29.01.08, 07:23
Ciekawa historia.
Jak w Anglii zaczeto bydlu stawiac znaki drogowe po polsku to sie oburzali, ze
nie sa durniami i nie potrzebuja, zeby byly po polsku mimo, ze ewidentnie z
powodu nieznajomosci jezyka popelniali wykroczenia.
Jak w Szwecji facet chcial byc mily dla swoich polskich zlodziei to go
polactwo o dyskryminacje etniczna oskarza. A tymczasem jak go zmusza do
usuniecia znakow ostrzegawczych po polsku to znowu go zaczna okradac,
tlumaczac sie, ze nie rozumieli co pisze po szwedzku hehe

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4878815.html
Obserwuj wątek
    • ouzothedrink Re: Polactwo 29.01.08, 08:17
      Przecież to przez takich jak ty, szczuropolak.
      Potem człowiek pracy jedzie na zagraniczną wycieczkę i się dziwu, że nieudolni
      polonusi i emigranci taki marketing już tam stworzyli.
      Polish jokes nie wymyślono przecież na podstawie wizyt obcokrajowców w Polsce
      tylko na podstawie zachowań szczuropolaków emigroli.
      • burgerking1 Re: Polactwo 29.01.08, 17:42
        szczuropolakiem to ty jestes Japo !,bo okradles system socjalny
        w Australii i doope zawinoles do Polski i teraz szczekasz jak
        kundel z starej budy !
      • filipek.us Szczuropolactwo 29.01.08, 21:56
        Pochwała Polonii « Wychodźstwo

        ouzothedrink napisał:

        > Przecież to przez takich jak ty, szczuropolak.
        > Potem człowiek pracy jedzie na zagraniczną wycieczkę i się dziwu, że nieudolni
        > polonusi i emigranci taki marketing już tam stworzyli.
        > Polish jokes nie wymyślono przecież na podstawie wizyt obcokrajowców w Polsce
        > tylko na podstawie zachowań szczuropolaków emigroli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka