Hej,poniewaz bywam na tym forum, pragne podzielic sie z wami szczesliwa nowina: urodzilam moje bliznieta!!!!!!!porod odbyl sie przedwczesnie w 30 tyg ciazy, wiec byla cesarka. 15. stycznia 2003 przyszli na swiat Oscar i Oliver Witkowscy, ogodz 13.45 i 13.46 , wazyli : 1490 i 1400, dlugosc 42 i 40, obw.glowek 27,5 cm. dostali 9/9 punktow w skali Apgar. sa nadal w klinice na intensywnej terapii, ale ich stan jest dobry , sa zdrowe , sliczne i identyczne !

przybieraja na wadze, a ja zawoze im moje mleczko codziennnie

wczoraj osiagneli swoaja wage urodzeniowa

Pozdrawiam KAsienka