Gość: Mirko
IP: 65.206.44.*
18.09.02, 18:40
info.onet.pl/555298,12,item.html
ale
www.cnn.com
www.nytimes.com/
www.time.com/time/
itd
Moze dlatego, ze nie bylo ofiar?
Jest tylko o rannym w kolejnym zamachu policjancie izraelskim.
No i oczywiscie o ropie - eee...znaczy broni masowej zaglady H. Saddama.