Bez obaw - chwilowe i urlopowe tylko

Drodzy eOjcowie i bywające tu drogie eMatki - pozostawiam Was na miesiąc,
bowiem wyjeżdżam na wakacje.
Jesteście grzeczni, więc obejdzie się bez przestróg, gdyby jednak ktoś tu
przyszedł i rozrabiał, możecie to zgłosić na forum@gazeta.pl lub napisać do
któregokolwiek admina - z pewnością pomoże rozwiązać problem czy odpowie na
pytania.
Pozdrawiam serdecznie życzę pięknej pogody
Wasza Zona