12.06.22, 20:09
Szanowna moderacjo!
Proszę nie kasować tego wątku, obrzuca się mnie błotem, że trolluję, że kłamię. Tylko w nowych wątkach mogę wklejać zdjęcia.

Oto próbki zajadłych ataków:

"kreacją połączenia małego Jasia, co dziwi się świtu z stereotypowym głupim Jankesem."

"Może naprawdę w to wierza? Albo na zasadzie pliszki, co to własny ogonek chwali, próbuja przekonać samych siebie?
Dla mnie Stany to koszmarny kraj do życia, i nigdy nie chciałabym tam wyladować."

"próbują na sile przekonać wszystkich dookoła, jakie to stany są wspaniałe, a życie tam płynie mlekiem, miodem i whiskey?"

Tak, są wspaniałe i płyną mlekiem, prowadzę high life, oto przykład jak spędzam wakacje. Na przykład prawie cztery tygodnie na Maui w Sheraton Resort. Nie zamieszczam tego, żeby imponować, po prostu nie chcę, abyście bezkarnie lansowali fałszywe wyobrażenia o Ameryce. Dzięki mnie możecie poznać, jak żyją bogaci ludzie w USA. Ale Wy wolicie atakować mnie i kraj, bez którego już bylibyście częścią Federacji Rosyjskiej.
Opamiętajcie się proszę
Obserwuj wątek
    • hande Re: Prawda 12.06.22, 20:21
      Musisz być bardzo nieszczęśliwa w swoim życiu, to widać po tym jak za wszelką cenę próbujesz się dowartościować na forum. Idź na terapię, porozmawiaj z bliskimi. Powodzenia.
    • marta.graca Re: Prawda 12.06.22, 20:25
      Bergamotko, gdzie jesteś? Proszę, napisz tej pani, że u nas też są bogaci ludzie, gdzie jeżdżą na wakacje i kogo znają. W Ameryce nas mają za biedaków!
    • magdallenac Re: Prawda 12.06.22, 20:28
      Pisz Jackowo, pisz, nie przejmuj się. Ja zawsze Cię wspomogę miłym komentarzem😀Spróbuj zaktualizować system, wtedy zdjęcia będziesz mogła wklejać we wszystkich postach.
            • efka_454 Re: Prawda 14.06.22, 13:45
              A tu jest Polska i jak ktoś nie ma klimatyzacji to może sobie kupić.
              Ale jak jackowo taka bogata, to tę klimę już chyba powinna mieć w standardzie
              Ewentualnie podstawkę chłodzączą do sprzętu, żeby jej się nie przegrzewał przy upałach i nie wyłączał tongue_out
      • saszanasza Re: Prawda 13.06.22, 09:15
        magdallenac napisała:

> Pisz Jackowo, pisz, nie przejmuj się. Ja zawsze Cię wspomogę miłym komentarzem?
        > ?Spróbuj zaktualizować system, wtedy zdjęcia będziesz mogła wklejać we wszystki
        > ch postach.

Ona chyba sarkazmu nie wyczuwa🙈
    • bguslawko_1 Re: Prawda 12.06.22, 20:48
      Przejmujesz się tymi niegrzecznymi panienkami .Nie przejmuj każdego tu shejtują .Jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą .......Spoko rób swoje 😊
        • bguslawko_1 Re: Prawda 14.06.22, 00:20
          Princessa .Dlatego jak zwykle bronię tych co uważają tu za gorszych .Choćby była tu trollem czy to ważne. Niektórzy noszą muchy w nosie i myślą że tylko oni zdobyli ten świat .Ale nie są też inni .Lub udają innych niż w rzeczywistości .Kiedyś Ty też mnie broniłaś wobec wszystkich i na przekór wszystkim .Ja nie zapominam .. Cię też hejtowali jak mnie i ośmieszali, choć pisałaś mądre rzeczy .Trzymaj się w zdrowiu .
    • krolewska.asma Re: Prawda 12.06.22, 20:56
      Ale wiesz w europie liczą się tylko zagraniczne wakacje

wakacje w Polsce nawet w hiltonie są czymś czym się pogardza

rok bez wyjazdu zagranicznego to rok stracony

Sorry ale wtopilas
    • arista80 Re: Prawda 12.06.22, 21:04
      Bardzo ci współczuję, że ostatni raz byłaś na wakacjach w 2016. Rozumiem teraz przez kolejne lata musiałaś się odkuć finansowo. No cóż. Uroki mieszkania w Ameryce. Mam nadzieję, że w razie choroby też ubezpieczenie nie wyssało z ciebie zbyt dużo pieniędzy. Ja w Europie mam ten luksus, że dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu, nie muszę ponosić żadnych dodatkowych kosztów. No i to musi być straszne żyć w takim ciągłym strachu, że jakiś niezrównoważony wariat może pewnego dnia poczęstować kulkami z pistoletu ciebie lub twoje dzieci. Słowem, nie zazdroszczę, no ale nie zawsze wybory życiowe okazują się trafne. Najgorzej gdy człowiek nie potrafi się przyznać do tego przed samym sobie i na siłę próbuje przekonać otoczenie, że jest okej. Cóż taki life....
      • jackowo.thinktank Re: Prawda 12.06.22, 21:10
        "Bardzo ci współczuję, że ostatni raz byłaś na wakacjach w 2016. Rozumiem teraz przez kolejne lata musiałaś się odkuć finansowo."

Jeśli łatwiej będzie Ci przełknąć mój wątek, to proszę, możesz mieć takie wyobrażenia o mojej sytuacji.
        • arista80 Re: Prawda 12.06.22, 21:18
          Ja się opieram na tym co pokazałaś. A tu widać jak byk: rok 2016. Dlatego bardzo mi przykro, że już tyle czasu nigdzie nie jeździsz i skrzętnie przechowujesz dokument na pamiątkę wakacji życia. Polecam założenie zbiórki na siepomaga.pl. Może jacyś dobrze ludzie pomogą złożyć się na wakacje biednej Polski z Ameryki. Jeżeli ci to pomaga, to chwal się dalej, że mieszkasz w Ameryce. Będziemy udawać, że zazdrościmy.
        • hanusinamama Re: Prawda 12.06.22, 21:30
          Ale tak wszyscy widza ten 2016. Wkej bardziej aktualne zdjęcie jak chcesz zrobic wrażenie. Ja w 2016 byłam 3 tygodnie w USA, 2 tygodnie w Maroku i jeszcze tydzien w Hiszpanii...ale to było dawno, dawno temu
          • jackowo.thinktank Re: Prawda 12.06.22, 22:10
            "Wkej bardziej aktualne zdjęcie jak chcesz zrobic wrażenie. Ja w 2016 byłam 3 tygodnie w USA, 2 tygodnie w Maroku i jeszcze tydzien w Hiszpanii.."

Ja wiem, Hanusiamamo, że masz swoje ambicyjki, ale uwierz mi – my naprawdę nie gramy w tej samej lidzesmile
            • arista80 Re: Prawda 12.06.22, 22:42
              Do ligi Hanusimamo raczej ci będzie ciężko dojść, ale jak ładnie poprosisz, to ci pomożemy uciułać na jakieś kolejne wakacje. Głowa do góry.
            • mamkotanagoracymdachu Re: Prawda 12.06.22, 23:08
              jackowo.thinktank napisała:

> "Wkej bardziej aktualne zdjęcie jak chcesz zrobic wrażenie. Ja w 2016 byłam 3 t
              > ygodnie w USA, 2 tygodnie w Maroku i jeszcze tydzien w Hiszpanii.."
              >
              > Ja wiem, Hanusiamamo, że masz swoje ambicyjki, ale uwierz mi – my naprawdę nie
              > gramy w tej samej lidzesmile

No to pochwal sie tymi wakacjami 2017, 18, 19, 20 i 21! I gdzie jedziesz w tym roku? Bo umieramy z ciekawości!!
    • fragile_f Re: Prawda 12.06.22, 21:05
      Zapomnieliscie zabrac piatego dziecka...?

Ps. Jakby mi sie chcialo, to mogłabym spreparowac taki wydruk w 3 minuty, ale i tak #zazdroszcze big_grin
        • fragile_f Re: Prawda 13.06.22, 04:07
          Oczywiście, że musisz gdyż ściemniasz/trollujesz big_grin

Pamiętam, że kiedyś pisałaś że na 17 dni na Hawajach wydajecie $15-20k na 5 osób.

Są dwie opcje: albo dzieci mieszkają w samochodzie, albo śpicie wszyscy razem w psiej budzie. Ewentualnie śpicie w hotelu, ale płyniecie wpław.

Sam bezposredni przelot z Chicago to minimum $1000 ode łba i to poza sezonem w klasie ekonomicznej (więc dosyć koszmarnie jak na 9h lotu) - a przecież bierzecie dzieci, więc musicie latać w szczycie sezonu, kiedy bilety stoją po $1500. Wynajęcie auta na 5 osob na 17 dni to $3000-$4000, do tego benzyna z $500. Przy opcji jedzenia na mieście samych kolacji i przygotowywania w domu śniadań+lunchu na Maui puszcza się lekko licząc $400-500 dziennie na 5 osób, czyli koło $7000. Do tego 2-3 wycieczki, bilety wstępu czy inne atrakcje - $3000.

Łącznie daje nam to wszystko w wersji minimum $20k BEZ noclegów, które dokładają do tego interesu kolejne $15k.

Jakbyś chciała fantazjować w przyszłości, to upewnij się, że na forum nie ma nikogo kto zna ceny takich wyjazdów wink
          • jackowo.thinktank Re: Prawda 13.06.22, 05:16
            "Pamiętam, że kiedyś pisałaś że na 17 dni na Hawajach wydajecie $15-20k na 5 osób. "

A nie chciałabyś tak sprawdzić, gdzie to napisałam, bo na podstawie swoich fantazji uwaliłaś tak spektakularny post.
            Upewnij się, że się nie ośmieszysz następnym razem jako ekspertka od Hawajówsmile

• fragile_f Re: Prawda 13.06.22, 16:39
              A proszę uprzejmie:

"jackowo.thinktank
              Re: Budżet wakacyjny
              18.05.22, 19:38
              Nie chciałam podać swojego budżetu, żeby mnie znów nie posądzono o trollizm, a mnie naprawdę interesuje ten temat i nie chciałam, żeby wątek ucierpiał.
              Nasze przeciętne letnie wakacje: budżet 15-20 tys. dolarów, pięć osób, ok. 17 dni, przeważnie Hawaje."

Na przyszłość: jak próbujesz trollować, to pozapisuj sobie dane ze starszych wątków czy coś. Albo chociaż sprawdz w necie ceny big_grin big_grin big_grin
              • jackowo.thinktank Re: Prawda 13.06.22, 18:01
                No i co? To się odnosiło do Oahu, ściślej do Waikiki (tam zwykle bywamy, gdy jesteśmy na Hawajach). To Ty sobie wymyśliłaś w tej cenie Maui, bo się tak niecierpliwie rwałaś, żeby mi udowodnić trollizmsmile Maui jest znacznie droższe od Oahu.
                Nie wiesz, o czym piszesz. Prosty przykład. W poprzednim poście, jak mi niby wyliczałaś koszta na Maui rozgraniczałaś ceny biletów lotniczych i koszta hotelu. W rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Np. na expedia zwykle masz taką ofertę: pokój w takim a takim hotelu kosztuje tyle i tyle od osoby za noc, i w tej cenie już wliczony jest przelot.
                Może oderwij się od komputera i pojedź na Hawaje, a potem pogadamy i będziesz mnie mogła do woli demaskowaćsmile
                • fragile_f Re: Prawda 13.06.22, 19:28
                  Z ciekawości weszlam na experiana, bo nigdy nie korzystalam - w cenie 15-20k za 5 osób za 17 dni w sierpniu jedyna oferta na Oahu to:

- 18h lot z DWIEMA przesiadkami, wylotem o 7 rano i dopłata $70 za kazda sztuke bagazu - czysta rozkosz z trojka dzieci big_grin
                  - pokój z lozkiem i rozkladana kanapa, dosyc syfny i malutki,
                  - bez wyżywienia, rzecz jasna - czyli wracamy do $400 dziennie,
                  - w cenie oczywiście nie ma samochodu, więc znow dorzucamy $3000.

Wiec nawet najtanszy pakiet, na najtańszej wyspie, w najtanszym hotelu (z opcja: nie uprawiamy seksu przez 17 dni, bo dzieciaki śpią 2 metry dalej), z najtanszym lotem po podsumowaniu wszystkiego daje nam $25-30k.

Normalne pakiety wakacyjne (bezposredni przelot, osobne sypialnie dla dzieci, śniadanie w hotelu itp) zaczynaly się od $25-30k, plus oczywiście dodatkowe koszta auta, jedzenia, wycieczek itp. Pomijam juz to, ze Oahu jest najmniej atrakcyjna wyspa a ww wymieniony hotel to betonowy moloch. Nijak nie jest to luksusowy wyjazd, bejbe, raczej odpowiednik budżetowego wyjazdu do Tunezji, tylko z koszmarnie meczacym lotem w pakiecie.

A skad jeszcze wiem, ze trollujesz? Od nas jest tak blisko na Hawaje, ze bez przerwy latamy albo my, albo jacyś znajomi, wiec doskonale wiem ile kosztuje jaki standard wyjazdu. Na 7 dni puszcza się lekko liczac $10k na dwie osoby, jesli chce sie wynajac ladny dom/condo nad oceanem, w spokojnej okolicy, zaliczyc jakis rejs i zjesc pare razy w dobrej restauracji. A my i tak mamy z LA bardzo tanie bezpośrednie loty, wiec to zdejmuje spory koszt.

Troll harder.
                  • jackowo.thinktank Re: Prawda 13.06.22, 20:53
                    "Od nas jest tak blisko na Hawaje, ze bez przerwy latamy albo my, albo jacyś znajomi, wiec doskonale wiem ile kosztuje jaki standard wyjazdu"

O tak, już po Twoim pierwszym wpisie było widać, jak dogłębną masz znajomość Hawajów. Teraz tylko utwierdziłaś mnie w tym. Ktoś, kto jeździ na Hawaje, nie robi rezerwacji w czerwcu, żeby pojechać jutro. Z wielomiesięcznym wyprzedzeniem ceny są inne, co byś wiedziała, gdyby temat nie był dla Ciebie czystą teorią. No ale kliknęłaś sobie i na tej podstawie znowu poszłaś ostro w galop (tak jak z tymi moimi kosztami na Maui), tyle że teraz było coś o betonowym molochu i seksie. Oahu jest piękną wyspą, a przede wszystkim najlepszą do podróży z dziećmi (najwięcej dla nich atrakcji i najbezpieczniejsza). Nie znasz absolutnie realiów Waikiki, i to w każdym aspekcie, poczynając od kosztu noclegów, wyżywienia itd. To jest oczywiste.
                    ps. zanim wyrazisz opinię o Oahu, kliknij sobie na jakiś filmik na youtubesmile Zapewniam Cię, że nie jest tak źlesmile
                    • fragile_f Re: Prawda 13.06.22, 21:37
                      Nie znam Waikiki, to fakt, w zyciu bym tam nie pojechala, gdyz organicznie nie trawie kurortow big_grin Nie jezdze tez do hoteli-molochow, tylko do butikowych albo po prostu wynajmujemy dom gdzies przy polu golfowym albo w dzungli. No i wybieramy inne miejsca niz wypelnione turystami Oahu i Honolulu, bedace lokalnym Mielnem.

Przykro mi, ze chcialas zabłysnąć luksusem i oszolomic forum wydana kwotą, ale prawda jest taka, ze wydajac $15-20k na 17 dni jezdzisz na mocno budzetowe wakacje poza sezonem, polując na przeceny i tlukac sie lotem z przesiadkami.

Porownalam swoje wyliczenia z paroma stronami i potwierdzily to co pisalam - 2 tyg budżetowych (** hotel, mcdonalds, jakas jedna mala atrakcja, bez auta itp) wakacji w Waikiki, nie w wakacje/ferie, dla 4 a nie 5 osob, to jakieś $20k.

Luksus zaczyna sie od $20k, ale za tydzien.

Konkluzja jest następująca: trollujesz i to niezbyt umiejetnie.
                        • fragile_f Re: Prawda 13.06.22, 22:02
                          Ja sie miotam? Nie, ja po prostu logicznie analizuję to, co piszesz i rozbijam na punkty. Z prostej matematyki wychodzi, ze albo jezdzisz baaardzo budzetowo, albo kiedys kolezanka Ci opowiedziała jak bylo na wczasach i tak sobie fantazjujesz, albo robicie szybki wypad na tydzien do fajnego hotelu. Nijak zaś nie da sie spelnic wszystkich podanych przez Ciebie warunkow w tej kwocie oraz terminie.

Brzytwa Ockhama mowi za to: troll, byc moze nawet kolejne wcielenie gazeciarza wink
                      • bguslawko_1 Re: Prawda 13.06.22, 22:00
                        Tak się składa, że pracuję w tzw. mediach i nie, moi znajomi tak się nie zachowują. Większość z nich to wykształceni, fajni ludzie, którzy weekendy spędzają z dzieciakami w muzeum albo w fajnej restauracji czy kinie, nikt z nich nie urządza libacji jak ludzie z opowieści rikusia. No, od święta pobalują na jakimś festiwalu tongue_out Znam też ludzi ze starszego pokolenia z tego świata - gigantyczna wiedza i kultura, jakimś cudem ich dzieci wyrosły na naprawdę świetnych ludzi.

Znam dosłownie jednego gościa, który ma zapędy ciupciarskie i żyje z tantiem - ale on miał akurat posranego ojca, w dodatku starszego o 2 pokolenia, no i źle się to skończyło uncertain

Znam też parę osób ze świata finansowego, zamożnych ludzi koło 40. Ich priorytet? Wychowywanie dzieci na mądrych ludzi, fantastyczne .Pozazdrościć .Wszystkim rozdajesz razy na lewo i prawo.Nikt poza tobą nigdzie nie był i nie zwiedził świata .Łapanie trolli to nie tylko twoja przypadłość .Chwalenie się na forum wszystkim ,a w rzeczywistości inaczej to wygląda .Szpan ,kasa i fajny mąż .Wybacz ,ale będę po drugiej stronie lustra .
                          • jackowo.thinktank Re: Prawda 13.06.22, 23:28
                            Chyba jednak to do niej było, bo ja nie łapałam trollismile

"Wszystkim rozdajesz razy na lewo i prawo"

W istocie to ona sama sobie odmierza razy, gdy zapiekle pisze o czymś, o czym nie ma pojęcia, a potem, z każdym postem, wychodzi to coraz bardziej na jaw. A wychodzi, bo idzie na żywioł i wali na oślep.
                    • arthwen Re: Prawda 13.06.22, 23:52
                      jackowo.thinktank napisała:

> Teraz tylko utwierdziłaś mnie w tym. Ktoś, kto jeździ na Hawaje, nie rob
                      > i rezerwacji w czerwcu, żeby pojechać jutro. Z wielomiesięcznym wyprzedzeniem c
                      > eny są inne, co byś wiedziała, gdyby temat nie był dla Ciebie czystą teorią.

Na litość, musisz polować na przeceny i to z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i nazywasz to high life?
                      My bardzo często decydujemy się tydzień wcześniej, że fajnie byłoby wyskoczyć tu i tu. Samolot, jak bliżej to samochód, hotel się bookuje przez internet i jedziemy. Wielomiesięczne wyprzedzenie, tia...
                  • annaboleyn Re: Prawda 13.06.22, 22:19
                    Przepraszam, że poza tematem, ale zazdroszczę Ci fragile tak, że aż mnie skręca smile
                    Byłam na Hawajach raz, w czasach, kiedy podróż tam z Polski kosztowała zupełnie inne pieniądze, niz teraz, dużo mniej nierealne smile
                    To był raj. Od pierwszej do ostatniej chwili.
                    No, moze minus plaża Waikiki, to mnie akurat okropnie rozczarowało i szybko stamtąd uciekliśmy.
                    Ale poza tym - genialna podróż.
                    A Ty tam sobie latasz, jak ja na Mazury? Duuuude.
                    Czy wspominałam, że zielenieję z zazdrości? Fajnie masz smile
                    • hanusinamama Re: Prawda 13.06.22, 23:25
                      A ja byłam i się ...wynudziłam. Ale ja nie lubie leżec i sie opalalć. To był okres studencki (poleciałysmy na koniec pracy w USA) i fajnie było pierwsze 3 dni potem zdychałam z nudów.
                      • annaboleyn Re: Prawda 13.06.22, 23:36
                        Wynudziłaś się na Hawajach? Hanusina! Bój się boha!
                        Nienawidzę leżenia na plaży, w bezruchu spędziłam jakiś kwadrans na piasku. Na plazy się spaceruje, jeździ konno, przychodzi z kawą na wschód słońca, z piwem na zachód, łazi, gada, robi zdjęcia.
                        Poza tym chodziliśmy po dżungli, zwiedzaliśmy bazy wojskowe, uczyliśmy się surfować, jeździliśmy kabrioletem (ojej, wtedy to był dla mnie sztos, czułam się jak w filmie wink) pływaliśmy, tam jest tyle do obejrzenia!
                        Nie łam mi serca, pisząc, że się na Hawajach nudziłaś, phleeezeeee.
                        Poza tym kiedy tam byliśmy - kręcili tam "Lost" i dosłownie za każdą palmą spodziewałam się Sawyera ;wink
                        • engine8 Re: Prawda 14.06.22, 01:41
                          Ja sie tam na tych Hawajach nudze jak przyslwiowy borsuk...
                          Piwrwsze to to ze tam zaraz na lotnisku I am getting laid LOL

A drugie co dobre to to ze jak sie wraca do domu to mozna odetchnac i cieszyc sie jak tu u nas wszytko taniutkie...

Oprocz tego nic tam nie czego tu nie mamy..... i depresji mozna dostac...
                          A tu kilka rtazy wtygodni pojedziemy 10 min na wczasy na d Pacyfikiem. Powczasujemy sie czasami ze znajomymi poplyniemy na yacht i od czasu do czasu na Cataline... ale wieczorem wracamy do naszego All inclusive resort
                          • jackowo.thinktank Re: Prawda 14.06.22, 06:04
                            "A tu kilka rtazy wtygodni pojedziemy 10 min na wczasy na d Pacyfikiem. Powczasujemy sie czasami ze znajomymi poplyniemy na yacht i od czasu do czasu na Cataline... ale wieczorem wracamy do naszego All inclusive resort"

Masz piękne życie, ja też bym tak chciałasmile W takich warunkach człowiek to wie, że mu życie nie przecieka przez palce. Odczuwam pozytywną zazdrośćsmile
                      • fragile_f Re: Prawda 14.06.22, 00:29
                        A gdzie bylas? My glownie lazilismy po górach, wiec nie bylo nudno, zwlaszcza jak robilismy trase o szerokosci 1.5 metra po zboczu z ktorego spada sie prosto do oceanu big_grin
                    • fragile_f Re: Prawda 14.06.22, 00:25
                      Noo moze nie jak na Mazury, raczej jak do Grecji? Leci sie kolo 5-6h od nas, bezpośrednio.

Jesli miałabyś jeszcze kiedyś okazje, to polecam raczej Kaua'i albo Mau'i, sa o wiele bardziej "dzikie", zwlaszcza ta pierwsza. No i obowiazkowo lot helikopterem do wodospadu z Jurassic Park!
                      • annaboleyn Re: Prawda 14.06.22, 00:30
                        Mam tak przeraźliwy lęk wysokości, że bym w tym helikopterze zrobiła "Przeminęło z wiatrem", scenę z pożarem Atlanty wink Już wtedy była opcja przelotu helikopterem, bardzo malowniczego, nie mogłam nawet patrzeć na prospekty wink
                        Bardzo bym tam chciała trafić znów, może być Miau'i smile Cudowne miejsca, z obłędnym klimatem, niepowtarzalne.
                        • fragile_f Re: Prawda 14.06.22, 01:01
                          Chodzilo mi raczej o dostepnosc lotow i zakres cenowy - dla pracujacej pary jest to porównywalne obciążenie finansowe, jak wyjazd do ladnego hotelu allinc w Grecji/Wloszech z Polski. No moze jak Wyspy Kanaryjskie.

Ogolnie to np. u mnie w pracy wszyscy zaliczyli takie wakacje (ba, moja petsitterka tez!), stad bawi mnie poczucie elitarnosci autorki smile
                          • magdallenac Re: Prawda 14.06.22, 01:09
                            No bo to u nas jest jak wypad z Polski do Grecji, lub Włoch, więc u nas w USA, te wszystkie Meksyki, Hawaje, czy inne Kostaryki nie robią wrażenia. Za to wszystkie podróże europejskie, czy azjatyckie, wzbudzają ogromne zainteresowanie.
                            • annaboleyn Re: Prawda 14.06.22, 16:49
                              magdallenac napisała:

> No bo to u nas jest jak wypad z Polski do Grecji, lub Włoch, więc u nas w USA,
                              > te wszystkie Meksyki, Hawaje, czy inne Kostaryki nie robią wrażenia. Za to wszy
                              > stkie podróże europejskie, czy azjatyckie, wzbudzają ogromne zainteresowanie.

Nie denerwuj mnie, bo zrobię placki ziemniaczane!!!
            • jackowo.thinktank Re: Prawda 14.06.22, 02:37
              Fragile sobie ustaliła, że nie mogłam być prawie cztery tygodnie na Maui, bo wydałam tylko ok. 20 tys. dolarów (to kwota, którą przeniosła z innego wątku i która dotyczyła czegoś innego), w ten sposób próbowała udowodnić, że nie byłam na Mauismile
              • fragile_f Re: Prawda 14.06.22, 03:14
                Glownie to udowodniłam, ze trollujesz wink

Oraz ze 17 dni na Oahu za 15k dla 5 osob jest europejskim odpowiednikiem wyjazdu do Grecji, czyli niczym wyjątkowym. Ot, mile wakacje.
                      • bguslawko_1 Re: Prawda 14.06.22, 10:09
                        Myślę że nie ma swojego życia ,jeśli cały dzień siedzi na internecie i przekonuje do swojej racji.W większości to wszystko tu jest robione na pokaz ,a w rzeczywistości to udręka z partnerem lub mężem.Nienawidzę ludzi o chcą udowodnić za wszelką cenę o swoim pięknym życiu którego nie ma .Zdrówka Jackowo.
                          • jackowo.thinktank Re: Prawda 14.06.22, 16:09
                            "No to teraz Jackowej przysrałeś solidnie taniucha. Aż nieładnie."

No no, tylko się nie zaciągnij tym swoim słownictwem.
                            Bgusławko nie musiałby owijać w bawełnę, gdyby chciał mi coś wytknąć.
                          • bguslawko_1 Re: Prawda 14.06.22, 16:15
                            arthwen napisał(a):

> No to teraz Jackowej przysrałeś solidnie taniucha. Aż nieładnie.
                            Akurat ten mój wpis nie był do Jackowej ona wie .Nie będę tutaj wszystkich cytował .Znam trochę kobiet z innych portali to wiem że tu robią na pokaz ,a wygląda to inaczej .Tamten co wspomniałaś umarł niestety .
                        • jackowo.thinktank Re: Prawda 14.06.22, 16:07
                          No i tak się wzięła do tego przekonywania, tak zakasała rękawy, że bardzo szybko wyszło na jaw, jak niewiele wie o Hawajach, i żadne manipulacje i pozy jej nie pomogłysmile
                          Mimo to obawiałabym się użyć wobec niej określenia "nienawiedzę". Jest po prostu uciążliwą frustratką i wannabesmile Ja pojechałam sobie na cztery tygodnie na Maui, a ona sobie ulżyła na mnie na forum. Jest remissmile Peace, jak to mówi Biscottismile
                            • bguslawko_1 Re: Prawda 14.06.22, 16:21
                              Tu panienki zgrywają swoje wielkie aspiracje ,ale życie pokazuje inaczej .Fajnie się jest na kimś wypromować . Zwłaszcza grupką popieralskich .Ten tamten .Myślę czym dłużej się tłumaczysz tym gorzej .Trzymaj fason i bądź sobą .Gdyby nie takie jak Ty to by wiało nudą .
                              • jackowo.thinktank Re: Prawda 14.06.22, 16:42
                                ".Myślę czym dłużej się tłumaczysz tym gorzej"

Wiem, wiem, już nie będę
                                dziekuję za miłe słowa, bo mam tu więcej nieprzyjaciółek niż przyjaciółek.
    • bi_scotti Re: Prawda 12.06.22, 21:23
      Holy Molly, 25 nocy w tym samym hotel room? W imie czego tak sobie zrobiliscie? Jakas restricted promotion czy co? Poleciec na Maui i zabarykadowac sie w jednym hotel na prawie 4 tygodnie? Why, oh why? Tyle opcji do pojezdzenia, poplywania, polatania (islands hopping) a tu tylko ten jeden zapyzialy Sheraton? What happened? Najpierw myslalam, ze to z powodu Covid ale nie ... to bylo 6 lat temu! Geeez ... niby (cytujac Triss) kazdemu jego porno (especially w pokoju hotelowym) ale az do tego stopnia??? Hmmm ... dopoki sie dziwie, dopoty jestem mloda - dzieki za poprawe samopoczucia wink Cheers.