Dodaj do ulubionych

bąbelek na wardze

09.08.03, 18:39
Czy taki pęcherzyk na górnej wardze to normalnr u małego ssaka?
Małej chyba to nie przeszkadza, ale ja się niepokoję. Buu, znów nic nie
pamiętam, mimo, ze to moja druga córcia...
Obserwuj wątek
    • praktycznyprzewodnik TAK 09.08.03, 22:36
      • gyokuro Re: TAK 10.08.03, 23:36
        Absolutnie normalne, robi się, pęka, schodzi i znów się robi. Po pewnym czasie
        przestajesz na to zwracać uwagę, a jak sobie przypominasz, to pęcherzyka już
        nie ma:-)
        Przyjamniej tak było u nas.
        Pozdrawiam, Kasia mama Juliusza
        • wepio Re: TAK 11.08.03, 15:57
          Dzięki! Już oczywiście się przyzwyczaiłysmy! Ale Ona ssie :-)Dobrze, że to nie
          ja mam takie bąble na piersi ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka