Gość: basia
IP: *.ras10.flwpb.tii-dial.net
30.03.02, 05:11
Potrzebuję informacji na temat możliwości i warunków jakie trzeba spełnić by
można wziąść ślub w USA. Oboje jesteśmy polakami, przebywamy tutaj tylko
tymczasowo, czy ktoś wie może coś na ten temat, oraz czy taki ślub jest
uznawany w Polsce?? Będę wdzięczna za wszelkie informacje i pomoc!!!