Dodaj do ulubionych

Arab w Europie

13.07.05, 18:09
Wlasnie godzine temu przeszedlem kolejna ewakuacje policyjna w Londynie
(kur... kiedy to sie skonczy) i postanowilem przelac troche zolci na to
forum. Europa jest zalana wyznawcami islamu. Jaki kur... sens ma nadawnie
obywatelstwa Arabom urodzonym tutaj, ktorzy sie praktycznie w ogole nie
asymiluja (np. rodzina jednego z terrorystow przybyla do GB w 1961 roku,
czyli 44 lata temu). We Francji ponoc wcale nie tak rzadko dzieci arabskim
emigrantow, nie znaja w ogole francuskiego! Przeciez to jest kur... smieszne!
Obserwuj wątek
    • lunatix Re: Arab w Europie 13.07.05, 19:35
      Chciala Anglia miec lolonie? To maja caly miod z tym zwiazany. Podobnie
      francuzi, holendrzy, belgowie i inni.
      Teraz im juz bokiem te kolonie wychodza, ale co nalupili to ich.
      • quasadilla Re: Arab w Europie 13.07.05, 19:37
        Z kolonializmem to ma akurat niewiele wspolnego patrz: US
        • lunatix Re: Arab w Europie 13.07.05, 19:43
          no i co US?
          • soup_nazi Re: Arab w Europie 14.07.05, 00:47
            lunatix napisał:

            > no i co US?

            Jajco. Zaraz napiszesz, komutant, ze w Ameryce Murzynow bija, hehehe.
            • mysia_pizda [...] 14.07.05, 01:22
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • soup_nazi Re: Arab w Europie 14.07.05, 04:40
                mysia_pi.. napisała:

                > no to ja zamiast niego napisze

                Oj, lepiej nie. Ty jak nic nie piszesz, to nic, ale za to jak cos pie..iesz...
                to jeszcze gorzej, hehehe

                > bez wyjsztalcenia.

                Zgadza sie - "wyjsztalcenia" ni mom i ni bendem miol. Mam za to wyksztalcenie i
                nie rozumiem przez to zbiorczej szkoly gminnej w Szamotulach, co jest twoim
                tragikomicznym i jedynym udzialem, hehehe.

                W USA nadaja
                > obywatelstwo kazdemu szmaciarzowi z trzeciego swiata ale najwiecej to czepiaja
                > sie Polakow.

                Aaaa, tu cie boli, Wasza Cieciowatosc! A tobie nie nadali - mimo, ze przeca ci
                siem nalezy jako obywatelowi chrystusa narodow i przedmurza - i dlatego zal ci
                dupe sciska czule, hehehe. A taki hooy jak prezesa szyja, pedzieli, "your future
                is no visa", hehehe, pedzieli. I dlatego przylazles na Polonie zeby sie
                wyladowac. Ale tu juz niejeden taki kolek byl - przepuszczony przez gauntlet
                wirtualnych kopow i salw smiechu - poszedl w pizdu i nawet pocztowki nie
                przyslal, hehehe. Albo jestes rozgoryczonym wakacjuszem, ktory ma do wyboru:
                albo zyc w nieskonczonosc jak bydle na ugorach jackowskich, albo wracac do
                Tatarezji, pardon, Polanezji. Tak czy inaczej, smetna twoja godzina, jak kupa po
                kwasnych jablkach, hehehe. Daj sobie kopa facet i opusc tafle. I tak ci sie od
                wypacania hooyovin nie poprawi.
                • starywiarus Re: Arab w Europie 14.07.05, 06:29
                  soup_nazi napisał:

                  > W USA nadaja
                  > > obywatelstwo kazdemu szmaciarzowi z trzeciego swiata ale najwiecej to cze
                  > piaja
                  > > sie Polakow.
                  >
                  > Aaaa, tu cie boli, Wasza Cieciowatosc! A tobie nie nadali - mimo, ze przeca ci
                  > siem nalezy jako obywatelowi chrystusa narodow i przedmurza - i dlatego zal ci
                  > dupe sciska czule, hehehe.


                  No właśnie, sromie gryzoniowy - a tobie nie nadali! Skandal!

                  A tu popatrz, całkiem zgodnie z twoją teorią, wielu twoich rodaków zdecydowało udać sie za ocean i
                  zamienić status szmaciarza z Trzeciego Świata na status obywatela Pierwszego Świata. I im jakoś nadali
                  te obywatelstwa, i do dziś nadają. Ale do tego trzeba sie odznaczać determinacją, wiedzieć czego się
                  chce, no i rączek do doopy też nie można mieć przyrośniętych. Na te kryteria to ty jeszcze musisz ze
                  trzysta lat popracować. A na razie masz u siebie taki z przeproszeniem ustrój i takich mężow stanu, źe
                  nie wspomnimy o dochodzie na głowę, na jakie żeś sobie zasłużył.

                  Kraje Nowego Świata zbudowali ci, którym z różnych powodów było za ciasno w smrodliwej chałupie
                  przodków. Dziś te kraje służą za dowód, źe wszystko można, jak się ma jaja i motywację. A ty możesz
                  się modlić i dalej czekać, żeby cię powołano przez aklamację na tron Chrystusa Narodów. Szkoda, że
                  się tak kłócicie z Żydami, oni by wam podrzucili parę 'practical hints' o czekaniu, wydoskonalonych
                  przez ponad cztery tysiace lat czekania na Mesjasza.
                  • mouse_cunt a wiec mamy dwoch rzetelnych 14.07.05, 17:11
                    pierwsi to nasza_zupa i stary_poyeb. Dziekuje za uwage. Belkoczecie obaj na
                    zmiane z tym ze nasza_zupa zaczyna tracic kontrole nad jezykiem polskim. Moze
                    szkoda ze nie ukonczyl jednak szkoly gminnej w Szamotulach gdyz na pewno wiecej
                    by sie nauczyl slownictwa. Wyraznie wyczuwam wrazliwosc tego osobnika na
                    punkcie wyksztakcenia, taa, kurka, wszystko fajnie w tej kanadzie tylko trzeba
                    sie bylo uczyc w PRLu to nie byloby takich kompleksow.

                    Co do pana starego_poyeba, wiesz, porozmawiajmy teraz jak to tam bylo z tym
                    rabinizmem. To jest dopiero fascynujacy temat!
                    • ontarian Re: a wiec mamy dwoch rzetelnych 14.07.05, 17:59
                      mouse_cunt napisała:

                      > Moze szkoda ze nie ukonczyl jednak szkoly gminnej w Szamotulach gdyz na pewno
                      > wiecej by sie nauczyl slownictwa.
                      > Co do pana starego_poyeba, wiesz, porozmawiajmy teraz jak to tam bylo z tym
                      > rabinizmem. To jest dopiero fascynujacy temat!
                      ty, a moze lepiej porozmawiajmy o tych szkolach w krapolandii?
                      zapewniam cie, ze to bedzie jeszcze bardziej fascynujacy temat
                      ilu to tam tych "naukowcow" mature oblalo?
                      jakos se przypomniec moge
                      a wiesz, ze byla i taka szkola, z ktorej NIKT matury nie zdal
                      nie pamietasz ktora to szkola byla?
            • lunatix Re: Arab w Europie 14.07.05, 22:27
              Nie, panie jezioro, w Ameryce bija teraz bialych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka