Agnieszko,
rozpływam się właśnie nad Twoja Kapustką - masz śliczniutka córunię!!!
Napisz prosze, jak mała sie czuła na placu zabaw - ja tez miałam taki pomysł,
żeby zabrać Filipka w takie miejsce, ale rodzina mnie wysmiała

Mam też prośbę - czy możesz mi zdradzic gdzie kupiłaś zawieszkę do wózeczka
(lub jakiej jest firmy) - bardzo mi się spodobała.... Ściaskam