ertes
28.01.03, 04:31
Mysle, ze jest duzo racji w tym co pisza do Ciebie te
dziwne osobniki. Forum Polonia to glownie imigranci z
podwojnym obywatelstwem wiec temat wiz jest malo
interesujacy.
Ciekawa dyskusja moglaby sie wywiazac na jakims
krajowym forum.