Dodaj do ulubionych

Arnulfo- co o tym sadzicie?

02.09.02, 23:14
to imie mojego meza!!!bleee
jak Wasi mezowie...kochankowie( i na odwrot zony kochanki) itp maja na imie?
czy tez takie zdziwaczale jak mojego meza?dodam ze na drugie ma Telesforo:-0)
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Andrea IP: *.access.nacamar.de 03.09.02, 00:06
      lecz niestety, nieszczesliwa milosc
      • princess_zelda Re: Andrea 13.09.02, 17:45
        Moja obecna kochanka nazywa sie Inez
        Ale juz niedlugo zostanie wymieniona na Marcina , no chyba zeby pozwolil jej
        zostac i dolaczyc do nas. wink

        --
        Miedzy marzeniami
        i bliska finalizacja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka