Gość: znachor_forumowy Re: test (tna mnie czy co???????) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 20:49 Waldku chyba jestes przewrazliwiony Odpowiedz Link Zgłoś
waldek.usa Re: test (tna mnie czy co???????) 08.04.05, 19:34 Gość portalu: znachor_forumowy napisał(a): > Waldku chyba jestes przewrazliwiony ► chyba raczej niecierpliwy, moje posty (zlosliwe) na watku o Polce utrapieniem pojawily sie z wielominutowym opoznieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor_forumowy Re: test (tna mnie czy co???????) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.05, 21:13 waldek.usa napisał: > > > ► chyba raczej niecierpliwy, moje posty (zlosliwe) na watku o Polce > utrapieniem pojawily sie z wielominutowym opoznieniem. > Waldku czyzby termin przydatnosci do spozycia tych postow byl az tak krotki ? A moze jestes czlowiekiem malej wiary i obawiasz sie ze twoje racje uleca tak szybko jak babelki z sodowki. przypominam ci ze wolnosc w tym rowniez wolnosc slowa to czynienie dobra....... Odpowiedz Link Zgłoś
donk Re: test (tna mnie czy co???????) 09.04.05, 12:31 Wal-dus zapomina, ze jedo posty muszom najpierw dostrzec do Moskwy, a pozniej jak mu szef pozwoli bendom na forumie. Stond to opuznienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor_forumowy do Donka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.05, 14:30 Zadziwia mnie determinizm z jakimm starasz sie wyjasnic przyczynowe uwarunkowania wszelkich zjawisk tego forum. Rozwijajac ta mysl moze wyjasnisz mi jaka teza kryje sie za tym wzorem. (SMD) "u "w (u jest częścią w Þ "w’ (w ¹ w’ Þ Ø u jest częścią w’) Odpowiedz Link Zgłoś
donk Re: do Donka 11.04.05, 23:59 Zyczem duzo radosci podczas dalszego siem dziwienia. Mnie nic i nikt tutaj nie dziwi. Polacy tu czy tam som Polakami. heheheh Odpowiedz Link Zgłoś