ola_225
27.04.06, 10:12
Mam mały problem. Ostatnio na sutku wyszła mi jakaś atak duża brodawka.
Powiedziałm o tym lekarzowi, on to jakoś nazwła i powiedział żebym się nie
martwiła, tylko żebym potem uważała przy karmieniu bo dzidzia może mi to
rozdrapać i wówwczas może być problem (coś mi się tam może zrobić - nazwłą to
jakoś ale ja nie zapamiętałam). I teraz tak sobie pomyślałam czy byłoby
możliwe żebym dziecko karmia jedną piersię (tą bez narośli) a z tej drugiej
odciągałą pokarm laktatorem. Czy to jest możliwe? Czytała że początki
karmienia są trude, bolesne, sutki sa podrażnione i mogą nawet krwawić,
dlatego chciałbym tego uniknąć przy tej jednej piersi.