jakubex1 26.11.05, 15:05 Nasz maly ma 7,5 mies od kiedy zaczac podawac mu zoltko????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lolinka2 Re: żółtko 26.11.05, 19:26 teoretycznie juz, chyba ze ma skłonności do alergii wtedy się czeka do min 9 m-cy i wprowadza po konsultacji z lekarzem Odpowiedz Link Zgłoś
fifa5000 Re: żółtko 28.11.05, 12:20 zoltko trzeba podawac juz od 7-ego miesiaca. co drugi dzien i pol ugotowanego zoltka. moja corka bardzo lubi jesc zoltko razem z zupka miesna. pozdrawiam.olga Odpowiedz Link Zgłoś