wartasikora 02.09.02, 23:14 to imie mojego meza!!!bleee jak Wasi mezowie...kochankowie( i na odwrot zony kochanki) itp maja na imie? czy tez takie zdziwaczale jak mojego meza?dodam ze na drugie ma Telesforo:-0) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Artur Andrea IP: *.access.nacamar.de 03.09.02, 00:06 lecz niestety, nieszczesliwa milosc Odpowiedz Link Zgłoś
princess_zelda Re: Andrea 13.09.02, 17:45 Moja obecna kochanka nazywa sie Inez Ale juz niedlugo zostanie wymieniona na Marcina , no chyba zeby pozwolil jej zostac i dolaczyc do nas. -- Miedzy marzeniami i bliska finalizacja. Odpowiedz Link Zgłoś