09.10.21, 19:27
Co sądzicie o tym programie? Widziałam jeden odcinek - młoda laska uczy zakompleksionego faceta jak odnieść sukces na randce. Chyba nie za bardzo to się udało. 😬
Obserwuj wątek
    • katiemorag Re: Wyjadacze 09.10.21, 20:18
      Bo można zrobić pełno operacji plastycznych czy schudnąć i być bardzo atrakcyjnym dla innych a w środku zakompleksionym. Zmiana musi iść od wewnątrz i jest to ciężka i długotrwała praca a nie taka pokazówka.
      • 21mada Re: Wyjadacze 09.10.21, 21:02
        W tym przypadku akurat ja bym postawiła na siłownię. Facet by wyrobił sobie trochę mięśni i nabrał pewności siebie. Bez tego żadne randki nie wchodzą w grę.
        A program to powinien być cykl jak Kanapowcy bo w jednym odcinku nie zrobią orła z kurczaka.
        • katiemorag Re: Wyjadacze 09.10.21, 23:17
          Dokładnie. Bardziej wiarygodne były te programy gdzie przez miesiąc robione były kobietom operacje i one się całkowicie zmieniały - zostać łabędziem chyba. Ciekawa jestem ile tych kobiet trzyma fason po dłuższym czasie. Bo jednak aby być atrakcyjnym to trzeba ciagle o siebie dbać.
        • narodowa_racja_stanu Re: Wyjadacze 11.10.21, 09:03
          Ja akurat żałuję, że nie wykorzystałem okresu gdy po byciu pryszczatym nastolatkiem wyglądałem już nieźle. Oglądam czasem sobie zdjęcia z czasów, jak byłem przed 30tką i wyglądałem ok. A teraz zakola jak ze Szczecina do Rzeszowa...
      • fitfood1664 Re: Wyjadacze 11.10.21, 09:05
        bo nie ma nic bardziej pociągającego niż pewność siebie, nie mylić z arogancją, ktoś, nawet za*ebiście przystojny, kto się w środku trzęsie mnie osobiście odpycha
      • 21mada Re: Wyjadacze 09.10.21, 21:05
        m.youtube.com/watch?v=OzalHQzt278;;OzalHQzt278;;https://i.ytimg.com/vi/OzalHQzt278/default.jpg;;"Wyjadacze" - oglądaj nowy program w TTV!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka