Dodaj do ulubionych

test (tna mnie czy co???????)

07.04.05, 20:47

Obserwuj wątek
    • Gość: znachor_forumowy Re: test (tna mnie czy co???????) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 20:49
      Waldku chyba jestes przewrazliwiony smile
      • waldek.usa Re: test (tna mnie czy co???????) 08.04.05, 19:34
        Gość portalu: znachor_forumowy napisał(a):

        > Waldku chyba jestes przewrazliwiony smile


        ► chyba raczej niecierpliwy, moje posty (zlosliwe) na watku o Polce
        utrapieniem pojawily sie z wielominutowym opoznieniem.
        • Gość: znachor_forumowy Re: test (tna mnie czy co???????) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.05, 21:13
          waldek.usa napisał:


          >
          >
          > ► chyba raczej niecierpliwy, moje posty (zlosliwe) na watku o Polce
          > utrapieniem pojawily sie z wielominutowym opoznieniem.
          >
          Waldku czyzby termin przydatnosci do spozycia tych postow byl az tak krotki ?
          A moze jestes czlowiekiem malej wiary i obawiasz sie ze twoje racje uleca tak
          szybko jak babelki z sodowki.


          przypominam ci ze wolnosc w tym rowniez wolnosc slowa to czynienie dobra.......

          • donk Re: test (tna mnie czy co???????) 09.04.05, 12:31
            Wal-dus zapomina, ze jedo posty muszom najpierw dostrzec do Moskwy, a pozniej
            jak mu szef pozwoli bendom na forumie. Stond to opuznienie.
            • Gość: znachor_forumowy do Donka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.05, 14:30
              Zadziwia mnie determinizm z jakimm starasz sie wyjasnic przyczynowe
              uwarunkowania wszelkich zjawisk tego forum.
              Rozwijajac ta mysl moze wyjasnisz mi jaka teza kryje sie za tym wzorem.
              (SMD) "u "w (u jest częścią w Þ "w’ (w ¹ w’ Þ Ø u jest częścią w’wink)

              • donk Re: do Donka 11.04.05, 23:59
                Zyczem duzo radosci podczas dalszego siem dziwienia.
                Mnie nic i nikt tutaj nie dziwi. Polacy tu czy tam som Polakami. heheheh

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka