Dodaj do ulubionych

wiesiołek to rewelacja!!!

07.06.04, 15:49
Dziewczyny,
Odkąd biorę wiesiołek, to dawno nie miałam tak wspaniałego sluzu. Tzn nigdy
nie miałam tak super sluzu.
Mam nadzieje, że pomoże w staraniach o dzidzie!!

Pozdrawiam Was wszystkie.

Mamka22
Obserwuj wątek
    • zojda Re: wiesiołek to rewelacja!!! 07.06.04, 17:42
      witaj
      a możesz mi napisać, co dokładnie bierzesz? o co mam prosic w aptece?
      ja zawsze miałam śluz bardzo skąpy, więc chętnie spróbowałabym z wiesiołkiem
      • 73nikusia Re: wiesiołek to rewelacja!!! 07.06.04, 19:01
        wiesiolek tloczony na zimno ... w tabletkach
        jest wiele firm, roznia sie cena
        Pozdrawiam Nika
      • gosiaplock28 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 14:06
        kup oeparol, 20 zl 60kapsulek
    • jovanka_lena Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:08
      Mamka
      Prosza napisz jakiej firmy bierzesz? czytalam ze niektore b tanie produkty moga
      miec olej slonecznikowy a nie wiesiolek, mysle ze to plotka ale prosze o nazwe
      firmy produkujacej twoj wiesiolek - na szczescie kupie ten sam!! dzieki i
      powodzenia!!!
    • mycha79 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:14
      Dołączam sie do prośby jovankismile
      • aroska Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:23
        Ja kupiłam wiesiołek o nazwie OEPAROL, ale dopiero zaczęłam go stosować, więc
        na razie nic nie wiem o efektachwink))
        • aroska Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:24
          aha...a firma to AGROPHARM..
    • mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 15:02
      Witam Was,
      Ja biorę Oeparol firmy AGROPHARM- rano 2 kapsułki, po południu 2 kapsułki i
      wieczorm 1 kapsułka.
      Panie w aptece mówiły, ze ten jest najlepszy i doradzają go wielu dziewczynom.
      Mój sluz stał się konkretniejszy. A zbliża się owu, więc może w końcu będzie
      przezroczysty i ciągliwy - czego i Wam życzę.

      Pozdrawiam,
      Mamka22
      • mycha79 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 16:05
        Mamko kochana a ile kosztuje ten wspanialy leksmile)) Czy grozi mi bankructwo czy
        da sie przezyc??
    • askamm Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 15:32
      wiesiołek to naprawdę rewelacja!!!!!!!!!
      mi po pierwszym cyklu brania oeparolu dziś
      test ciążowy pokazał dwie krechy!!!!!!!
      po śluzie specjalnie nie zauważyłam,aż tak super efektów
      ale widocznie coś w tym jest!!!!!!!!!
      pozdr.aśka
      • klara_76 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 16:09
        Asiu,
        No to swietna wiadomosc! Mam nadzieje, ze pojde w Twoje slady, bo w tym cyklu
        tez zaczelam zazywac oeparolsmile
        Pozdrawiam Cie serdecznie i jeszcze raz gratuluje (patrz - majowe),
        Klara
        • mycha79 Ile kosztuje oeparol?? 08.06.04, 17:14
          Dziewczynki napiszcie jaka jest cena tego wiesiolkasmile Pliiiiz!!
          • jovanka_lena Re: Ile kosztuje oeparol?? 08.06.04, 17:52
            ja kupowalam (nie pamietam firmy) za okolo 17-20zl czyli zaden majatek, ale
            jeszcze nie zaczelam brac... ceny sie ponoc roznia, ciekawa jestem ile kosztuje
            ten agropharmy
            • 73nikusia Re: Ile kosztuje oeparol?? 08.06.04, 18:06
              Witajcie

              Ja biore wiesiolka firmy "GAL". 100 kapsulek kosztowalo ok 18,00 PLN.
              Polecam tez kwas foliowy firmy PURITAN'S PRIDE za 250 tabletek zaplacilam 15,00
              PLN. Duza oszczednosc bo nasz FOLIK kosztuje 6-7 PLN a jest go tam tylko 30
              kapsulek.

              Duzo ostatnio kupujemy lekow, tych witaminowo-wspomagajacych smile no i pani w
              naszej ulubionej aptece nam ostnio zaproponowala wlasnie te firmy.

              Pozdrawiam serdecznie
              Nika
    • mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 09:12
      Hej,
      Koszt wiesiołka Oeparol firmy Agropharm to między 17 a 19 zł ( w zalezniości od
      apteki - niestety). Ale jedno opakowanie starcza tak na 3 tyg (czyli akurat na
      ten okres od 1 dnia cyklu do owulacji wystaczy 1 opakowanie).

      Zyczę opwocnych starań i mam nadzieję, że spotkamy się w wątku - marzec 2005,
      Pozdrawiam gorąco,
      mamka22
    • higa Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 09:19
      a co do kwasu foliowego to ja jednak Was zachęcam do folika - bo jest POLSKI a
      ta firma PURITAN's PRIDE to amerykańska. Po co popierać amerykański przemysła
      farmaceutyczny, kiedy polski folik jest na prawdę super. a uważam że przy
      takich cenach (kilka złotych) stać nas na konsumencki patriotyzmsmile))
      Oczywiście to moje zdanie - ale jak mam coś dobrego polskiego do wyboru to wolę
      polskie kupić. Co jak co - ale leki mamy b.dobre. Dlatego te zachodnie koncerny
      tak się tu pchają, bo sami np. ziół juz dawno nie mają na tych swoich unijnych,
      wypielęgnowanych poletkach. A ten wiesiołek opearol czy jakoś tak (sorry jeśli
      przekręciłam) - też jest polski. był o nim jakiś czas temu artykuł w newsweeku
      albo polityce, że cały świat się o niego dobija bo to jakaś rewelacyjna,
      opatentowana formuła.
      higa-patriotkasmile
      • mycha79 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 12:23
        Brawo popieramsmile) Wspierajmy polski przemysl, nie tylko farmaceutyczny!!
        • 73nikusia Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 15:52
          No pieknie ... wyszlam na sknere, oszczedzusia i do tego jeszcze dochodza
          niepatriotyczne zachowania smile

          A ciekawa jestem czy w kuchniach macie sprzet POLARA ... albo jezdzicie tylko
          samochodami zrobionymi w Polsce. Robicie zakupy w malych polskich sklepikach a
          nie w zachodnich supermarketach, ktore nie oddaja ani grosza do polskiego
          urzedu podatkowego.
          Nie to zebym sie czepiala.

          U mnie w rodzinie nie wydajemy zbyt duzo na leki, odpukac ... zdrowi wszyscy.
          Od grudnia biore kwas foliowy - FOLIK - wlasnie skonczylo mi sie kolejne
          opakowanie. Teraz kupilam ten drugi ...
          Od dwoch cykli biore wiesiolek ... firma "GAL" jak najbardziej polska ...
          POZNAN.

          Patriotyzm przejawia sie u mnie w innych plaszczyznach ... bardziej
          codziennych, zakupy tylko w malych sklepach, zero kupowania w supermarketach.
          No i przedewszyskim popieranie lokalnych firm. Nabial z mleczarni w moim
          miescie - pycha, mieso i wedliny z masarni w Tuchowie - NAJLEPSZA!!!
          Chlebus w piekarni na sasiedniej ulicy

          Tak mi sie poprostu zeszlo po patriotycznemu smile

          A FOLIK jest produkowany w Grodzisku Mazowieckim ... pochodze z okolic ...
          jakies 10 km od Grodziska. Mieszkalam tam 28 lat ... ladne miasto ... choc
          troszke zle mi sie ostatnio kojarzy, wlasnie w zwiazku z farmacja, lekarzami i
          swiatkiem medycznym ogolnie, ale to opowiesc zbyt dluga ... Moze dlatego juz
          nie lubie FOLIKU ... choc bralam go przez pol roku

          Pozdrawiam Nika
          • ania2344 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 19:50
            Dużo słyszałam na jego temat ale w dalszym ciągu nie wiem co on robi?
            Proszę napiszcie jakie są jego właściwości.
    • mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 11.06.04, 09:02
      Aniu,
      Wiesiołek bierze się na poprawe jakości śluzu, bądź na jego zwiększenie.
      Jesli masz skąpy śluz lub nie napotkałaś jeszcze tego płodnego rozciągliwego
      śluzu, to radzę brać wiesiołka.
      Skąpy sluz luz brak płodnego może utrudniać zajście w ciążę, więc po co starać
      się bez efektów, lepiej brać wiesiołek, który jest całkiem naturalny i w niczym
      nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie - może pomóc.
      Wiele dziewczyn po braniu wiesiołka zaszło juz w pierwszym cyklu.

      Pozdrawiam,
      mamka22
      • ania2344 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 11.06.04, 20:20
        Dziękuję za odpowiedźsmile)))
        • kanna Re: wiesiołek to rewelacja!!! 12.06.04, 14:55
          zarówno wiesiołek (w związku z ryzykiem nadciśnienia), jak i folik (budowa
          łożyska) brałam całą ciążę, na polecenie mojego ginekologa-endokrynologa smile
          Pozd., nie odstawiajcie folika po 3 mies., jak zalecją !
          Ania
          • gioja Re: wiesiołek to rewelacja!!! 13.06.04, 10:54
            Ja brałam wiesiołek przez trzy cykle i w końcu po półtora roku starań (i
            bezskutecznych hormonów, z których w rezultacie zrezygnowałam) zaszłam w ciążę.
            Jednak wiesiołek można brać tylko w pierwszej połowie cyklu. Pozdawiam. gioja.
            • katka_b Re: wiesiołek to rewelacja!!! 01.07.04, 15:24
              Dziś kupiłam sobie wiesiołek i zobaczymy co z tego wyniknie.Jestem po 2 próbach
              no a dziś nawiedziła mnie @.Życzę wszystkim powodzenia.
    • iwonaandrzej Uwaga cena 14.06.04, 07:23
      hej
      to prawda, że są preparaty tańsze i drożesz, w tym jest mniej kapusłek w tym
      więcej ale.... w oeparolu jest 510 ml preparatu a gdzie indziej tylko 3oo coś.
      Pozdrawiam
      Iwona (2 cykl z wiesiołkiem)
    • ann99 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 14.06.04, 13:02
      Ja biore Gala i jest go mniej w 1 tabletce ale jest tanszy...Poza tym biore 3
      tab dziennie i sluz jest suuper i to juz w pierwszym cyklu. Teraz bralam clo
      (co onoc nie wplywa dobrze na sluz) i wiesiolek i sluz jest - co nawet dzis
      pani dr potwierdzila USG...wiec cos w tym jest
    • niunkag Re: wiesiołek to rewelacja!!! 15.06.04, 12:41
      Hej Dziewczyny,
      powiedzcie mi proszę, czy ten wiesiołek trzeba brać od pierwszego dnia cyklu,
      czy można zacząć brać go później? U mnie już 7dc i nie wiem, czy zacząć go brać
      teraz, czy poczekać do następnego cyklu.
      pozdrawiam Was gorąco
      Niuńka
      • mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 15.06.04, 12:53
        Bierze sie zawsze od 1 dc, ale jak chcesz zacząc od 7 to nic nie stoi na
        przeszkodzie. Ale najważniejsze, żeby skończyć brać przed owulacja.

        Pozdrawaim,
        Mamka22
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka