wepio 09.08.03, 18:39 Czy taki pęcherzyk na górnej wardze to normalnr u małego ssaka? Małej chyba to nie przeszkadza, ale ja się niepokoję. Buu, znów nic nie pamiętam, mimo, ze to moja druga córcia... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gyokuro Re: TAK 10.08.03, 23:36 Absolutnie normalne, robi się, pęka, schodzi i znów się robi. Po pewnym czasie przestajesz na to zwracać uwagę, a jak sobie przypominasz, to pęcherzyka już nie ma:-) Przyjamniej tak było u nas. Pozdrawiam, Kasia mama Juliusza Odpowiedz Link Zgłoś
wepio Re: TAK 11.08.03, 15:57 Dzięki! Już oczywiście się przyzwyczaiłysmy! Ale Ona ssie :-)Dobrze, że to nie ja mam takie bąble na piersi ;-) Odpowiedz Link Zgłoś