ewa-01 25.02.08, 13:08 Z badania krwi fibrynogen mi wyszedł 7,3. Norma jest 1,8 - 3,5. Czy ktos wie co to znaczy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kati792 Re: Fibrynogen 25.02.08, 13:30 # fibrynogen # norma - 1,8-3,5g/l; 6,0-8,0/dl # coś nie tak - podwyższony albo obniżony poziom fibrynogenu # co to znaczy - podwyższony obserwuje się w trakcie miesiączki, w ciąży, w chorobach nerek, zakaźnych, po urazach, w infekcjach, po operacjach, w chorobach nowotworowych, a obniżony występuje w marskości wątroby, w nowotworach, w wyniku działania niektórych leków, w skazach Odpowiedz Link Zgłoś
moni-a80 Re: Fibrynogen 25.02.08, 14:00 Z tego co napisala Kati to moze ty w ciązy jestes, zrob sobie test bedziesz wiedziec na 100% Odpowiedz Link Zgłoś