Dodaj do ulubionych

Wir sind deutsche Roboter

27.06.09, 20:45
hehe czesiek_pl, enjoy!

Immer pünktlich und korrekt, weil in uns was Deutsches steckt

www.youtube.com/watch?v=mGWFTcTRoLE
Obserwuj wątek
    • kupa.kazi Re: Wir sind deutsche Roboter 27.06.09, 21:04
      jotek nie znales tego? heheh ich bin,du bist und her,sie, is it heheh
    • urvvis Re: Wir sind deutsche Roboter 28.06.09, 01:07
      strach sluchac tej mind altering sieczki
      • jot-23 Re: Wir sind deutsche Roboter 28.06.09, 02:16
        TanzMetall to niemiecka domena... co jest ciekawe, bo nie ma (hehe
        hawaj--> niema) wielu muzycznych (popularnych) genres ktore by nie
        byly zdominowane przez kraje anglosaskie
        • urvvis Re: Wir sind deutsche Roboter 28.06.09, 07:24
          dla mnie to bylo pure nlp i to ze zmiana na dwoje uszu, przypomina to mniej
          wiecej Oblawe na Wilki Wysockiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka