28.01.03, 04:31
Mysle, ze jest duzo racji w tym co pisza do Ciebie te
dziwne osobniki. Forum Polonia to glownie imigranci z
podwojnym obywatelstwem wiec temat wiz jest malo
interesujacy.
Ciekawa dyskusja moglaby sie wywiazac na jakims
krajowym forum.
Obserwuj wątek
    • royal-chicken Re: Wiarus 28.01.03, 06:48
      Tutaj malo ludzi przychodzi od dluzszego czasu. Ale wyslanie nawet 100 listow
      do kongresmenow i parlamentarzystow moze spowodowac troche zdrowszego myslenia.
      W szcegolnosci ze strony zlodziejskich tzw. polskich politykow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka