marysiowamama
28.03.08, 22:19
Kurcze moja pierwsza córa zaczęła chodzić mając 9 mies. Zocha ma rok i dwa
mies (ur. 25.01) i jeszcze nie chodzi. Zaczynam sie marwić czy to normalne. Za
rączkę chodzi, sama jest w stanie zrobić góra 3 kroczki i siada na pupę.
Pocieszcie że to normalne...