Dodaj do ulubionych

Pożegnanie...

13.07.07, 22:41
Bez obaw - chwilowe i urlopowe tylko smile
Drodzy eOjcowie i bywające tu drogie eMatki - pozostawiam Was na miesiąc,
bowiem wyjeżdżam na wakacje.
Jesteście grzeczni, więc obejdzie się bez przestróg, gdyby jednak ktoś tu
przyszedł i rozrabiał, możecie to zgłosić na forum@gazeta.pl lub napisać do
któregokolwiek admina - z pewnością pomoże rozwiązać problem czy odpowie na
pytania.

Pozdrawiam serdecznie życzę pięknej pogody
Wasza Zona
smile
Obserwuj wątek
    • lucius_dwulicus Re: Pożegnanie... 13.07.07, 22:45
      W takim razie BŁOGIEGO LENISTWA życzę!!!! A od jesieni od nowa Polska Ludowa wink
    • kckk Re: Pożegnanie... 13.07.07, 22:57
      Nie wierzę, że zostawiłaś nas całkiem bez opieki. Zaufana koleżanka na pewno
      czuwa wink))
      • zona_mi Re: Pożegnanie... 13.07.07, 23:06
        Ależ skąd - ja Wam ufam.
        wink
    • egon26 Re: Pożegnanie... 13.07.07, 23:14
      Ale walnęłaś temat - wystraszyłem się - jeszcze pod spodem był wyrok kckk to już
      w ogóle wink
      Kto w dzisiejszych czasach ma miesięczne urlopy?!!? ehhhhhhhhh pozazdrościć
      tylko i zacisnąć zęby do sierpnia a potem do stycznia wink
      Dobrej zabawy, duuuuuuuuuuuuużo wypoczynku i kolejnych mądrych i przewrotnych
      hasełek twoich dzieci, no i oczywiście by was pszczoły w zęby nie urządziły(czy
      coś).
      Papa hałabały i ceść
      • zona_mi Re: Pożegnanie... 13.07.07, 23:18
        > Kto w dzisiejszych czasach ma miesięczne urlopy?!!?

        Najlepsi moderatorzy wink


        Dziękuję! I ceść.
        • egon26 Re: Pożegnanie... 13.07.07, 23:21
          zona_mi napisała:
          > > Kto w dzisiejszych czasach ma miesięczne urlopy?!!?
          > Najlepsi moderatorzy wink

          A no to rozumiem wink
          Ale tak sobie wymyśliłem że trzeba by zrobić wersje forum na komórki miała byś
          nas nawet na urlopie wink
        • kckk Re: Pożegnanie... 13.07.07, 23:22
          Egon zapomniał o dedykacji wink
          Prosił, żebym ja to zrobił w naszym imieniu. Oto ona smile
          www.youtube.com/watch?v=ICQ_sNjebDk
          • zona_mi Kckk 13.07.07, 23:36
            Piękne, dziękuję...

            Wrócę - i mam nadzieję, że nie w charakterze tego gościa z teledysku - biorę
            nadmuchiwane skrzydełka do pływania! wink
            • kckk Re: Kckk 14.07.07, 09:48
              zona_mi napisała:

              > Wrócę

              To pamiętaj! Bo jakby co to będzie na mnie wink
              • jaremax Re: Kckk 14.07.07, 18:59
                O żesz ty w życiu ! To człowiek zapiernicza cały rok po 12 godz.dziennie
                i wytarguje u szefa 2 tyg.urlopu smile a zona od czasu do czasu wpadnie
                do nas i albo pogada , albo opierniczy i ma miesiączek wywczasów ?
                Ja się wypisuję z takiej demokracji wink
                • lucius_dwulicus Re: Kckk 15.07.07, 01:55
                  No, myślałwm że przydziobię pierwszy składając życzenia, a tu nic...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka