mamka22 07.06.04, 15:49 Dziewczyny, Odkąd biorę wiesiołek, to dawno nie miałam tak wspaniałego sluzu. Tzn nigdy nie miałam tak super sluzu. Mam nadzieje, że pomoże w staraniach o dzidzie!! Pozdrawiam Was wszystkie. Mamka22 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zojda Re: wiesiołek to rewelacja!!! 07.06.04, 17:42 witaj a możesz mi napisać, co dokładnie bierzesz? o co mam prosic w aptece? ja zawsze miałam śluz bardzo skąpy, więc chętnie spróbowałabym z wiesiołkiem Odpowiedz Link Zgłoś
73nikusia Re: wiesiołek to rewelacja!!! 07.06.04, 19:01 wiesiolek tloczony na zimno ... w tabletkach jest wiele firm, roznia sie cena Pozdrawiam Nika Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaplock28 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 14:06 kup oeparol, 20 zl 60kapsulek Odpowiedz Link Zgłoś
jovanka_lena Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:08 Mamka Prosza napisz jakiej firmy bierzesz? czytalam ze niektore b tanie produkty moga miec olej slonecznikowy a nie wiesiolek, mysle ze to plotka ale prosze o nazwe firmy produkujacej twoj wiesiolek - na szczescie kupie ten sam!! dzieki i powodzenia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mycha79 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:14 Dołączam sie do prośby jovanki Odpowiedz Link Zgłoś
aroska Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:23 Ja kupiłam wiesiołek o nazwie OEPAROL, ale dopiero zaczęłam go stosować, więc na razie nic nie wiem o efektach)) Odpowiedz Link Zgłoś
aroska Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 12:24 aha...a firma to AGROPHARM.. Odpowiedz Link Zgłoś
mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 15:02 Witam Was, Ja biorę Oeparol firmy AGROPHARM- rano 2 kapsułki, po południu 2 kapsułki i wieczorm 1 kapsułka. Panie w aptece mówiły, ze ten jest najlepszy i doradzają go wielu dziewczynom. Mój sluz stał się konkretniejszy. A zbliża się owu, więc może w końcu będzie przezroczysty i ciągliwy - czego i Wam życzę. Pozdrawiam, Mamka22 Odpowiedz Link Zgłoś
mycha79 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 16:05 Mamko kochana a ile kosztuje ten wspanialy lek)) Czy grozi mi bankructwo czy da sie przezyc?? Odpowiedz Link Zgłoś
askamm Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 15:32 wiesiołek to naprawdę rewelacja!!!!!!!!! mi po pierwszym cyklu brania oeparolu dziś test ciążowy pokazał dwie krechy!!!!!!! po śluzie specjalnie nie zauważyłam,aż tak super efektów ale widocznie coś w tym jest!!!!!!!!! pozdr.aśka Odpowiedz Link Zgłoś
klara_76 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 08.06.04, 16:09 Asiu, No to swietna wiadomosc! Mam nadzieje, ze pojde w Twoje slady, bo w tym cyklu tez zaczelam zazywac oeparol Pozdrawiam Cie serdecznie i jeszcze raz gratuluje (patrz - majowe), Klara Odpowiedz Link Zgłoś
mycha79 Ile kosztuje oeparol?? 08.06.04, 17:14 Dziewczynki napiszcie jaka jest cena tego wiesiolka Pliiiiz!! Odpowiedz Link Zgłoś
jovanka_lena Re: Ile kosztuje oeparol?? 08.06.04, 17:52 ja kupowalam (nie pamietam firmy) za okolo 17-20zl czyli zaden majatek, ale jeszcze nie zaczelam brac... ceny sie ponoc roznia, ciekawa jestem ile kosztuje ten agropharmy Odpowiedz Link Zgłoś
73nikusia Re: Ile kosztuje oeparol?? 08.06.04, 18:06 Witajcie Ja biore wiesiolka firmy "GAL". 100 kapsulek kosztowalo ok 18,00 PLN. Polecam tez kwas foliowy firmy PURITAN'S PRIDE za 250 tabletek zaplacilam 15,00 PLN. Duza oszczednosc bo nasz FOLIK kosztuje 6-7 PLN a jest go tam tylko 30 kapsulek. Duzo ostatnio kupujemy lekow, tych witaminowo-wspomagajacych no i pani w naszej ulubionej aptece nam ostnio zaproponowala wlasnie te firmy. Pozdrawiam serdecznie Nika Odpowiedz Link Zgłoś
mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 09:12 Hej, Koszt wiesiołka Oeparol firmy Agropharm to między 17 a 19 zł ( w zalezniości od apteki - niestety). Ale jedno opakowanie starcza tak na 3 tyg (czyli akurat na ten okres od 1 dnia cyklu do owulacji wystaczy 1 opakowanie). Zyczę opwocnych starań i mam nadzieję, że spotkamy się w wątku - marzec 2005, Pozdrawiam gorąco, mamka22 Odpowiedz Link Zgłoś
higa Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 09:19 a co do kwasu foliowego to ja jednak Was zachęcam do folika - bo jest POLSKI a ta firma PURITAN's PRIDE to amerykańska. Po co popierać amerykański przemysła farmaceutyczny, kiedy polski folik jest na prawdę super. a uważam że przy takich cenach (kilka złotych) stać nas na konsumencki patriotyzm)) Oczywiście to moje zdanie - ale jak mam coś dobrego polskiego do wyboru to wolę polskie kupić. Co jak co - ale leki mamy b.dobre. Dlatego te zachodnie koncerny tak się tu pchają, bo sami np. ziół juz dawno nie mają na tych swoich unijnych, wypielęgnowanych poletkach. A ten wiesiołek opearol czy jakoś tak (sorry jeśli przekręciłam) - też jest polski. był o nim jakiś czas temu artykuł w newsweeku albo polityce, że cały świat się o niego dobija bo to jakaś rewelacyjna, opatentowana formuła. higa-patriotka Odpowiedz Link Zgłoś
mycha79 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 12:23 Brawo popieram) Wspierajmy polski przemysl, nie tylko farmaceutyczny!! Odpowiedz Link Zgłoś
73nikusia Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 15:52 No pieknie ... wyszlam na sknere, oszczedzusia i do tego jeszcze dochodza niepatriotyczne zachowania A ciekawa jestem czy w kuchniach macie sprzet POLARA ... albo jezdzicie tylko samochodami zrobionymi w Polsce. Robicie zakupy w malych polskich sklepikach a nie w zachodnich supermarketach, ktore nie oddaja ani grosza do polskiego urzedu podatkowego. Nie to zebym sie czepiala. U mnie w rodzinie nie wydajemy zbyt duzo na leki, odpukac ... zdrowi wszyscy. Od grudnia biore kwas foliowy - FOLIK - wlasnie skonczylo mi sie kolejne opakowanie. Teraz kupilam ten drugi ... Od dwoch cykli biore wiesiolek ... firma "GAL" jak najbardziej polska ... POZNAN. Patriotyzm przejawia sie u mnie w innych plaszczyznach ... bardziej codziennych, zakupy tylko w malych sklepach, zero kupowania w supermarketach. No i przedewszyskim popieranie lokalnych firm. Nabial z mleczarni w moim miescie - pycha, mieso i wedliny z masarni w Tuchowie - NAJLEPSZA!!! Chlebus w piekarni na sasiedniej ulicy Tak mi sie poprostu zeszlo po patriotycznemu A FOLIK jest produkowany w Grodzisku Mazowieckim ... pochodze z okolic ... jakies 10 km od Grodziska. Mieszkalam tam 28 lat ... ladne miasto ... choc troszke zle mi sie ostatnio kojarzy, wlasnie w zwiazku z farmacja, lekarzami i swiatkiem medycznym ogolnie, ale to opowiesc zbyt dluga ... Moze dlatego juz nie lubie FOLIKU ... choc bralam go przez pol roku Pozdrawiam Nika Odpowiedz Link Zgłoś
ania2344 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 09.06.04, 19:50 Dużo słyszałam na jego temat ale w dalszym ciągu nie wiem co on robi? Proszę napiszcie jakie są jego właściwości. Odpowiedz Link Zgłoś
mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 11.06.04, 09:02 Aniu, Wiesiołek bierze się na poprawe jakości śluzu, bądź na jego zwiększenie. Jesli masz skąpy śluz lub nie napotkałaś jeszcze tego płodnego rozciągliwego śluzu, to radzę brać wiesiołka. Skąpy sluz luz brak płodnego może utrudniać zajście w ciążę, więc po co starać się bez efektów, lepiej brać wiesiołek, który jest całkiem naturalny i w niczym nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie - może pomóc. Wiele dziewczyn po braniu wiesiołka zaszło juz w pierwszym cyklu. Pozdrawiam, mamka22 Odpowiedz Link Zgłoś
kanna Re: wiesiołek to rewelacja!!! 12.06.04, 14:55 zarówno wiesiołek (w związku z ryzykiem nadciśnienia), jak i folik (budowa łożyska) brałam całą ciążę, na polecenie mojego ginekologa-endokrynologa Pozd., nie odstawiajcie folika po 3 mies., jak zalecją ! Ania Odpowiedz Link Zgłoś
gioja Re: wiesiołek to rewelacja!!! 13.06.04, 10:54 Ja brałam wiesiołek przez trzy cykle i w końcu po półtora roku starań (i bezskutecznych hormonów, z których w rezultacie zrezygnowałam) zaszłam w ciążę. Jednak wiesiołek można brać tylko w pierwszej połowie cyklu. Pozdawiam. gioja. Odpowiedz Link Zgłoś
katka_b Re: wiesiołek to rewelacja!!! 01.07.04, 15:24 Dziś kupiłam sobie wiesiołek i zobaczymy co z tego wyniknie.Jestem po 2 próbach no a dziś nawiedziła mnie @.Życzę wszystkim powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
iwonaandrzej Uwaga cena 14.06.04, 07:23 hej to prawda, że są preparaty tańsze i drożesz, w tym jest mniej kapusłek w tym więcej ale.... w oeparolu jest 510 ml preparatu a gdzie indziej tylko 3oo coś. Pozdrawiam Iwona (2 cykl z wiesiołkiem) Odpowiedz Link Zgłoś
ann99 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 14.06.04, 13:02 Ja biore Gala i jest go mniej w 1 tabletce ale jest tanszy...Poza tym biore 3 tab dziennie i sluz jest suuper i to juz w pierwszym cyklu. Teraz bralam clo (co onoc nie wplywa dobrze na sluz) i wiesiolek i sluz jest - co nawet dzis pani dr potwierdzila USG...wiec cos w tym jest Odpowiedz Link Zgłoś
niunkag Re: wiesiołek to rewelacja!!! 15.06.04, 12:41 Hej Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, czy ten wiesiołek trzeba brać od pierwszego dnia cyklu, czy można zacząć brać go później? U mnie już 7dc i nie wiem, czy zacząć go brać teraz, czy poczekać do następnego cyklu. pozdrawiam Was gorąco Niuńka Odpowiedz Link Zgłoś
mamka22 Re: wiesiołek to rewelacja!!! 15.06.04, 12:53 Bierze sie zawsze od 1 dc, ale jak chcesz zacząc od 7 to nic nie stoi na przeszkodzie. Ale najważniejsze, żeby skończyć brać przed owulacja. Pozdrawaim, Mamka22 Odpowiedz Link Zgłoś