shineonly
23.11.08, 13:16
Witam wszystkich serdecznie
Jestem w 19 tygodniu ciąży,wszystko byłoby dobrze tylko umowę o
pracę mam do końca tego roku a termin porodu na kwiecień.Dlatego,że
pracuję przez agencję pracy tymczasowej to nie przedłużą mi umowy do
dnia porodu no i nie należy mi się urlop macierzyński.
Czy ktoś jest w podobnej sytuacji??? Bo ja już nie wiem co robić :-
(((
Nie wyobrażam sobie zostawić tak maleńkiego dziecka w żłobku i
wrócić do pracy no a niestety muszę jak najszybciej po porodzie
przez brak tego macierzyńskiego!!!
Odezwijcie się wszystkie z brzuszkami w podobnej sytuacji!!!