Dodaj do ulubionych

Dr Maciej Kawecki

28.10.22, 12:17
Hej, co sądzicie o dr Macieju Kaweckim? Jest on bardzo aktywny w mediach społecznościowych, blog makeway.pl ale również FB i LI, bardzo promuje rożnego rodzaju innowacje, nowe technologie, często IT ale tez np medyczne w Polsce. Jaka jest Wasza opinia o tym naukowcu? Jest on prawnikiem, pracował u Strezynksiej w Ministrerstwie Cyfryzacji.
Obserwuj wątek
    • g.r.uuu Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 12:21
      Rozumiem że pytasz czy jest hot czy nie?
      • milva24 Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 12:26
        Ja gościa nie kojarzę.
      • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 13:50
        nie, chyba, że chodzi Ci o temperaturę poziomu naukowego pana doktora smile
        • angazetka Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 17:19
          Ale dlaczego o Maję Włoszczowską pytałeś w kategoriach hot or not, a o pana doktora nie?
          • iwoniaw Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 21:27
            angazetka napisała:

> Ale dlaczego o Maję Włoszczowską pytałeś w kategoriach hot or not, a o pana dok
            > tora nie?
            >

No też się zastanawiam, dlaczego miałybyśmy pisać o jego działalności, zamiast debatować, czy zarys szczęki ma męski czy damski 🤣 Cóż to sie stało? 🤣
            • g.r.uuu Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 21:45
              Coś ma nie tak że szczęką dlatego maskuje się zarostem. W ogóle jest jakiś lalusiowaty
          • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 18:05
            Pytam o te obszary u danej osoby, które mnie u niej ciekawią.
      • kk345 Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 14:44
        😂
    • szara.myszka.555 Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 12:33
      Nie mam opinii, nie znam gościa, ani jego pracy.
    • woman_in_love Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 12:42
      podoba ci się?

przestałeś myśleć o spoconych budowlańcach i wolisz teraz intelektualistów?
    • triss_merigold6 Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 14:05
      No, kojarzę gościa i co?
      • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 18:19
        triss_merigold6 napisała:

> No, kojarzę gościa i co?
        Co o nim sądzisz, naukowo i intelektualnie jak oceniasz?
    • swinka-morska Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 14:05
      Jest ok tak długo jak długo wypowiada się o tym, na czym się zna.
      A niestety czasem ulega pokusie wypowiadania się w innych tematach, w których klepie głupoty (ostatnio jakby rzadziej mu się to zdarza).
    • maslova Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 14:47
      A ty co o nim sądzisz?
    • misiamama Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 14:48
      to ten od 20 lotów w miesiącu i kupowania rzeczy na miejscu, ponieważ zabiera tylko mini bagaż podręczny. Szczerze, nie lubię go. Miałam też okazję bezpośrednio obserwować przejawy całkowitego nieprzygotowania merytorycznego.
    • feel_good_inc Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 15:08
      Szukasz sobie nowego guru?
      Zajrzałem na jego bloga, wszystkie nagłówki to czysty clickbait. I to go całkowicie skreśla w moich oczach, nawet jeżeli coś tam plumka z sensem.
    • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 15:41
      "Ogłosił na Twitterze : Otrzymałem wczoraj tytuł „najbardziej wpływowej osoby branży FinTech w Polsce”. Jestem zaszczycony. Kiedyś odebrała go
      @AnnaStrezynska
      . Ania uwierzyła we mnie jako pierwsza lata temu. Na scenę wziąłem ze sobą kartkę z słowami „inwestujecie” ale nie wyzyskujcie polskich startupów.Zdolny .
    • una_mujer Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 16:08
      Podobają mi się te jego posty na LI, w których przedstawia młodych polskich naukowców. Myślę, że tym ludziom też jest miło, że o ich sukcesach przeczyta wiele osób. Innej jego aktywności nie znam.
    • angazetka Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 17:19
      Nie znam człowieka.
    • czyscicka Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 17:36
      No trochę się ostatnio zaorał😃Najpierw wrzucał posty o ekologii, żeby potem się pochwalić, że odbywa 40 lotów w miesiącu a czego nie spakuje do torby to kupuje na miejscu😀No bardzo ekologiczne podejście.
      Jest dobrym mówcą!
    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 17:59
      Ja go lubię, bardzo sympatyczny gość. Jednakże osobiście mam mieszane uczucia: z jednej strony bardzo dobrze i życzliwie promuje naszych innowatorów i fajnie poczytac, z drugiej strony mam wrazenie, ze sam naukowo nie jest zbyt mocny, Nobla nie zdobył by, ale jakby ktos z naszych zdobył, to by na pewno o tym powiedział 😀
      • angazetka Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 18:40
        A ma obowiązek być "mocny" naukowo?
        • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 22:20
          w przypadku naukowca tak jest wskazane
      • kk345 Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 21:15
        > Nobla nie zdobył by
        Ale mam nadzieję, że z gramatyką radzi sobie lepiej, niż henio?
        • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 06:29
          kk345 napisała:

A coś o tym wątku i człowieku .
      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 23:02
        A są Noble w dziedzinie "Prawo"? O cholera, to dla mnie nowość.
        • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 01:10
          no on zajmuje się raczej it, technologia, medycyna niż prawem i na ten temat się wypowiada
          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 01:20
            Wypowiadasz się, że "naukowo nie jest zbyt mocny" a naukowcem jest właśnie w dziedzinie: prawo.
            • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 12:02
              jakby w prawie przyznawali Noble to raczej by nie zmieniło sytuacji 😉
              • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 12:57
                A to czytałeś jego doktorat na temat ochrony danych osobowych w UE, zw jesteś w stanie ocenić jego poziom naukowy w dziedzinie: prawo? To co sądzisz o tezie tego doktoratu?
                • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 13:50
                  Jaki jest tytuł doktoratu?
                  • iwoniaw Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 13:55
                    bywalec.hoteli napisał:

> Jaki jest tytuł doktoratu?

Google tez nie umiesz obsłużyć, "inżynierze"?
                • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 13:54
                  daniela34 napisała:

> A to czytałeś jego doktorat na temat ochrony danych osobowych w UE, zw jesteś w
                  > stanie ocenić jego poziom naukowy w dziedzinie: prawo? To co sądzisz o tezie t
                  > ego doktoratu?

Nie masz litości big_grin big_grin
                  • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:29
                    Jak zwykle .
                    • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:34
                      (Kłania się wdzięcznie i trzepocze rzęsami)
                    • kosztownaporada Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 19:40
                      taniarada napisał:

> Jak zwykle .

Nie znasz ,a oceniasz .Tak samo Ciebie oceniają .Ja pracowałem i mieszkałem w różnych zakątkach Europy Byłem w Rio byłem w Bajo miałem bilet na Hawaje. .Raz na wozie raz pod wozem .Jeśli wymagasz szacunku dla siebie to szanuj innych Jak ktoś się z Tobą żegna ,a Ty mu tyłek obrabiasz i nic do rzeczy nie mają zasady interpunkcji Jest jeszcze parę normalnych dziewczyn z którymi można konie kraść .
                • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:25
                  no i co Daniela cwaniaro, nie wiesz? 😂🤣😅😆
                  • livia.kalina Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:56
                    No przecież napisała ci tytuł:"Współpraca administracyjna w sposobach ochrony danych osobowych w prawie Unii Europejskiej"

nauka-polska.pl/#/profile/research?id=329953&_k=m8sczf
                    • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:15
                      No ale przecież nie napisała w cudzysłowie, łopatą, pod nos, chcesz, żeby tak sobie odsączył informację, tak zawoalowaną? big_grin
                  • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:22
                    bywalec.hoteli napisał:

> no i co Daniela cwaniaro, nie wiesz? 😂🤣😅😆

Ten tytuł brzmi: "Ocena kompetencji naukowych naukowców polskich przez podmioty niezdatne do obsłużenia Wikipedii."
                    Bywalcu, tytul doktoratu Kaweckiego jest mi znany jeszcze z czasów przed obroną, bo tak się składa, że jesteśmy z jednego wydziału. Ale nie będę ci podawać informacji dostępnych w wyszukiwarce. Skoro chcesz oceniać go jako naukowca, to przecież zapoznałeś się z jego dorobkiem naukowym, prawda?
                    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:27
                      słabo to świadczy o twoim wykształceniu Danielko wink Ale czego się spodziewać po osobie, która nie rozumie starożytnej zasady „Lex retro non agit” w przypadku skracania ważności certyfikatów covidowych decyzjami post-factum
                      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:30
                        Pochpwal sie swoją uczelnią i jej miejscem w rankingu.

A gdzie jest wyrażona ta zasada Bywalcu? W którym przepisie? Bo ja ci wskażę, wtórym jest wyrażona wprost zasada łez retro agit. To art. 4 par.1 kodeksu karnego.
                        I nawet ci go zacytuję

"Jeżeli w czasie orzekania obowiązuje ustawa inna niż w czasie popełnienia przestępstwa, stosuje się ustawę nową (...)"

To jak, chcesz jeszcze podyskutować o zasadach prawnych?

• bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:42
                          Dla mnie to nie jest lex retro agit. Tak by było gdyby po orzeczeniu kary wyszła nowa ustawa, która by zmieniała orzeczenie o karze.
                          W momencie wydawania przez sad orzeczenia i karze obowiązuje kara taka i taka on wyda.

Oczywiście powinna być jakaś karencja w przypadku procesów w toku jeśli chodzi o stosowanie nowego prawa ale nie ja to wymyślałem.

Nie wiem czy rozumiesz Danielo. A raczej wiem. To koniec z mojej strony dyskusji z Tobą, to nie ma sensu.
                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:51
                            bywalec.hoteli napisał:

> Dla mnie to nie jest lex retro agit. Tak by było gdyby po orzeczeniu kary wyszł
                            > a nowa ustawa, która by zmieniała orzeczenie o karze.

No właśnie o to chodzi. Kiedy po wyroku wejdzie nowa ustawa to stosuje się nową ustawę. Taka właśnie jest ZASADA. WYJĄTKIEM est ustawa surowsza dla sprawcy, której się nie stosuje, ale to w prawie karnym, a certyfikaty kowidowe to nie materia prawa karnego.

> Nie wiem czy rozumiesz Danielo. A raczej wiem. To koniec z mojej strony dyskusj
                            > i z Tobą, to nie ma sensu.

No właśnie widzę, że nie ma sensu, bo nie jesteś w stanie zrozumieć, że zasadą prawną jest stosowanie ustaw nowych, zwłaszcza dla oceny stosunkow bądź stanow prawnych, które TRWAJĄ.
                          • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:58
                            bywalec.hoteli napisał:

> Dla mnie to nie jest lex retro agit.

big_grin big_grin big_grin
                            I wlaśnie dlatego nie mam zignorowanego bywalca...
                            • panna.nasturcja Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:06
                              Pozbawiłabyś się sporej uciechy.
                              • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:33
                                Nie musi wszystkiego wiedzieć tym bardziej wy. Prawo studiować a być w zawodzie to dwie rożne rzeczy .Jak zwykle nie na temat i ośmieszanie człowieka. Mój zięć adwokat nie ma czasu na pisanie pierdół taki zapracowany ,a tu widać luzik .
                                • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:37
                                  Nie musi wiedziec wszystkiego, ale wiedzieć, że żeby ocenić dorobek należy ten dorobek znać,powinien każdy kto deklaruje, że ukończył studia wyższe.
                                  Argumentum ad zięcium jest już nudne serdecznie współczuję, że musi tak ciężko pracować, ja sobie zrobiłam dziś wolną sobotę, wysprzątałam groby a dyskutując z bywalcem nawet ciasto machnęłam. Polewa czekoladowa akurat zastyga.
                                • kosztownaporada Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 19:41
                                  taniarada napisał:

> Nie musi wszystkiego wiedzieć tym bardziej wy. Prawo studiować a być w zawodzie
                                  > to dwie rożne rzeczy .Jak zwykle nie na temat i ośmieszanie człowieka. Mój zię
                                  > ć adwokat nie ma czasu na pisanie pierdół taki zapracowany ,a tu widać luzik .

Można też na necie cały dzień .
                              • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:38
                                panna.nasturcja napisał(a):

> Pozbawiłabyś się sporej uciechy.

Otóż to big_grin
            • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 13:47
              Daniela smile))))
              • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:02
                Off with his head!
                • iwoniaw Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:04
                  daniela34 napisała:

> Off with his head!

Aaaa! To Ty jesteś Królowa Kier! (Poznałam po ciastkach!) 😈
                  • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:24

>
                    > Aaaa! To Ty jesteś Królowa Kier!

Taaak wink
                • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:04
                  Masz mój miecz big_grin big_grin
          • aqua48 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:26
            bywalec.hoteli napisał:

> no on zajmuje się raczej it, technologia, medycyna niż prawem i na ten temat si
            > ę wypowiada

Czyli wypowiada się na tematy w których nie ma kierunkowego wykształcenia? Trudno się zatem dziwić że jest w nich raczej słaby.
            • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:34
              Jest świetny w promowaniu rzeczy, które mam wrażenie nie do końca rozumie.
              • aqua48 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:41
                bywalec.hoteli napisał:

> Jest świetny w promowaniu rzeczy, które mam wrażenie nie do końca rozumie.

Być może. Nie znam go i nie poznam.
                • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:49
                  ale tak jak juz mowilem jest sympatyczny i robi bardzo dobra robotę nawet jeśli sam by prochu ani dynamitu nie wymyślił to znajdzie ludzi którzy to zrobili i opowie o nich 😊
                  • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:17
                    Powtórzę się: czy czytałeś jego pracę doktorską? Jeśli nie, to może zostaw ocenę Macieja Kawęckiego jako naukowca i skup się na ocenie jego działalności jako propagatora. To są 2 odrębne sfery działania.
                    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:22
                      A ty czytalas? Cwaniaro.
                      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:23
                        A ja oceniam? Nie.
                        • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 05:16
                          Ktoś koniecznie musi być w każdym wątku i byle zaistnieć .
                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 08:50
                            O sobie piszesz,?
                    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:24
                      za dużo słodkich ciastek i innego cukru zjadłaś widać i teraz się agresor włączył. Może pomyśl o zdrowej diecie?
                      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:27
                        Jaki agresor? Pytam wszak, na jakiej podstawie oceniasz, kogoś-jak sam wskazujesz- jako naukowca, skoro nie tylko nie znasz jego dorobku naukowego, ale nawet nie sprawdziłeś tytułu doktoratu
                        Możesz go ocenić jako urzędnika, jako osobowość medialną, jako propagatora nauki, ale jak chcesz go ocenić jako naukowca? Na podstawie jakich kryteriów mianowicie?
                    • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 06:29
                      W 2018 zajął 23 miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce .A ty które miejsce masz ?
                      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 08:49
                        A twój ziec które?
                        • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 11:46
                          Nie wiem .Zapylają oboje .Córka prowadzi do spółki firmę rekrutującą pracowników w specyficznych zawodach pracowników zagranicę .Ma tytuł magistra filologii niemieckiej i zna biegle dwa języki .Byli razem w Irlandii .Zdobywali nagrody w firmie .Szkoda że wrócili .Zięć pochodzi ze dobrej rodziny prawniczej .Jego ojciec to były sędzia ,teraz na emeryturze .Obchodził 70 letnie urodziny w tym roku .A wygląda jak młody Bóg jak na swój wiek .Córka to sędzia okręgowy z mojego miasta .Jedynie starszy syn to inny zawód. Bo mają trójkę .Zięć udziela porad prawnych nie napiszę gdzie bo dużo trolli .I jeszcze gdzieś biega ciągle .Kawecki wzbudził moja ciekawość z racji tego zawodu .Pozdrawiam Daniela .
                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 11:52
                            Aha. No ja też udzielam porad prawnych. Nie napiszę, gdzie.
                            Dobrej niedzieli, taniarado!
                          • iwoniaw Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 14:02
                            .Zięć pochodzi ze dobrej rodziny prawniczej .Jego oj
                            > ciec to były sędzia ,teraz na emeryturze .Obchodził 70 letnie urodziny w tym r
                            > oku .A wygląda jak młody Bóg jak na swój wiek .Córka to sędzia okręgowy z mojeg
                            > o miasta .Jedynie starszy syn to inny zawód. Bo mają trójkę .Zięć udziela porad
                            > prawnych

Czy wszyscy ww. wiedzą, co wyprawiasz w internecie, jednocześnie opisując swoje powinowactwo z nimi w sposób pozwalajacy ich namierzyć w ciągu pieciu minut z google? 🤦‍♀️

Przestań w końcu opowiadać o prywatnych sprawach innych ludzi, opisywaniu ich w mailach do osob trzecich, a tym bardziej na publicznym forum. To co robisz jest nienormalne i szkodliwe.
                            • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 14:36
                              Rzeczywiście, przy użyciu tego fragmentu, który cytujesz - to jest chwila. Zięć, teść, córka. Grubo.
                  • aqua48 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 16:11
                    bywalec.hoteli napisał:

> jest sympatyczny i robi bardzo dobra robotę

Takich ludzi jest wielu.

> nawet jeśli sam by prochu ani dynamitu nie wymyślił to znajdzie ludzi którzy to zrobili i
                    > opowie o nich 😊

To nie przedstawiaj go jako naukowca tylko jako popularyzatora. i nie pisz że, że sam naukowo nie jest zbyt mocny, skoro nie masz ku temu żadnych podstaw bo jego pracy naukowej nie znasz.
                    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 18:39
                      Mogę go oceniać jak chcę i z każdej strony. Sądzę, iż moja opinia jest mocno wyważona, pokazuje plusy i minusy pana doktora. Zachowam swoją opinię. Ty możesz wyrazić swoją.
                      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 18:51
                        To znaczy jaka jest ta twoja opinia o nim jako o naukowcu? Czy jego praca doktorską
                        A) była nowatorska
                        B) opierała się na badaniach czy była ściśle teoretyczna
                        C) czy rozdział komparatystyczny zawierał porównanie z jednym czy większą liczbą systemów prawnych
                        D) czy udało się w sposób przekonujący dla ciebie udowodnić tezę doktoratu?
                        E) czy autor odniósł się do publikacji obcojęzycznych? Ilu? Jakich?
                        F)czy autor dokonał szczegółowej analizy prawodawstwa, doktryny i judykatury, podjął próbę zidentyfikowania, analizy, oceny chatakteru i sposobu funkcjonowania opisywanych rozwiązań normatywnych?
                        • bywalec.hoteli [...] 29.10.22, 19:03
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • livia.kalina Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:12
                            O! Bardzo proszę zachować tę błyskotliwą ripostę w pamięci, jak jeszcze kiedykolwiek przyjdzie którejś pani ochota na konwersację z padalcem.
                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:13
                            Którą, bywalcu?
                            • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:17
                              Aaa, ponieważ zdjęcie teraz wisi bez sensu, bo post bywalca poleciał, spieszę poinformować, że udzielił niezwykle merytorycznej i kulturalnej odpowiedzi na moje pytania, nakazując mi zajęcie się noją nadwagą.
                              • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:02
                                daniela34 napisała:

> Aaa, ponieważ zdjęcie teraz wisi bez sensu, bo post bywalca poleciał, spieszę p
                                > oinformować, że udzielił niezwykle merytorycznej i kulturalnej odpowiedzi na mo
                                > je pytania, nakazując mi zajęcie się noją nadwagą.

Twoją CZYM big_grin
                                • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:19
                                  annaboleyn napisała:

> Twoją CZYM big_grin

Patrz mię na usta: NADWAGĄ

• annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:33
                                    daniela34 napisała:

> annaboleyn napisała:
                                    >
                                    >
                                    > > Twoją CZYM big_grin
                                    >
                                    > Patrz mię na usta: NADWAGĄ
                                    >

big_grin Może nas pomylił big_grin
                                    Ej, Ty, bialyhenio, ONA JEST TA SZCZUPŁA I Z APLIKACJĄ!

• conena Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:51
                              O rany, ale się dałaś podpuścić temu debilowi.
                              Szkoda każdej twojej literki na dyskusje z nim, to jeden z plugawszych trolli.
                              • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:58
                                Ależ ja wiem, kto zacz bywalec. Bywalca znam odkąd jestem na forum. Nie szkoda, nie. Zawsze dobrze pokazać jego ignorancję i brak kultury. Dlatego skrupulatnie zacytowałam wykasowany post. Jako że był do mnie i o mnie to mi wolno.
                                • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:09
                                  pycha kroczy przed twoim upadkiem danielo
                                  dodaje cie do zablokowanych.
                                  • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:15
                                    Szczęściarza! Mnie już pięć razy dodawał, ale ciągle mu nie wychodzi. Zupełnie jak z budową hacjendy wink
                                    • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:20
                                      Eee, może do sześciu razy sztuka? 😄😄😄
                                      • livia.kalina Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:29
                                        Chyba do 666!
                                        • iwoniaw Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:31
                                          livia.kalina napisała:

> Chyba do 666!
                                          >

Nie demonizuj! 😉
                                          • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:36
                                            iwoniaw napisała:

> livia.kalina napisała:
                                            >
                                            > > Chyba do 666!
                                            > >
                                            >
                                            > Nie demonizuj! 😉

big_grin
                                            >
                                            >
                                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:39

> Nie demonizuj! 😉

Parsk!
                                      • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:35
                                        Może? Może mu trzeba instrukcję poruszania się po forum napisać, temu wybitnemu umysłowi ścisłemu? Może mu żona napisze?
                                  • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:18
                                    A to, że ty mnie zablokujesz to wg ciebie synonim mego upadku?
                                    Blokuj sobie to your heart's content. Zupełnie mnie to nie obchodzi. Ja ciebie blokować nie będę, bo nie wątpię, że niebawem znów napiszesz coś równie głupiego i będzie można się pośmiać.
                                    • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 23:11
                                      daniela34 napisała:

Ja ciebie
                                      > blokować nie będę, bo nie wątpię, że niebawem znów napiszesz coś równie głupieg
                                      > o i będzie można się pośmiać.

A słowo stało się ciałem! Mamy wąteczek o rdzennie naszych świętach big_grin
                                      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 23:34
                                        To ewidentnie nie jest jego dzień 😄😄😄
                                • shellyanna Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 08:14
                                  Danielo! 🤗
                                  To było eeeemeeeejzing!!!
                                  💃
                                  • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 08:51
                                    🙃
                        • angazetka Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:19
                          Danielo, kocham cię.
                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:22
                            Ja ciebie też. Z całą moją nadwagą!
                            • bywalec.hoteli [...] 29.10.22, 19:35
                              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                              • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:40
                                bywalec.hoteli napisał:

> w czarnych ciuchach w lustrze wyszczuplającym
                                nie liczy się

Taaa, specjalnie w 5 minut takie zamontowałam.

, zrób w bieliźnie a
                                > le nie w lustrze zdjecie

Nie dla psa kiełbasą, nie dla prosiąt miód, ale dostaniesz w czerwieni i nie w lustrze
                                • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:47
                                  Danielo pokonałas mnie doświadczeniem : dr Kawecki to nie tylko świetny propagator ale i wielki naukowiec, mózg nad mózgi

Ciao! Over!
                                  • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:48
                                    I nie mogłeś tego napisać od razu, bez pokazania wszystkim wcześniej, że jesteś niewychowanym ignorantem?
                                    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 19:56
                                      niewychowanym acz pyszałkowaty ignorantem jestes ty i nie potrafisz zidentyfikować ironii
                                      • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:14
                                        bywalec.hoteli napisał:

> niewychowanym acz pyszałkowaty ignorantem jestes ty i nie potrafisz zidentyfiko
                                        > wać ironii

A jaka jest osoba, która w braku merytorycznych argumentów każe rozmówcy zająć się swoją nadwagą. Jest niewychowana.
                                        I kim jest ktoś, kto chce oceniać naukowca nie tylko nie znając jego dorobku, ale nawet nie wiedząc, że powinien znać, by oceniać. Otóż jest ignorantem.
                                        To wszystko popełniłeś w tym wątku
                                        Ergo jesteś niewychowanym ignorantem

Q.E.D.

• panna.nasturcja Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:19
                                          Danielo, chapeau bas!
                                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:22
                                            Dygam z gracją, trzęsąc fałdkami tłuszczu 🙂
                                    • primula.alpicola Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:26
                                      daniela34 napisała:

> I nie mogłeś tego napisać od razu, bez pokazania wszystkim wcześniej, że jesteś
                                      > niewychowanym ignorantem?

Oraz debilem. Jak zwykle🤷‍♀️
                                      • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:38
                                        primula.alpicola napisała:

> daniela34 napisała:
                                        >
                                        > > I nie mogłeś tego napisać od razu, bez pokazania wszystkim wcześniej, że
                                        > jesteś
                                        > > niewychowanym ignorantem?
                                        >
                                        > Oraz debilem. Jak zwykle🤷‍♀️
                                        Przykro Cię ostatnio czytać .Nawet dziwne że adminki nie usuwają chamskich postów Co ciebie i resztę ciągnie tutaj .Podpisanie listy i znęcanie się nad człowiekiem .Tracisz pomału klasę jaką miałaś dawniej .
                                        • primula.alpicola Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:58
                                          Dla bywalca nie mam klasy🤷‍♀️
                                • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:03
                                  Danielo, ta konwersacja będzie miała same plusy, ten biedaczyna nie jest Cię w stanie obrazić, nie tylko dlatego, że każda jego cięta riposta pudłuje, a może załapie się na kolejnego bana i będzie udawał, że bialyhenio czy tam robercikwkolorzefuksji to nie on big_grin
                                  • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:14
                                    Toteż dalej rozmawiam. W nadziei na te plusy.
                              • panna.nasturcja Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:08
                                Moderacjo, naprawdę bez stałego bana to coś pisze?
                        • taniarada Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:34
                          Sorry ty przesłuchania człowieka czy Wypowiadasz się merytorycznie w tym wątku
                          • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:39
                            Konia z rzędem temu, kto zrozumie pytanie taniejrady. A tam-konia. Całe stado! Kupię te z Janowa, co nie poszły ostatnio na Pride of Poland!
                            • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:37
                              daniela34 napisała:

> Konia z rzędem temu, kto zrozumie pytanie taniejrady. A tam-konia. Całe stado!
                              > Kupię te z Janowa, co nie poszły ostatnio na Pride of Poland!

Jak chcesz, żebym Ci pomogła (jestem certyfikowanym i doświadczonym taniaradologiem), to musisz cytować, bo zablokowałam swój bywszy obiekt studiów wink
                              • daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:41
                                Cytuję: "Sorry ty przesłuchania człowieka czy Wypowiadasz się merytorycznie w tym wątku"

I teraz nie wiem, co ja przesłuchania człowieka.
                                • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:45
                                  Jezu. Umm. To mi chwilę zajmie.
                                  • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 21:55
                                    Dobra, uważaj. Taniarada ujęty tym, jak glanujesz bywalca, niczym Joanna Orleańska - postanowił opiewać Twoje czyny i zaśpiewał Ci pieśń. Piosenkę. Bard z niego taki sam jak mężczyzna, więc sama rozumiesz, że mu nie szło, ale strasznie chciał. To powinno być rozbite na wersy i wyglądać tak:
                                    "Sorry ty
                                    przesłuchania człowieka czy
                                    Wypowiadasz się merytorycznie w tym wątku"

Dwa pierwsze wersy stanowią coś w rodzaju zagajenia, zaśpiewu, są niczym szekspirowskie "hey nonny nonny". Niosą w sobie jednocześnie - dość, przyznaję, prymitywną - namiastkę rymu. Przy czym początkowe "sorry ty" można uznać za rodzaj przeprosin, być może chodzi o fakt samego ośmielenia się i zwrócenia do Ciebie bezpośrednio. W polszczyźnie literackiej powinno to brzmieć: "przepraszam cię", a w gwarze młodzieżowej: "sorry cię"/ Jednak z naszego autora taki sam znawca niuansów naszego języka, jak bard i mężczyzna, więc wyszło nieco (?) pokracznie. Można jednak doszukać się tu ujmująco naiwnych wpływów prymitywizmu, co samo w sobie jest świeże, choć u tego autora może nieco zbyt już znoszone.
                                    Wers drugi zwyczajnie i wprost (a także konsekwentnie pokracznie) zadaje nam pytanie o naturę człowieka. Jest to zamknięte w miłosiernie lakonicznym: "człowieka czy"?
                                    Na przykład: "wędrówką jedną życie jest człowieeekaa!" i tu wchodzi autor ze swoim "czy?". Jest to dialog z klasyką trubadurstwa i jednocześnie ukłon w stronę minimalizmu.
                                    Ostatni wers jest najłatwiejszy do interpretacji. Mamy tu niezawoalowaną pochwałę wiedzy Danieli i sposobu jej (wiedzy) przekazywania. Jest to wers czysto pochwalny, autor porzuca kunsztowne igrce z literaturą i skupia się wyłącznie na wyrażeniu podziwu pod adresem wyśnionej i rzeczonej Joanny.

• daniela34 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 22:11
                                      Ja się nie wypowiem merytorycznie, gdyż mię przerosło.
                                      Ja tylko napiszę, że Cię kocham.
                                      Oraz muuuu!!!
                                      • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 22:14
                                        No, WKĄCU, bo tu trochę Ci składają różne wyrazy, a ja tak czekam, aż sobie przypomnisz!
                                        Muuuu!
                                      • angazetka Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 22:36
                                        Poliamoria!
                                        • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 22:38
                                          Ja to jestem dość zazdrosna, ostrzegam wink
                      • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 20:04
                        bywalec.hoteli napisał:

> Mogę go oceniać jak chcę i z każdej strony. Sądzę, iż moja opinia jest mocno wy
                        > ważona, pokazuje plusy i minusy pana doktora. Zachowam swoją opinię. Ty możesz
                        > wyrazić swoją.

big_grin Aqua, podziękuj!
                        • aqua48 Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 11:50
                          annaboleyn napisała:

> bywalec.hoteli napisał:
                          >
                          > > Mogę go oceniać jak chcę i z każdej strony. Sądzę, iż moja opinia jest mo
                          > cno wy
                          > > ważona, pokazuje plusy i minusy pana doktora. Zachowam swoją opinię. Ty m
                          > ożesz
                          > > wyrazić swoją.
                          >
                          > big_grin Aqua, podziękuj!

Muuuu
                          • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 15:37
                            mądra wypowiedź
    • szmytka1 Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 21:43
      Nie znam człowieka.
    • sunflowerin Re: Dr Maciej Kawecki 28.10.22, 23:38
      On, a właściwie cały zespół jego ludzi, popularyzuje naukę i polskie osiągnięcia, ale często pisze/mówi bardzo powierzchownie i nie do końca technicznie poprawnie. Gdyby nie on, być może o wielu ludziach nikt by nie usłyszał, a tak choć przez chwilę jest o nich głośno.
      Mówiąc szczerze to nie rozumiem zachwytu jego osobą, zwyczajnie medialny człowiek, który wypełnił jakąś niszę.
    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 12:34
      jakby co to macie tu Twittera doktora:

mobile.twitter.com/kawecki_maciej

i bloga:

makeway.pl/

Wg mnie robi dużo dobrej roboty PRowej dla polskich wynalazców, naukowców - mimo tego o czym wspominałem.
      • shellyanna Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 08:55
        Łatwo było Cię wytypować spośród komentujących 😁
    • annaboleyn Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 14:00
      Dziewczyny, ja Wam powiem skąd to nagłe zainteresowanie naszego Bywalca. Na Twitterze było o tym głośno jakiś tydzień temu, proces był relacjonowany dość szczegółowo, a na końcu było zdjęcie. Nic drastycznego, ale za to komentarze się wzniosły, jak możecie się domyślać, na szczyty. Nie wiem też, czy przeprowadzającemu autoeksperyment nie puściły nerwy w końcu, jak spadło z twitterowych hitów, to już nie czytałam, tylko znajomi coś tam repostowali. twitter.com/kawecki_maciej/status/1580855632839995392
      Wydaje mi się część rozkręconej zabawy bazowała na poglądach politycznych Kaweckiego. I tyle smile
    • dreg13 Re: Dr Maciej Kawecki 29.10.22, 15:24
      Nie podoba mi sie. Wygooglalam. Ta broda strasznie słaba, jakby doklejona. Ile on ma wzrostu? Wygląda jednoczesnie starzej i mlodziej w sosunku do swojego prawdziwego wieku. Czy jest gejem?
    • bywalec.hoteli Re: Dr Maciej Kawecki 30.10.22, 11:29
      Co ciekawe, ostatnio dr Kawecki odebrał tytuł najbardziej wpływowej osoby branży Fin-Tech w Polsce 😀
      makeway.pl/pl/najbardziej-wplywowa-osoba-branzy-technologicznej-2022

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
<