26.09.03, 10:56
Dziewczyny,

Czy ktoras z Was miala problemy tego typu juz przed porodem ?
Szukalam jakiegos watku na ten temat, ale tyle tego tu jest....
Czy mozna stosowac jakies kremy?

Ewa + 17tyg. fasolka
Obserwuj wątek
    • madeyowa Re: hemoroidy 26.09.03, 13:37
      Kup sobie w aptece maść Posterisan, smaruje się 2 razy dziennie(rano i
      wieczorem). Ale tak właściwie to powinnaś poprosić o radę swojego ginekologa.
    • eliza582 Re: hemoroidy 01.10.03, 13:44
      Też mam z tym problem, ale właściwie już od kilku lat. Obecnie jestem w 9
      miesiącu ciąży i zaczęłam myśleć jakby te hemoroidy wzmocnić przed porodem,
      dlatego użyłam zalecany przez forumowiczki preparation h. Użyłam czopków
      (strasznie śmierdzą). Pomimo 5 dniowej kuracji, czasem odbyt zaboli. Dlatego
      poza tym opieram się na każdorazowym myciu bolących hemoroidów i smarowaniem
      wacikiem nasączonym w oliwce dla dzieci. Dużo zachodu, ale jest naprawdę lżej
      przy kolejnym wypróżnianiu. nie polecam nasiadówek, bo to może sprowokować
      poród. pozdrawiam
    • klarek Re: hemoroidy 07.10.03, 02:28
      A ja, gdy tylko hemoroidy zaczną boleć czy krwawić (w wiadomym momencie),
      stosuję czopki propolisowe. Pomagają na tyle dobrze, że zwykle kończy się na
      zużyciu dwóch sztuk tego naturalnego specyfiku.
      Pozdrawiam serdecznie

      Klara

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka