21.02.10, 16:48
Witam!
Proszę o info. Mam zasądzone alimenty wysokości 1000 zł, wyrok nie jest
jeszcze prawomocny, były mąż złożył apelacje, nie wiadomo jeszcze kiedy
będzie. W tej chwili płaci mi 600 zł( już 3 miesiąc).Czy po rozprawie jeżeli
będę miała np. zasądzone 800 zł to musi mi zwrócić wstecz różnicę do 800 zł
czyli po 200 za miesiąc czy musi zwrócić do 1000 zł a od momentu wyroku
dopiero po 800. bardzo proszę osoby ,które wiedzą jak to jest o info.

Pozdr. magda
Obserwuj wątek
    • madziulec Re: alimenty 21.02.10, 19:19
      Jezeli zostanie zasadzone 800 to wyrownanie bedzie do 800 a nie do 1000 (bo skad
      kwota 1000??? - jest nieprawomocna).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka