26.11.05, 15:05
Nasz maly ma 7,5 mies od kiedy zaczac podawac mu zoltko?????
Obserwuj wątek
    • lolinka2 Re: żółtko 26.11.05, 19:26
      teoretycznie juz, chyba ze ma skłonności do alergii wtedy się czeka do min 9
      m-cy i wprowadza po konsultacji z lekarzem
    • fifa5000 Re: żółtko 28.11.05, 12:20
      zoltko trzeba podawac juz od 7-ego miesiaca.
      co drugi dzien i pol ugotowanego zoltka.
      moja corka bardzo lubi jesc zoltko razem z zupka miesna.
      pozdrawiam.olga
    • miumis Re: żółtko 28.11.05, 12:32
      ja daje mojej corce od 8,5 mca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka