Dodaj do ulubionych

do kapuhy_a

02.08.06, 17:41
Agnieszko,
rozpływam się właśnie nad Twoja Kapustką - masz śliczniutka córunię!!!
Napisz prosze, jak mała sie czuła na placu zabaw - ja tez miałam taki pomysł,
żeby zabrać Filipka w takie miejsce, ale rodzina mnie wysmiała sad
Mam też prośbę - czy możesz mi zdradzic gdzie kupiłaś zawieszkę do wózeczka
(lub jakiej jest firmy) - bardzo mi się spodobała.... Ściaskam smile
Obserwuj wątek
    • kapuhy_a Re: do kapuhy_a 03.08.06, 11:18
      hej
      Małej bardzo się poobało na placu zabaw..częśc klockó wykorzystałąm jako
      żjeżdżalnie więc śmiała sie od ucha do ucha,oczywiście to było takie tylko
      trochę zjeżdżanie bo wiadomo malutka.część klocków można wykorzystać o ćwiczeń z
      podnoszeniem główki na brzuszku..niestety nie na każym przedmiocie robiono nam
      fotki,a materacyk super słuzy do obkręcania się na plecki...tylko trzeba uważać
      na bardziej mobilne maluszki,bo niechcący mogą trafić nasze szkraby
      klockiem...co prawa są miękkie ale maluch może się wystraszyć...
      co do przywieszki to dosatłam ją od koleżanki...ona kupiła dla swojego synka dwa
      lata temu a teraz Lenka dostałą w prezencie...zabawka jest kapitalna bo nadaje
      się też do ćwiczen na brzuszku,ponieważ każde zwierzątko wydaje inny
      dzwięk,np.osioł ma szeleszczące łapki a kaczka piszczałkę.jest z firmy elc
      /early learning center/seria blossom farm..
      tu masz link o tej zabawki
      www.elc.co.uk/toy-31059
    • kapuhy_a Re: do kapuhy_a 03.08.06, 11:19
      p.s.zabawkę mocujesz za pomocą rzepków do wózka..jest naprawę świetna i moja
      córeczka ją uwielbia
    • bo-gumilka Re: do kapuhy_a 03.08.06, 16:57
      Dziekuję za odpowiedź - w weekend kraina zabawy będzie nasza smile !!!
      Dziekuje tez za link - nie znałam wczesniej firmy ELC - cudne zabawki -
      spróbuje kupic przez internet. Ściskam ciepło Ciebie i piekną Lenkę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka