Dodaj do ulubionych

karmirnir i laktator

27.04.06, 10:12
Mam mały problem. Ostatnio na sutku wyszła mi jakaś atak duża brodawka.
Powiedziałm o tym lekarzowi, on to jakoś nazwła i powiedział żebym się nie
martwiła, tylko żebym potem uważała przy karmieniu bo dzidzia może mi to
rozdrapać i wówwczas może być problem (coś mi się tam może zrobić - nazwłą to
jakoś ale ja nie zapamiętałam). I teraz tak sobie pomyślałam czy byłoby
możliwe żebym dziecko karmia jedną piersię (tą bez narośli) a z tej drugiej
odciągałą pokarm laktatorem. Czy to jest możliwe? Czytała że początki
karmienia są trude, bolesne, sutki sa podrażnione i mogą nawet krwawić,
dlatego chciałbym tego uniknąć przy tej jednej piersi.
Obserwuj wątek
    • ola_225 Re: karmienie i laktator - taki miał być temet 27.04.06, 10:12
    • zgagunia Re: karmirnir i laktator 27.04.06, 10:14
      Nie mam niestety doświadczenia w tej kwestii, a le wydaje mi się na podstawie
      tego co wyczytalam, ze to mozliwe. Spytaj moze na forum karmienie piersia:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=570Pozdrawiam
    • valkiria_1980 Re: karmirnir i laktator 27.04.06, 10:16
      nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      a myslalam ze to tylko mi sie tak zrobilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      mam dokladnie to samo...ciut ciut nad sutkiem ...niewielki wiszacy
      babelek...taka "2ga brodaweczka"...
      • ola_225 Re: karmirnir i laktator 27.04.06, 10:22
        Tak, to jest tuż obok brodawki tylko ciut mniejsze.
        • zgagunia Re: karmirnir i laktator 27.04.06, 13:21
          Co prawda to troche inny problem, ale znalazlam na forum Karmienie piersia, wiec
          moze Ci sie cos przyda:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=37627947
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=38778324
          • ola_225 Re: karmirnir i laktator 27.04.06, 13:50
            SUPER!!!! Dziękuję, bardzo mi to pomogło. Bo zastanwiałam się czy możliwe jest
            karmienie tylko jedną piersią. Jeszcze raz bardzo dziękuję za linki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka