jot-23 27.06.09, 20:45 hehe czesiek_pl, enjoy! Immer pünktlich und korrekt, weil in uns was Deutsches steckt www.youtube.com/watch?v=mGWFTcTRoLE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kupa.kazi Re: Wir sind deutsche Roboter 27.06.09, 21:04 jotek nie znales tego? heheh ich bin,du bist und her,sie, is it heheh Odpowiedz Link Zgłoś
urvvis Re: Wir sind deutsche Roboter 28.06.09, 01:07 strach sluchac tej mind altering sieczki Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Wir sind deutsche Roboter 28.06.09, 02:16 TanzMetall to niemiecka domena... co jest ciekawe, bo nie ma (hehe hawaj--> niema) wielu muzycznych (popularnych) genres ktore by nie byly zdominowane przez kraje anglosaskie Odpowiedz Link Zgłoś
urvvis Re: Wir sind deutsche Roboter 28.06.09, 07:24 dla mnie to bylo pure nlp i to ze zmiana na dwoje uszu, przypomina to mniej wiecej Oblawe na Wilki Wysockiego. Odpowiedz Link Zgłoś