Dodaj do ulubionych

chustowanie

06.03.09, 18:37
Czesto piszecie o noszeniu w chuscie. Mam pytanie, w jakiej pozycji ( jakie wiazanie) i w jakiewj chuscie. Mam tkanego hoppendiza, ale czekalam z nim, az mala zacznie sama dzwigac glowke. Moze lepiej zaopatrzyc sie w elastyczna na ten poczatkowy okres. Napiszcie, jak sobie radziilyscie.
Coreczka jest wlasnei w 5 tyg zycia i jest typowym "cycowisem", o czym juz wczesniej pisalam:-)
Obserwuj wątek
    • basiak36 Re: chustowanie 06.03.09, 20:17
      Ja nosilam (nadal nosze, ale rzadziej, coreczka woli chodzic:)) w kolkowej
      chuscie, moglam w niej karmic (mala lezala wtedy na kolyske).
      • maff1 Re: chustowanie 06.03.09, 22:00
        chusty.info/forum/index.php
        tu masz wszystko na temat chust, a nawet więcej :)
        • 987ania Re: chustowanie 06.03.09, 23:18
          ja na początku nosiłam w elastycznej
    • asia889 Re: chustowanie 07.03.09, 08:23
      Jak moje skończyło 2 tygodnie zamotałam w długą wiązaną w kieszonkę
      www.sling.com.pl/?mod=./wiazania/kieszonka.html . Czasem motałam w
      podwójny X www.sling.com.pl/?mod=./wiazania/koala1.html ale tu nie
      radziłam sobie z poprawnym dociągnięciem. Kołyska kompletnie mi nie wychodziła,
      a dziecko tylko się denerwowało.

      PS.Podwójny X jest dobry do karmienia (wystarczy tylko poluzować wiązanie tak
      aby dziecko znalazło się na wysokości piersi), kołyska oczywiście też :).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka