
            • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 01:28
              Ja tak zawsze...smile Na szczęścię mogę, bo Małym jutro się tatuś zajmie. Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale ja często zakładam takie wątki. Kiedyś były imprezki/znajomi... teraz nie mam co ze sobą zrobić w sobotni wieczór. A nigdy nie lubiłam spać przed 3 rano (w weekendy)smile
              • mabrulki Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 08:46
                Sakada,a można wiedzieć o której wstajesz? smile
                Może ty jesteś jak Edison,podobno wystarczały mu 4 godziny snu smile

                ---

                "Wierzę,że tam w górze jest ktoś,kto nad nami czuwa. Niestety,jest to rząd."
                Woody Allen
                • jol5.po Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 09:50
                  dzień dobry. Mały zawsze ładnie śpi, ale teraz ząbkuje i stąd 1.30, a jutro może być inna magiczna godzina sad. Miłego dnia smile)
                  • steffa Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 22:59
                    A dzisiaj wszyscy śpią, czy jest jeszcze za wcześnie wink?
                    • mamamamamama Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 25.07.04, 23:45
                      jestem ja !!!!!!!! smile
    • nariolla Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 26.07.04, 00:26
      Hej ! Ja też ,ale dziś to wyjątkowo ,bo rano nie muszę zrywać się do pracy .W
      domku wszyscy już sobie smacznie śpią ,a pies naśladuje kosiarkę do trawy-
      chrapie :o)
    • ejaeja Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 26.07.04, 00:57
      i ja nie spie u mnie dopiero 22.55 dwie godz. wczesniej maly dopiero zasnal , i
      pospi do 5 , karmienie i spanko do 11 ! Pozdrawiam nocne marki....
      • ejaeja Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 26.07.04, 01:02
        ejaeja napisała:

        > i ja nie spie u mnie dopiero 22.55 dwie godz. wczesniej maly dopiero zasnal ,
        i
        >
        > pospi do 5 , karmienie i spanko do 11 ! Pozdrawiam nocne marki....

        ale byk............ ups...
        • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 28.07.04, 02:49
          nie spię i jeszcze kilka godzin tu posiedzę...
          • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:37
            "Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś..."smile
            • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:42
              święte słowasmile
              • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:45
                Witam kolejnego nocnego markasmile A gdzie maluszek/malutka? Śpi słodko? Bo Oskar i Tata pogrążeni w błogim śnie...
                • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:46
                  maluszek (3 lata, hehe) śpi z tatusiem, a mamusia w pracysmile
                  • asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:50
                    Witam smile
                    Dzieci śpią .
                    Długi dzień za nami i długa noc przed nami .
                • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:49
                  Szczyt mojej aktywności życiowej zawsze zaczynał się po 24.00smile Odkąd pamiętam. Nie powiem... miało to dość nieprzyjemne konsekwencje za czasów szkolnych i w świetle tamtego wstawania na 7.00...smileNa rosyjskismile Do tej pory - po 4 latach nauki nie znam nawet alfabetusmile
                  • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:51
                    Pracujesz? O 01.50? Ciekawą masz pracę jak mniemam? Teraz jesteś w pracy? A czym się zajmujesz (pomińmy siedzienie na forum rzecz jasnasmile?
                    • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 01:55
                      służba zdrowiasmile
                      • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:04
                        Służba zdrowia.... hmmmm.... pielęgniarka? Pani doktor? Położna? Internet w szpitalu? Nie, żebym była wścipska - jak nie masz ochoty - nie odpowiadaj. Tylko najzwyczajniej w świecie ciekawość mnie zżerasmile

                        Ja gwoli ścisłości studiuję filozofię. Póki co - mam wakacjesmile
                        • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:06
                          pielęgniarka. a net w szpitalach, tych większych, to teraz normasmile
    • asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:06
      mam mamę w służbie zdrowia smile
      bedąc nastolatką ( nie tak dawno temu smilelubiłam nocne dyżury - mogłam wszedzie
      wychodzic bez jej wiedzy smile
      • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:07
        byleby wrócic przed 8 rano, hehehe
        • asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:10
          właśnie smile
          czasami wraca ( - ła )do domu nawet ok. 12-stej , taki wyzysk u niej w
          szpitalu !
        • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:17
          Nie żebym była z prowincji... ale u nas w 3 mieście takich nowinek nie wprowadzilismile Żarty żartami, ale myślę sobie, że ciężko być pielęgniarką. Jak bym nie potrafiła. Ten zawód wymaga olbrzymiej dyscypliny i wytrzymałości. Mam znacznie większy szacunek dla pielęgniarek niż kiedyś, gdy jedna z nich (tylko nie odbieraj tego jako ataku na siebie - to tylko anegdota) - zrobiła mi 3 centymertową bliznę na... tyłu nieudolnie wykonując zastrzyk. Tu musi być ciężka i stresująca praca? Tyle od Ciebie zależy... Emocjonujące zajęcie napewno. Choć twoja szara rzeczywistość dnia codziennego napewno nijak się ma do moich wyobrażeńsmile
    • mamadwojga Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:22
      Cześć dziewczyny smile. Ja też dzisiaj bezsenność zaliczam, ale u mnie to
      rzadkość.
      Za dużo wrażeń dzisiaj miałam i czai się na mnie migrena sad
      Zawsze zaczyna się to u mnie bezsennością sad
      Ale zapodałam sobie już aspirynę i może migrenę przegonię.
      • asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:27
        Czesc , fajne zdjecia Twoje dziecko zrobilo smile
        • mamadwojga Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:31
          Nooo, oprócz tego napstrykała całe mnóstwo zbliżeń swojej skarbonki, pluszaków
          i innych głupot. He he. Jak to dziecko.
          A aparatu to oddać nie chciała.
          Bezsenność to straszna rzecz. Jutro będę nie do życiasad((
          A Maks mi zrobi pobudkę o szóstej........
          Czy Wasze dzieci dają się Wam wyspać?
          • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:36
            młody wstaje 7.30-9.00. Czasem w nocy zateskni i przyłazismile Generalnie to już
            nie pamietam jak to jest wyspać się tak naprawdę.
          • asiaasia1 Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:37
            Tak , kiedy wstaje starsza córa , ma w zwyczaju witac i budzic wszystkich po
            kolei . Mlodsza corcia jest bardziej wyrozumiala , lezy albo bawi sie sluchawka
            od telefonu . A ja chyba ide spac smile Milej nocki zycze smileAsia
            • mamadwojga Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:39
              A ja jeszcze posiedzę. Ale chyba wyłączę kompa.
              Dobranoc dziewczyny smile
              Fajnie że o trzeciej nad ranem też można sobie pogadać smile
            • sakada Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:40
              Oskar budzi się o 6.00 - potem je i śpi dalej do około 10.30/11.00. Chyba mam farta...smile
              • anatemka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 01.08.04, 02:45
                chyba maszsmile
                • koleandra Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 06.08.04, 00:24
                  Ja też mam farta bo rano wstaje mąż, robi dziecku śniadanie a dla mnie kawę.
                  Ada sama zdejmuje sobie pieluchę i obsługuje się na nocniku.
                  Pośpię sobie ja i jutro do 9, a co se będę żałować....
                  Pozdrówka dla Wszystkich nocnych nie tylko marków wink
    • mamamarka Re: E-nocnemarki... Kto nie śpi-niech pisze;-) 06.08.04, 01:34
      Ja nie śpię, Marek śpi, Rafał się kąpie spać mi się chce jak nie wiem już ale
      tak fajnie posiedzieć....
      pozdrawiam marki i niemarki smile
    • evee1 Spac w srodku dnia - to sie nie da !!! :-)))) 06.08.04, 01:38
      U mnie moze nie srodek dnia, ale 9:30 rano. Ach, jakbym sobie pospala....
      • sugar_mama_danielcia Re: Spac w srodku dnia - to sie nie da !!! :-)))) 06.08.04, 04:25
        Nie moge spac, wlasnie analizuje co sie dzis w nocy wydarzylo. makabra - post o
        skradzionym dziecku sad(
        Sugar
        • sakada Re: Spac w srodku dnia - to sie nie da !!! :-)))) 07.08.04, 01:35
          A dziś spać nie mogę. Zubożenie i zgnilizna...
          Widziałam tylko syf, chorobę i zło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka