Dodaj do ulubionych

jaki probiotyk polecacie?

27.06.08, 05:46
jak w temacie - bo jest tego tyle...
Obserwuj wątek
    • kinga127 acidolac 27.06.08, 07:15
      , bo rozpuszcza się w wodzie, zawiera probiotyki i prebiotyki, nadaje się dla
      dzieci z nietolerancją laktozy.
      • ebenark Re: acidolac 27.06.08, 09:53
        Laciodo baby - reszta j.w "bo rozpuszcza się w wodzie, zawiera
        probiotyki i prebiotyki, nadaje się dla
        > dzieci z nietolerancją laktozy" cena 15-17 zł 10 saszetek
    • kinga_owca Re: jaki probiotyk polecacie? 27.06.08, 11:40
      ja daję dicoflor - zalety jak wyżej
      dicoflor można rozpuścić w małej łyżeczce wody, co przy karmieniu
      piersią jest sporą zaletą
      • sylpal13 dicoflor 30 w saszetkach, wyleczył "alergię" 27.06.08, 12:17
        • slonek1982 acidolac 27.06.08, 12:28
          acidolac w opakowaniu jest 20 kapsułek ,które można łatwo otworzyć a zawartość rozpuścić w butelce razem z mleczkiem, u mojej córci idealnie wyregulował problemy z wypróżnianiem
          • misiaczekmoj Re: acidolac 27.06.08, 12:45
            sylpal
            powiedz cos wiecej ,jaka alergie wyleczyl?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka