Dodaj do ulubionych

Fibrynogen

25.02.08, 13:08
Z badania krwi fibrynogen mi wyszedł 7,3. Norma jest 1,8 - 3,5. Czy
ktos wie co to znaczy?
Obserwuj wątek
    • kati792 Re: Fibrynogen 25.02.08, 13:30
      # fibrynogen

      # norma - 1,8-3,5g/l; 6,0-8,0/dl

      # coś nie tak - podwyższony albo obniżony poziom fibrynogenu

      # co to znaczy - podwyższony obserwuje się w trakcie miesiączki, w ciąży, w
      chorobach nerek, zakaźnych, po urazach, w infekcjach, po operacjach, w chorobach
      nowotworowych, a obniżony występuje w marskości wątroby, w nowotworach, w wyniku
      działania niektórych leków, w skazach
      • moni-a80 Re: Fibrynogen 25.02.08, 14:00
        Z tego co napisala Kati to moze ty w ciązy jestes, zrob sobie test
        bedziesz wiedziec na 100%
        • ewa-01 Re: Fibrynogen 25.02.08, 14:30
          Tak. W 36 tygodniu ciąży

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka